Performans Kodlaması (ACT Modu)

Ne zamandır yapmak isteyip fırsatını bulup yapamadığım kodlamayı nihayetinde aracıma yapmış bulunmaktayım. Denemeler karşısında aracın gaz hissinin düşük devirlerde arttığını söylemek mümkün. 1. vitesi zor zaptediyorum :) Keza diğer viteslerde de gaz tepkisinin artışı üst seviyelerde. Sport mod'a alıp deneme yapamadım ve yakıt olarakta bakalım artış ne denli olacak, denemelerden sonra göreceğim :)

Paylaşım için teşekkürler :'(

Ne zamandır yapmak isteyip fırsatını bulup yapamadığım kodlamayı nihayetinde aracıma yapmış bulunmaktayım. Denemeler karşısında aracın gaz hissinin düşük devirlerde arttığını söylemek mümkün. 1. vitesi zor zaptediyorum [emoji4] Keza diğer viteslerde de gaz tepkisinin artışı üst seviyelerde. Sport mod'a alıp deneme yapamadım ve yakıt olarakta bakalım artış ne denli olacak, denemelerden sonra göreceğim [emoji4]
Paylaşım için teşekkürler
Yakıt tüketimini ben de merak ediyorum, yapmak kısmet olmadı bir türlü, en kısa sürede ben de deneyeceğim..

Yakıt tüketimi şehiriçinde 1-1,5 L arası oldu bende. 5ay kullanıp kapattım kodlamayı. Bu aralar açsam mı diye düşünüyorum. :D

Yakıt tüketimi şehiriçinde 1-1,5 L arası oldu bende. 5ay kullanıp kapattım kodlamayı. Bu aralar açsam mı diye düşünüyorum. [emoji3]
Bende yaptım yakıt olarak çok değişmedi 3-4 aylık süredir kullanıyorum iyice alıştım desem yeridir zarar olarak pek bir şeyini görmedim ama şu olayını sevmiyorum muhtemelen önceden de öyleydi gaza basınca direk almıyor yani. Biraz geç alıyor gibi sizde de var mı bu durum ?

Ben bir yıl kadar kullandım. herhangi bir zararını görmedim işin dogrusu yakıt konusunda da pek bişey belli etmedi.

Benim tavsiyem yaz aylarında açmak kışın istenirse kapatmak. herkese iyi forumlar.

Bende yaptım yakıt olarak çok değişmedi 3-4 aylık süredir kullanıyorum iyice alıştım desem yeridir zarar olarak pek bir şeyini görmedim ama şu olayını sevmiyorum muhtemelen önceden de öyleydi gaza basınca direk almıyor yani. Biraz geç alıyor gibi sizde de var mı bu durum ?
Gaza basınca geç tepki vermesi bende de var ancak sadece otomatikte yapıyor onu. Uzun süredir manuel modda kullanıyorum ve bastığım anda tepki veriyor. 

Gaza basınca geç tepki vermesi bende de var ancak sadece otomatikte yapıyor onu. Uzun süredir manuel modda kullanıyorum ve bastığım anda tepki veriyor. 
Anladım çözümü yok sanırım teşekkür ettim

Merhabalar, iki gündür bu modları deniyorum. 1.0 tsi için oldukça başarılı çalışıyor lakin yakıt tüketimim yaklaşık 1,5-2 lt kadar arttı. Şimdilik eşim kullandığı için değişikliği geri alacağım.

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Benim de açıktı yakıt ta değişiklik görmedim kapattım biraz arttı yakıt tekrar açtım normal seyirlerde şu sn memnunum dizel aracımdan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam kodlama aktifken mi yakıt düşüyor?

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Aynen ben öyle farkettim ortalama yakıt kapalı iken 5.7-6 arası oldu açtım tekrar yakıt ortalaması 5 ile 5.5 arasında seride başka şekildede fark ettim başlangıçtan itibaren yakıtta düştü

• Beğen
Tepkiler: Ysn
Aynen ben öyle farkettim ortalama yakıt kapalı iken 5.7-6 arası oldu açtım tekrar yakıt ortalaması 5 ile 5.5 arasında seride başka şekildede fark ettim başlangıçtan itibaren yakıtta düştü

En kısa zamanda deneyeceğim bu kodu [emoji1360]

Benim de açıktı yakıt ta değişiklik görmedim kapattım biraz arttı yakıt tekrar açtım normal seyirlerde şu sn memnunum dizel aracımdan

İlk defa yakıt düştü diyen birini gördüm bu kodlama da. :) Bende ş. İçi 1-1,5 litre arası artmıştı 5 ay kullanıp kapattım. 

Yakıt tüketimi şehiriçinde 1-1,5 L arası oldu bende. 5ay kullanıp kapattım kodlamayı. Bu aralar açsam mı diye düşünüyorum. :D
hocam bana yaptığınız kodlama bumu? Yakıt tüketimi çok fazla  :000043-medium:

Geçenlerde kapattım artık kış aylarına gireceğimiz için, fakat kullandığım dönemde yaklasık 6 ay kullandım ve oldukça memnundum zararını hiç görmedim, yakıtta da hiç bir şekilde artış olmadı. Şu an geri alınca da gaz tepkisinin hissiyatı düştüğünü de bariz bir şekilde hissediyorum. Kimbilir belki tekrar geri açarım :)

Geri
Üst Alt