Gti Pedal Seti

Arkadaşlar bu parlak kısımlar metal miydi? Yoksa Plastik mi? 

Paslanma gibi bir durum ile karşılaşma ihtimalim var mıdır?

4d paspas var ayak dayamanın üstünüde kapatıyor. Seti almışken ayak dayamayıda alayım diyorum ama görünmeyen yerde duracak sürekli, bir sıkıntı çıkarmasın sonra. 

@budak1903 , @Burak_Senbas , @maniax , @MSE

Arkadaşlar bu parlak kısımlar metal miydi? Yoksa Plastik mi? 

Paslanma gibi bir durum ile karşılaşma ihtimalim var mıdır?

4d paspas var ayak dayamanın üstünüde kapatıyor. Seti almışken ayak dayamayıda alayım diyorum ama görünmeyen yerde duracak sürekli, bir sıkıntı çıkarmasın sonra. 

@budak1903 , @Burak_Senbas , @maniax , @MSE
Parlak kısımlar metal ve paslanma gibi bir durum olmuyor. Paspas aldığından ayak dayama bolumune tam oturmazsa potluk yapacaktır hoş durmayabilir.

@Samil 

hocam tam emin değilim ama alüminyum gibi bi malzeme. orjinal degil benimkiler. paslanma olacağını zannetmiyorum. olsa da bi daha alınır çok pahalı değil

Ürünü ben de aliexpresten aldım. Gerçekten çok güzel ve kaliteli. Boşuna bir ton para vermenize gerek yok. 

Benim de verdiğim sipariş iki hafta gibi bir sürede elime ulaştı, üründe vw ag germany made in İtaly gibi ibareler var ama ne derece gerçek bilemiyorum..

f4bef1dd8dc6b64fc9b3682c9cfb42ee.jpg
2aea9b069ea3f208877f736e87271ad6.jpg
edb9cd6dbff954bdeb2ce5d36bf2a2c0.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bugün aracın direksiyon kutusunu söküp rulmanların üzerinde made in TURKEY yazarsa şaşırmayın derim. Ors marka olma ihtimali de yüksektir. Alman marka da olsa farklı ülkelerden birçok tedarikçi olması mümkün. Zannederim pek bilinmiyor. Ancak Çin pazarı vw için en önemli pazarlardan biri. Bu durumda küçük görmemek gerekir. Avrupa üretimi parça orada satılması normal.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bugün aracın direksiyon kutusunu söküp rulmanların üzerinde made in TURKEY yazarsa şaşırmayın derim. Ors marka olma ihtimali de yüksektir. Alman marka da olsa farklı ülkelerden birçok tedarikçi olması mümkün. Zannederim pek bilinmiyor. Ancak Çin pazarı vw için en önemli pazarlardan biri. Bu durumda küçük görmemek gerekir. Avrupa üretimi parça orada satılması normal.

Hocam dover jantlar da Türk malı :) burada yapılıyor, Almanya ya gidiyor ve geri geliyor :)

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Değerli Hocam, 

Dover, CMS tarafından üretiliyor İzmir topraklarında. ..

Merhaba Arkadaşlar, 

Çoktandır burada görüp heves ettiğim pedal setini Aliexpres'ten gelmesinin ardından geçen gün monte ettim. 

Montajı yaparken buradaki arkadaşlarımız sağolsun bir çok metod vardı izleyebileceğim ama içlerinde kendimce en pratiği ve en az ürkütücü olanı Yusuf Hoca'mın anlatımındaki gibi ayak dayamaya bitişik bölümü kendime doğru esneterek oluşan aralıktan var olanı çıkarıp yeniyi yerleştirmekti. Bu bile beni epey uğraştırıp terletti. Sonuç? Fotoğraftaki gibi. Aliexpress ürünü çok başarılı.   :('

Yalnız minik bir soru işareti var kafamda: Ayak dayama gayet oturmuş görünse de ayağımı çok bastırırsam hafif esneyip oynama yapıyor sanki. Acaba tam oturtamamış olabilir miyim?

Bu arada ilk siparişimin gelmesi epey uzayınca sabırsızlık edip benzer bir satıcıdan ikinciyi sipariş ettim. Nihayetinde elimde iki tane set oldu. Onu da yine elimde olan bir kaç şeyle beraber resimleyip foruma koymayı düşünüyorum.  :'(

Ekli dosyayı görüntüle 3737

@Golf With Me hocam tırnakların tam oturmamış olma ihtimali var. Güvenlik olarak sıkıntı olmayacak durumda ise tekrar zahmete girmeyin derim :)

@yusuf  Açıkçası uğraşırken zar zor denk getirip taktım bu sefer tutturamayabilirim Hocam. O yüzden galiba bu şekilde devam ederim. :)  

Geri
Üst Alt