Qashqai'den Q2'ye geçiş | İlk izlenimler

Hayırlı olsun Ahmet hocam. Güle güle kullanın.

Vakti zamanında çok eleştiriliyordu araç. Malzeme kalitesinden dolayı vs ama sizi ve ailenizi genel olarak tatmin etti ise; harika.

Kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim.

Ahmet Hocam hayırlı olsun,
güzel günlerde kullanın aracınızı
Bir Alman her zaman Alman'dır :)

@AhmetCakmak Hayırlı olsun hocam, kazasız belasız sürüşleriniz olsun. Koltukları yarı deri kaplatmayı ben de düşünüyorum, yaptırdığınız zaman tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Deri kaplatırken kapı içleri ve kol dayama üstünü de ücretsiz deriyle kaplıyorlar, aklınızda olsun.  

süslü t-roc :)

şaka bir yana hayırlı olsun aracınız.

eski kasalarda golf -> a3,  iken q2 ->troc olduğunu söyleyebilriim.

Q2 1250 kg

Qaşquai 1460 kg (1.6dci edc) 

Bu 210 kilo farkla 1.0 tsi Q2  ,,obez qasgai ile yakıt anlamında kafa kafaya gider.

@AhmetCakmak Adminimize hayırlı uğurlu olsun, belli bir zaman sonra benzinli de olsa gaz pedalına yükleniyorsunuz. demedi demeyin :D  

Q2 1250 kg

Qaşquai 1460 kg (1.6dci edc) 

Bu 210 kilo farkla 1.0 tsi Q2  ,,obez qasgai ile yakıt anlamında kafa kafaya gider.
mtv farkını ve servis bakım aralıklarını da düş q2 yıllık toplam masrafı daha az tutar.

bu arada idda ediyorum yakıt tüketimleri de özellikle motor ısınmadan şehir içi yol yapılıyorsa hemen hemen aynı olur.

@AhmetCakmak Hayirli olsun Ahmet hocam, benimde ilgilendigim arabalardan bir tanesiydi, ama sadece 1.6 tdi bulabilmistim, 1.0 tsi bulsaydim kacirmazdim, uzun süredir 1.0 tsi getirmiyorlar, bu kasa icin gayet yeterli, ayrica bana göre bu kasada en cok yakisan kombinasyon beyaz + camtavan tekrardan hayirli olsun

@ahmet306

Q2 1.0 tsi 1250 kilo 

Makyajlı tiguanın durum bu ! 

1540 kg ? 

Qaşgai Dizelden sonra tiguana gecişde pedalın altında çift sarılı organik köy yumurtası varmış gibi sürüş kaçınılmaz olurdu tartısmasız

(****Dizelden gecen icin bu görüsüm)

IMG_20210618_191048.png

Geri
Üst Alt