Jump to content

OKAN7716

Üye
 • İçerik sayısı

  66
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  Okan Korkmaz
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. @tuncer_2632 Vw doğuş otoda çalışan arkadaşıma da konuyu açtığım gece belirtmiştim bu haftaiçi arkadaşında olduğunu ve bulabilirlerse parçayı bana göndereceğini söyledi duruma göre sizinle iletişime geçeceğim. İlginiz için ayrıca teşekkür ediyorum hocam.
 2. İhtiyacım var elbet zaten en başta belirttim boyama/kaplama tadilat konusuna pek sıcak bakmıyorum illa ki hata veya ton farkı olacaktır. Önceliğim parçanın kendisinin temini @driver_can sonuçta ürün sizin illa ki bir bedeli olacaktır sonrasında ben de ona göre sizinle irtibata geçebileyim.
 3. @ZaGani satılacak olan bir şey genelde gizli tutuluyor sitede o yüzden mesajla yazdım art niyet aramaya gerek yok sonuçta parçanın üç aşağı beş yukarı fiyatı belli...
 4. @tuncer_2632 @driver_can hocam özelden fiyat yazabilirseniz uygun da olursa düşünebilirim.
 5. hocam bu ürün ile baya karşılaştım fakat bendeki başlıca sorun nohut tanesinden büyük şekilde vernik kısmi olarak yanmış ve yüzeyi aşınmış görünüyor. (Kanaatim çözüm için sıfırdan zımpara, astar boya ve vernik işlemi uygulanmalı yahut temiz çiziksiz bir çerçeve takılması şart gibi gözüküyor.) Bahsetmiş olduğunuz ürün bana kalırsa kılcal ve çok ince çizikleri için içerisinde barındırmış olduğu silikon ile dolgu ve kapama işlemi yapabilir.
 6. İyi geceler. Fotoda göründüğü üzere ses açma kapama tuşunda kılcal çizikler ve vernik atması mevcut arkadaşlar. Soft kaplama ile görüştüm fakat montajı bana ait olacak şekilde 250 lira gibi bir fiyat verdi. Buraya nasıl bir çözüm bulabilirim vernik yanmış durumda. Benden önceki sahibi ufak işlemlerde bulunmuş fakat pek başaramamış. Çok göze batmıyor ama flashlı fotoda belirgin bir fark var çözüm yolu bulamazsam çıkma olarak takmayı düşünüyorum. Sayfada 2.el temiz olarak satan olursa alabilirim. parça numarası 5G1819743 comfortline ve highline paket (5,5.8, 6.5 inç ekran boyutlarında ait olan ç
 7. OKAN7716

  Ayna kapağı kırılması

  geçmiş olsun yukarıda da belirtildiği üzere çok miktarda japon yapıştırıcı ile sabitlerseniz sorun olmayacağını düşünüyorum
 8. İyi akşamlar forum, aracımda ariza mı değil mi tam emin olamadığım bir ses mevcut. Rölantide gazi basıp tam bırakınca zırrr zırrr tonunda ses çıkıyor olması kafamda soru işareti oluşturdu. Tek başıma olduğum için sesin tam nokta atışı nereden geldiğini tespit edemedim ama kanaatimce yüksek basınç pompasının geri beslemesi olduğu yönünde. Sesin normal şiddette mi yoksa fazla mı anlayamadım. Video ekliyorum yorumlariniz için teşekkürler şimdiden.
 9. @gowlet cidden biraz fazla geldi vergi olayı. Sanırım aliexpress uygulamasından bir şey alınmayacak bu gidişle. Güle güle kullanın.
 10. Aracınız golf 6 TDI anladığım kadarıyla. (CAYC) motor kodlu üniteye sahip. (105 HP -250 NM Stock) Kendi aracım Golf 7 1.6 TDI (CLH) kodlu ünite ve stage 1 yazılım var. (145 hp - 310 nm) Alt devirler çok daha dolu ve genel sürüş itibariyle epey keyifli ondan yana şüphemiz yok fakat bakım ve kullanım konusunda daha özenli ve dikkatli olunması kanaatindeyim. (Ortalama max. 7000-8000 km de kaliteli ürünlerle bakım yapılıp, motor soğukken veya aracı stop etmeden önce bilinçli kullanım sağlanırsa asla sorun çıkartacağını hiç sanmıyorum.) Ayrıca Ankara'da bu işi profesyonel şekilde yapan kişiler mevc
 11. hocam aynı çelişkileri yaşamış birisi olarak eylül ayında mk7 highline 1.6 TDI seçeneğini seçmiş bulundum ve şuan için gayet kullanımından memnunum. Ayrıca stage 1 yazılım ile baya bir keyifli oldu. Ankara'nın malum rampaları ve memleket için uzun yol yapacağımı göz önünde bulundurarak bu tercihi yapmış bulundum. Yine de diğer tecrübeleri paylaşan arkadaşları dinleyebilir ona göre kararınızı netleştirmenize yardımcı olacaktır.
 12. OKAN7716

  Araç Alımı Konusunda Yardım

  kesinlikle 2. araç bana göre de.
 13. @tyll hocam 819 A panasonic ünitelerde çalışmıyor 6.5 inç ekranlar ama sizinkinde A harfi mevcut değil çalışmama olasılığı yüksek. Yine de deneme yapabilirsiniz.
 14. @oryx hocam 6.5 ekran 819 A panasonic ünitede direk çalışıyor mu ? Benim bildiğim üniteden kaynaklı çözünürlük farkı oluyor.
 15. @tyll hocam muhtemel sorununuz LCD bağlantı flexlerindeki kopukluk gibi gözüküyor . O da muhtemelen ekran ile birlikte sabit diye biliyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...