27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

Keyless bile tek başına Golf 8 için albeni yaratan bir şey. Golf 7.5’ta Highline’da bile ara ki bulasın 

Golf 1.5 style cam tavan beyaz için 397bin tl fiyat aldım.  :(  

Geçen aylarda R line bu fiyattı, nereye gidiyor bu işin sonu...

Impression elde yokmuş, Haziran gibi üst dilimde 285-290bin tl olması bekleniyor. 

Fiyatlar yeniden güncelleniyor galiba. Sitede fiyat listesin ulaşamadım.

@Seastar76 yolların golf dolamamasının sebebi arac bulunamaması diğer türlü golfler %300 otv ye tabi olsa dahi yollar golf dolardı.

@Seastar76 yolların golf dolamamasının sebebi arac bulunamaması diğer türlü golfler %300 otv ye tabi olsa dahi yollar golf dolardı.
%80 ötv'li araclar passat dahil bayilerde koyacak yer yok, bütün olay %50 ötv'li arabalarda, golf impression bulamazsin ama style 1.5 camtavan var istersen, 400+ bin lira

Moderatör tarafında düzenlendi:
Konuyu takip edenler fark etmiştir ama yine de söyleyim 27 mart ve 28 nisanda fiyatlar güncellenmişti. Her an yeni bir güncelleme gelebilir. En son 28 Nisandaki güncellemede Impression donanım fiyatı sabit tutulmuş diğer tüm donanımlar zamlanmıştı.  Euro o gün 9.95 iken şuan baktığımda 10.38i gösteriyor. Nisandaki zamla beraber Impression ile Life donanım arasında 115binlik saçma bir fark oluşmuştu. Impression diğer donanımlara göre o kadar ucuz kaldı ki DOD ikinci elde bile sıfırından 10bin daha pahalıya satılıyor🙂 .  Fiyatlarda güncelleme olursa impression yüzde 80lik dilime kendisini atabilir.

@Akif Nalca hocam bunu bende dün avek bayi ile görüştüm arkadaşlar bana dedi ki olmayan arabaya ne fiyat yazıldığına bakmayın 😀😀 Şuan araba yok ne zaman geleceği de meçhul... Yani 150 bin kapora bırakayım dedim adama abi hepsinide biraksan bisey diyemem dedi 🙄

Skoda fiyatları güncellemiş.

Octavia 1.0 350bin Scala 289bin TL başlangıç fiyatı var. Vw için de yakındır yeni liste.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt