27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

2020 1.5 tsi dsg comfort cam tavan ne etmeli bu koşullarda 

@mcankaya52  eline çaktın ozaman 280 e hiç bir keriz almaz 😁

Şaka bir yana tam 240-250 binlik araç vergi dilimi bozuyor işi.

@chemdemir Hayalet ekran life rlineda olan hayalet ekran değil. Düşük modeli diyelim. Ayrıca ufak tefek çok eksikleri var impression paketin 2020 midline modellere göre. En basitinden midline modellerde 8 Hoparlör varken impression da 6 Hoparlör var arka kol dayama yok koltuk arkalarında cep yok, şoför ve yolcu koltuğu alçaklık yükseklik ayarı yok, torpidoda kaplama ve amortisörü zaten söylememe gerek yok 

Yüzde 8 gibi ciddi bir zam sözkonusu chip krizi ile ilgili bir durummuş yasaklar biter bitmez gündemde diyorlar ayrıca geçen seneki kriz yine kapıda sıfır bulmak zor olacakmış. imprssion 300 bin olur artık🤭

@HsyN3455 söylediklerinizde alıcıların dikkate alacağı tek bir şey yok emin olun . 

alici araç yeni mi? Hayalet ekranı var mi?led on arka Farı var mi? Multimedya ekranı büyük kullanışlı mi diye soruyor? Ciddi ciddi midline plus la karşılaştırıyor musunuz ? 

Kim takar 150 tl ye takılan kaput amortisorunu, 20 Tl lik torpido keçesini, arka koltuk ceplerini? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@chemdemir ciddi ciddi karşılaştırıyor musunuz midline modellerle derken ciddi misiniz ? 😀 Life paket ile karşılaştırıyorum gibi bir tepki vermişsiniz.

İmpression model araçta 2 motor var da bizim mi haberimiz yok. İki araç arasındaki farkı gözünüzde bu kadar büyütmeyin, tek farkları önde merceksiz basic led farı ile düşük model hayalet ekranı var diye sikinti yapmayın hayalet ekranı 8 bin liraya takıyorlar. Ama bakış açısı ve tercih meselesi saygı duyuyorum...

@chemdemir Söylediklerinizden sadece alıcı araç yeni mi ona bakıyor kısmına katılıyorum lakin 2021 model araçta koltuk yüksekliğinin alçaklığının dahi ayarlanamadığı aracı savunmanın da pek bi esprisi yok diye düşünüyorum.

Ayrıca app connect var yazmışsınız bildiğim kadarıyla impression araçlarda bu özellik yok diye biliyorum.

Bahsettiğim küçük ama detay özelliklerin olmaması kalitenin kısıldığının bir göstergesidir.

@HsyN3455 şoför koltuğunda yukseklik ayari var ayrca bi corolla alayim deseniz. En dolu flame xpack kullandim onda bile yolcu koltugu yükseklik ayari yoktu haa golfte olsa iyiydi ama en bazda yolcu koltk yuk yok ayrica ekstralilarda app connect hiz sabitleme elektro krom kararan dikiz aynasi  follow me gibi golf7. 5daki comfortline da bile olmayan özellikler var@chemdemir @chemdemir hocam golf8 görsel destekli orjinal ön arka park sensörünü 2bintl e neresi yapiyor paylasirsaniz sevinirim 

@chemdemir Söylediklerinizden sadece alıcı araç yeni mi ona bakıyor kısmına katılıyorum lakin 2021 model araçta koltuk yüksekliğinin alçaklığının dahi ayarlanamadığı aracı savunmanın da pek bi esprisi yok diye düşünüyorum.

Ayrıca app connect var yazmışsınız bildiğim kadarıyla impression araçlarda bu özellik yok diye biliyorum.

Bahsettiğim küçük ama detay özelliklerin olmaması kalitenin kısıldığının bir göstergesidir.
196 ya 2021 model golf 8 verildi. Daha tartışmanın karşılaştırmanın anlamı var mi? Keşke 240 e ikinci el midline alsaydık :)

Üst donanım paketlerindeki Golf7 veya 7,5 kullanıcısı arkadaşlar, golf8 ile kıyaslama (syle ve rline ile) yapıp geçisin mantıklı olmadığını savunabilir. Hak da veririm. Çünkü 2. el satarkenki ile yeni modelin 0'ı arasındaki fiyat farkı gerçekden değer mi sorusunu sordururor.  Ancak baz donanımları karşılaştırıp da midline impression dan daha dolu diyende ne bileyim..

Sürücü koltuk yükseklik ayarı Golf8 de mevcut. Torpidoda midlineda bilmediğim birşey mi var ? 

Bu arada iki baz modeli kullanmış birisi olarak uzunca yazdığım karşılaştırmalı konuyu forumda bulabilirsiniz :)  

Yerinde incelemiştim IMPRESSION donanımı bazı eksikleri olmasına rağmen değil Midline Plus, 7.5 comfortline a bile tercih edilir. Anahtarsız giriş hayalet ekran 8" teyp led far sonradan eklemesi pahalı retrofitler.

Ancak dsg işin içine girince üst limitte fiyatlar uçuyor. Yoksa bir golf 8 style dsg almak isterdim...

@Mehmeteren0606 emin olun 3-4 ay sonra 270-280 e impression bulunamayacak, az kaldi %80 lik dilime girmesine; aslında baştan zaten %80 olmalıydı eğer öyle olsaydi fırsatçılar bu araçları almazdı ve kullanıcıların alması mümkün olurdu, 196 ya alıp 230 a satan da zaten akıl fukarasıdır madem bunu aldın bari bekle %80 olsun o vakit sıfırı 280 olursa ver 270 e hem sıfırından ucuza almış olur birileri hemde sen para kazanmış olursun, şuanki liste fiyatının üstünde satmak zaten mantıklı değil, madem yatırım yaptın az bekleyeceksin.

Ayrica 196 ya alıp 230-240 a satmak zaten mantıklı da değil bist 1300 desteğinden döndüğünde 8-10 hisseye parayı yatırsan %90-100 kazanç sağlamamak için aptal olmak lazımdı.

@Mehmeteren0606 emin olun 3-4 ay sonra 270-280 e impression bulunamayacak, az kaldi %80 lik dilime girmesine; aslında baştan zaten %80 olmalıydı eğer öyle olsaydi fırsatçılar bu araçları almazdı ve kullanıcıların alması mümkün olurdu, 196 ya alıp 230 a satan da zaten akıl fukarasıdır madem bunu aldın bari bekle %80 olsun o vakit sıfırı 280 olursa ver 270 e hem sıfırından ucuza almış olur birileri hemde sen para kazanmış olursun, şuanki liste fiyatının üstünde satmak zaten mantıklı değil, madem yatırım yaptın az bekleyeceksin.

Ayrica 196 ya alıp 230-240 a satmak zaten mantıklı da değil bist 1300 desteğinden döndüğünde 8-10 hisseye parayı yatırsan %90-100 kazanç sağlamamak için aptal olmak lazımdı.
Hocam beni etiketlemişsin, yanlış oldu heralde ben yatırım için golf8 almadim, biniyorum cok şükür sıkıntı yok, fırsatçıları dersen memleket dolu zaten öyle adamla sadece golf icin degil yani bu durum ayrıca manuel golfun 80lik dilimde girmesi mantıklı olmazdi, suan icin kimse 280 290 a manuel almazdi bn almazdim şahsen,ona keza leon fr manuel 50lik otvde bulunmazken şuan 80lik dilimde bayiler leon fr dolu istedigin renk satılmıyor 

Geri
Üst Alt