27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

@Vagaydin yalan söylüyorlar  galericiler madem öyle kaldırın hemen ilanı, onlar uyanık üçkağıtçılar biliyolar tabi araba sınırda kur artti 1 ay bekletek de leonda oldugu gibi sıfırı 290 oldu mu 280 e okutak derdinde hepsi.

tavsiye etmiyorum galericiden araba almayi, sırf galericiden almamak için arabadan vazgeçip baska model aldim genede galerici den almam, kimsede gelip burda ekmek parası muhabbeti yapmasın biz alın teri döküyoruz akşama kadar ohh ne güzel galerici yattığı yerden onlarca milyar kazanıyor sonrada ekmek parasi oluyor ne güzel memleket. 

@Vagaydin

Yaklaşık bi hafta önce düzce erkur dan aradılar ellerinde bitane beyaz impression için kasko sigorta şartı ile 229 bintl teklif ettiler, şuan kalmış mıdır zannetmiyorum ama isterseniz arayın bi sorun genede

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mehmeteren0606  hocam yeni gelicek araçlarada yazılmışlar ellerinde araç yok ama müşterileri kokluyorlar. Satmış oluyorlar genelde ilanları kaldırmasalarda piyasayı okuyorlar :(

@Mehmeteren0606  hocam yeni gelicek araçlarada yazılmışlar ellerinde araç yok ama müşterileri kokluyorlar. Satmış oluyorlar genelde ilanları kaldırmasalarda piyasayı okuyorlar :(
Galerilerde yeterince mk8 var, ama satilmiyor, sizin idda ettiginiz gibi bir durum söz konusu degil.

Siz  DH'deki @Vagaydin ile ayni kisimisiniz? O arkadas icin al-satci diyorlardi, elinde stok var falan muhabbeti geciyordu.

@krym  hocam ben dh vag aydınım. Evet ancak elimde araç stoğu falan yok ordaki arkadaşların goygoyu o.

enişteme golf 8 bakıyoruz araç bulamıyoruz.

Bugün düzceyi aradım 2 adet vardı sattık dedi. 

araç bulan yazabilir alıcıyım.

@Vagaydin hocam sen hakkaten al sat işimi yapiyorsun hem enişteme ariyoz demissin ama dh de de daha önce golf8 aldik demişsin, tam anlamadim seni ailecek hepiniz golf 8 impression a mı biniyorsunuz, burda 50lik vergide golf bulabilirmiyiz diye foruma yazmışsın sormuşsun ordada kesinlikle 80 lik dilime geçmez yapmışsın o zaman bence acele etme geçmez zaten,

@krym  hocam ben dh vag aydınım. Evet ancak elimde araç stoğu falan yok ordaki arkadaşların goygoyu o.

enişteme golf 8 bakıyoruz araç bulamıyoruz.

Bugün düzceyi aradım 2 adet vardı sattık dedi. 

araç bulan yazabilir alıcıyım.

bugün aracımı aldım satış danışmanı abi yüzde 2 zam geldi dedi.

Artık impression opsiyon paket olanları liste fiyatı üzerinden pazarlık edilcek artık 240-250 ye satanı bulamazsınız dedi

Impression alıp sabır edip zamanla retrofit edeceksin.

Ama dsg nin retrofiti olmuyordu değil mi  :(  

Alltaki araba ben passati alirken 350 bin liraydi  (22 mart ), 35 bin lira 1 ayda zamlanmis

Ekran Resmi 2021-04-28 22.38.47.png

@Kysr038  yoo hiçte öyle birşey etmicem , en baz impression 285 bine çıkınca bende 290 dan ilana gircem

İyice karaborsaya döneceğiz o zaman, çoğunluk kullanmaya almıyor o zaman bu araçları...

@Kysr038 Son 8 senedir sadece golf binen biri olarak yazıyorum; fiyatlar çok ciddi yükseldi, ben cidden bir adet rline almak için sıraya yazıldım, ilk konuşmamızda 390 bin rakamlar söz konusu iken, gelen araçlarda gri sarı gibi renkler mevcuttu bende bir iki hafta bekleyetim dedim çünkü kırmızı istiyordum oydu buydu derken satış danışmanı aradı gel dedi gittim gelmiş bizim araba oturduk masaya kaç para dedim işte liste fiyatı 460ta size 430 falan dedi !!!! Aklım şaştı dedim parayı vazgeçtim sonra baktımki impressionda böyle bir durum var kendi kendine açığı bi nebze olsun kapatacak bende impression almaya karar verdim velhasılı satıp tekrardan rline alcam!!!

Impression ile Life arasında 115bin Tl (!) fark var. Bir üst paketle bu kadar fark olur mu ya. Ya impression cok ucuz kaldı ya life gereğinden fazla uçtu. Yada artık dsg ile manuel sanzıman farkı artık bildigimizden daha fazla.

Fiyatlardaki bu sacmalik bizim 7'iyi de etkiliyor.

2017 1.0 dsg cam tavan 25bin kmde aracıma nasil deger koysam(satma planım yok)

230 bin desem (bana göre ucuz) alıcı der ki ya arkadas yeni kasası sıfırı 230bin lira . Bu açıdan bakınca çok pahalı ama benim aracımın karsılıgı  346bin liste fiyatı olan life dsg donanıma göre 116bin fark var. Cam tavanı da liste fiyattan da düşülecek indirime sayalım hadi. 

Golf 8deki fiyat dengesizligi golf 7nin de piyasasıni olumsuz etkiliyor diye düsünüyorum

Impression ile Life arasında 115bin Tl (!) fark var. Bir üst paketle bu kadar fark olur mu ya. Ya impression cok ucuz kaldı ya life gereğinden fazla uçtu. Yada artık dsg ile manuel sanzıman farkı artık bildigimizden daha fazla.
Fiyatlardaki bu sacmalik bizim 7'iyi de etkiliyor.
2017 1.0 dsg cam tavan 25bin kmde aracıma nasil deger koysam(satma planım yok)
230 bin desem (bana göre ucuz) alıcı der ki ya arkadas yeni kasası sıfırı 230bin lira . Bu açıdan bakınca çok pahalı ama benim aracımın karsılıgı  346bin liste fiyatı olan life dsg donanıma göre 116bin fark var. Cam tavanı da liste fiyattan da düşülecek indirime sayalım hadi. 
Golf 8deki fiyat dengesizligi golf 7nin de piyasasıni olumsuz etkiliyor diye düsünüyorum
275 ten aşağı kesinlikle vermeyin.İsteyen 231'e manuelini alsın.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt