27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

@ZITIPAŞA   Golf 7 var sizde daha yakışıklı dimi hocam haklısınız.  En yakışıklı araç golf 7   Ama 8 sene önceydi  o yakışıklığı. Ediz hun misali.
daha öncede yazmıştım, buradaki üyelerin çoğunda golf7 var(leon, passat, polo, tiguan, ateca olanlar da bol) sizde 7 yoksa kıskanmayın , 8i alınca da tadını çıkarın 

@Golftutkunu77 bu nasil bir usluptur anlamak güc, ben sahsi fikrimi belirtiyorum hocam mk7 o donemde hosuma gittigi icin almistik, ancak mk8 i begenmiyorum mesela su an, ki bu benim sahsi gorusum begenen de gider 400 bin verip alabilir mk8i ben alanlara bir sey demiyorum ki tamamen zevk meselesi. Burada asıl mevzu son donemde sizin gibi mk8i ölümüme savunanların inatla bir mk7 dusmanligi takinmasi ki bu da tamamen sizin gorusunuzdur mk7 yi begenmeyebilirsiniz ben sadece uslubunuza takiliyorum. Mk8 alirsaniz gule gule binin hocam ne diyelim yani her yerde mk8 mi övelim. 

@ZITIPAŞA hocam, bende 3 farklı mesaj yazdım arkadaşa  ama hala foruma katılış amacını çözemedim.
ya amacı trollemek ya da ilk forum deneyimi.  üstelik kendini bile tanıtmadı 

Sarı sitede 80 tane yeni kasa ilanı var alan çok demekki

Arkadaşlar golf 8 i beğenemedim değil alamıyorum pahalı... vs yazsanız daha objektif olur.  Her golf 8 ile ilgili yorum yapana düşman gibi yaklaşım yapıyorsunuz.

bu başlık golf 8 fiyat başlığı ama golf 7 ciler beğenmiyormuş golf 8 i sayfada birbirlerinin yazılarını beğenip duruyorlar 

başka başlıkta golf 7 marka araçlarınıza hayalet ekran anahtarsız çalıştırma retrofitletinizi  paylaşıp donanımlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

ben çözemedim bu forumu evet ilk araba bölümü forum üyeliğim kendim istanbul başakşehirde otururuyorum. Senelerdir golf hayali kurdum ancak yeni almak nasip olucak.. 1 senedir bayide golf bulamadım...

@Golftutkunu77 

hangi başlıkta hangi yorumu veya paylaşımları yapacağımızı yeni üyelerden öğrenecek değiliz! 

ilk forumunuzsa önce bol bol okuyup üyelerin birbirine nasıl cevap/ yorum yaptığını görün. 

çoğumuz golf 7 ye biniyor ve golf 8 i test etmiştir !  

siz neye göre objektif olmadığımızı yazıp duruyorsunuz ki ? 

sonra düşmanca tavır diyorsunuz... 

Arkadaşlar golf 8 i beğenemedim değil alamıyorum pahalı... vs yazsanız daha objektif olur.  Her golf 8 ile ilgili yorum yapana düşman gibi yaklaşım yapıyorsunuz.

bu başlık golf 8 fiyat başlığı ama golf 7 ciler beğenmiyormuş golf 8 i sayfada birbirlerinin yazılarını beğenip duruyorlar 

başka başlıkta golf 7 marka araçlarınıza hayalet ekran anahtarsız çalıştırma retrofitletinizi  paylaşıp donanımlarınızı zenginleştirebilirsiniz.

ben çözemedim bu forumu evet ilk araba bölümü forum üyeliğim kendim istanbul başakşehirde otururuyorum. Senelerdir golf hayali kurdum ancak yeni almak nasip olucak.. 1 senedir bayide golf bulamadım...
Maddi durumum çok çok iyi Golf 8 alabiliyorum.

Fiyatını beğenmiyorum hak ettiğini düşünmüyorum.

Ok!

Ortada düşmanlık yok, isteyen istediğini beğenebilir veya beğenmeyebilir. Bu forumda Golf'ü A'dan Z'ye bilen, yetkili servisteki ustalardan daha uzman onlarca kişi var. Aynı şekilde sizin anlamsız ve içi boş fanatikliğinizden ziyade burada Golf'ün tarihçesini yazacak da yüzlerce kişi var. 

Daha önce de bu tarz kutuplaştırıcı yorumlarınız dolayısıyla uyarılmış olmanıza rağmen aynı şekilde devam ettiğiniz için forumdan kalıcı olarak uzaklaştırıldınız.

Moderatör tarafında düzenlendi:
812c180e3a698db425731a342ccd5c7b.jpg

Bu ne üslup böyle hocam. Sen forumun maliyecisi misin ki kimin neye gücü yetiyor yetmiyor yorumunu yapıyorsun ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt