27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

Saka gibi 400bine full tuscon 4*4 satiyolar ben insanlari anlmiyorum tamm golf tutkusuda 430 cokcok fazla gecen hafta gittim bayiye ay sonu 2 tane rline gelicek fakat sattim dedi 70binde kapora almis

Dün baktığımda 42 ilan vardı . Bugün yeni ilanlar gelmesine rağmen 32 ye düşmüş 
@chemdemir Emrah bey sizin belirttiğiniz 231,500 TL’lik fiyatı bulmayı geçtim 10 bin yakını bile teklif veren bayi yok. 250 bin 255 aralığında araç bulabilirseniz şayet o da.  

hangi bayi bu fiyatı verdi size paylaşabilir misiniz ? 

Moderatör tarafında düzenlendi:
gümrükteki sorun çözülmüş pazartesi itibari ile araçlar bayilere geçmeye başlıcakmış arkadaşlar, ayrıca bugün uzay la görüştük impression opsiyonlu paket olan versiyon 245 fiyat verdi

@chemdemir  su gibi satılıyor  hemde bu faizde demekki faizden daha çok getireceği düşünülüyor bu aracın. 

@Golftutkunu77  impressionun özel bir durum var bu araçları yüzde 50 ötvde zor tutuyorlar piyasanın ilk haraketlendiği dönemde en boş golf 290 dan başlıcak, opsiyonlu olanlarada artık 300 yazarlar

@Golftutkunu77 zaten öyle liste 3 opsiyonlu gelen araçların liste fiyatı 288500 tl ve ötv si yüzde 80 den hesap edilmiş ama bayii kampanya falan yapıp bunları 240  -245 ten satıyor millete

Limon sarisi renki beyazdan ucuza verseler tercih etmem sahsen, mk8 e en yakisan renk beyaz ve o ozel kirmizi bence. Ama aracin ne kadae yakisikli oldugu tartisilir tabi.

@ZITIPAŞA   Golf 7 var sizde daha yakışıklı dimi hocam haklısınız.  En yakışıklı araç golf 7   Ama 8 sene önceydi  o yakışıklığı. Ediz hun misali.

@KAPTAN sanırım almaz değilde alamaz diyecektiniz; bayilerde o kadar sıra varki inanamazsınız.

Geri
Üst Alt