27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

Günlerdir bu sayfaları 1-2 sayfa daha takip ediyorum.

Bende %50 dilimdeki vw golf almayı düşünenlerdenim  özellikle bu sayfada gözlemlediğim golf 7  sahipleri 8 modelini çok soğuk bakıyorlar..

Golf yerine scala önermeler,  golf yerine başka marka modelleri tavsiye etmeler falan benim aklıma şu geliyor. Acaba golf 7 sahipleri golf 8 satılmasın indirime girsin diyemi böyle yapıyor..

Bu sayfa golf tutkunlarının ortak platformu  ama acayip işler dönüyor.

En sonunda abone olup yazmak istedim.

tüm  golf tutkunlarına selamlar.
Büyük resmi görmüşsünüz. 

Golf 8 gelmeden bir çok bayiye ismimi yazdırdığımdan ve aracımı aldığım için 231.500 teklif edilen bir aracı burada bir arkadaşıma devredebilirim.

Araç beyaz renk - Opsiyonları ;

Işık görüş paket ( Yağmur sensörü, far sensörü , kararan iç dikiz aynası , Follow me home )

Kablosuz app connect ( Kablosuz şarj ile geliyor diye biliyorum )

Hız sabitleyici 

Golf 8 gelmeden bir çok bayiye ismimi yazdırdığımdan ve aracımı aldığım için 231.500 teklif edilen bir aracı burada bir arkadaşıma devredebilirim.

Işık görüş paket ( Yağmur sensörü, far sensörü , kararan iç dikiz aynası , Follow me home )

Hız sabitleyici 
@chemdemir ek paketli araçları 260 civarına veriyorlar demiştiniz önceki mesajlarda , size özel bir fiyat mı bu 231,500 TL ? uygun bir fiyat mevcut fiyat listesine göre hangi bayi paylaşabilir misiniz ? 

@chemdemir  ben alabilirim 231 e bu aracı iletişim bilgilerinizi iletebilirseniz.

hızlı şarjlı vs hiç araba gelmedi ama size özel bir araç herhalde..

Hız sabitleyici 
Öncelikle aracınız hayırlı olsun. 

Biz opsiyonsuz hali 250bin seviyesine zamlanıyor derken, opsiyonlu halini 231500tl den aldıysanız güzel fiyat. 

Bildiğim kadarıyla doğuş kapora verilen yada isim yazdırılan aracı başka bir şahısa devir etmiyor, sıradakine bırakıyor. Tabi durum değiştiyse bilemem. 

@tiesay araç alınıp sonrada devredilebilir ne kadar zor olabilir ki? yeterki gönüller bir olsun😂

@tiesay araç alınıp sonrada devredilebilir ne kadar zor olabilir ki? yeterki gönüller bir olsun😂
Alıcı satıcı arasında yeterli güven varsa ve alıcı 2. Sahibi olmayı kafasına takmıyorsa neden olmasın. 

Hız sabitleyici 
merhaba abm bende düşünüyorum konuyu konuşabilirmiyiz?

@Golftutkunu77  Ben anlamadım ki araçlar daha gümrükten çıkmadı bu kişi nasıl bugün itibariyle almış aracı? Bilmediğimiz bir şey mi var

@Maxilopez  hocam bende anlamadım. Doğuş personelleri herhalde bunlar.  Birşekilde önce yüklenip getirmişler bu arkadaşın aracı.

siz kaça anlaştınız  bizde ona göre anlaşalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt