Merhabalar nav destekli hayalet aldım yalnız !

@CemK  abi benim kendi ünitem mib 2 std hayalete navigasyon yansımıyor dynaudıo dan dolayı eğer yansırsa ses sistemi kesilir 

@CemK  abi benim kendi ünitem mib 2 std hayalete navigasyon yansımıyor dynaudıo dan dolayı eğer yansırsa ses sistemi kesilir 
Ahmet bey, üzülerek söylemek istiyorum ki bu işi yaptırdığınız kim ise bu işten anlamıyor. Gerçi son zamanlarda 2 trim sök tak yapan, biraz VCDS bilen kral retrofitçiyim diye geziyor. Maalesef size de böyle bir arkadaş denk gelmiş.

Dynaudio'da MOST ile bağlanıyor, Hayalet'de MOST ile bağlanıyor. Bunu çoklayamayacağını düşündüğü için bu işi yapan arkadaş, olmaz demiş. Çünkü bu arkadaşın bu çoklayıcıdan haberi yok: 

image.png

Sizde Dynaudio olduğu için bu çoklayıcıyı almanız/bulmanız gerekiyor. Aliexpress'de 100 TL civarı. Hem Dynaudio hem de Hayalet'e bu şekilde tesisat döşeyebilirsiniz. Bu olmadan olmaz tabiki. 

Not: Bu yargılamayı MIB 2 STD cihazınız olduğu için yapıyorum. MIB 1 Dynaudio'nuz var ise, amfi değiştirmek zorundasınız. 5G amfi ile MIB2 üniteleri çalıştıramazsınız. 5Q amfiye geçmeniz lazım. Ama zaten sizde MIB2 STD ünite olduğu için amfinizin 5Q olduğunu düşünüyorum. 

@CemK tahminime göre sd kart ile yükleme hepsine yükleme yapılabiliyor. tabi kapasitelerini bilemiyorum.

Ustadlar nerede yasiyorsunuz bilmiyorum ama istanbulda trafik verisi olmayan navigasyon hic bir ise yaramiyor.

tamam kadranda navi guzel ama biraz oyuncak kaliyor. Umarim bir gun carplayi kadranda gorebilecegimiz bir arac yaparlar

@ahmet306 bende tamamen ayni düşünüyorum  ve carplay ile trafik bilgili nav olunca değiştirdim cihazı. Güncelleme ve trafik bilgisi olmayan Nav kullanmanın anlami yok, yolu zaten biliyorum cogu zaman, trafik bilgisi cok degerli :)

@Culture33 benim bildigim nav li discover media unitelerde lisans yada crackli harita sd takili olmadan nav çalışmıyor.

@CemK pek bilgim yok bu konuda. ama bazı uerlerde yanlış okumadıysam harita güncellemesi yüklendi, diğerleri içinde (840 gibileri) yazılım güncellemsi, versiyon yenilenmesi gibi yüklemeler oluyor. tam doğru bilgiye ulaşmak için araştırmak lazım. 

Beyler bu üniteyi aldım ses sistemindede değişilik olurmu ?

BFD71349-CF33-4DF8-AA20-89739A93A59D.jpeg

Tizler biraz daha parlak çalacak kapılar daha çok canlanır takınca illaki seste canlanma hissedersiniz.Mib2 diye geçen discover pro ünitesi aldığınız yanlış bilmiyorsam.

@driver_can fark edermi benim eski ünitede sesini yükseltiğimde sesi kısılıyordu malesef

Ahmet bey, üzülerek söylemek istiyorum ki bu işi yaptırdığınız kim ise bu işten anlamıyor. Gerçi son zamanlarda 2 trim sök tak yapan, biraz VCDS bilen kral retrofitçiyim diye geziyor. Maalesef size de böyle bir arkadaş denk gelmiş.

Dynaudio'da MOST ile bağlanıyor, Hayalet'de MOST ile bağlanıyor. Bunu çoklayamayacağını düşündüğü için bu işi yapan arkadaş, olmaz demiş. Çünkü bu arkadaşın bu çoklayıcıdan haberi yok:

Ekli dosyayı görüntüle 44829

Sizde Dynaudio olduğu için bu çoklayıcıyı almanız/bulmanız gerekiyor. Aliexpress'de 100 TL civarı. Hem Dynaudio hem de Hayalet'e bu şekilde tesisat döşeyebilirsiniz. Bu olmadan olmaz tabiki.

Not: Bu yargılamayı MIB 2 STD cihazınız olduğu için yapıyorum. MIB 1 Dynaudio'nuz var ise, amfi değiştirmek zorundasınız. 5G amfi ile MIB2 üniteleri çalıştıramazsınız. 5Q amfiye geçmeniz lazım. Ama zaten sizde MIB2 STD ünite olduğu için amfinizin 5Q olduğunu düşünüyorum.
Merhaba üstadlar verdiğiniz bilgilerden sonra Almanya dan harman mib 2 ve ekran getirtme kararı aldım. Fakat birçok harman cihaz var farklı kodlu. Aracımda hayalette var fabrikasyon. Harman ünitelerde koda göre ne farklılıklar var bilgi verebilrseniz sevinirm.

Geri
Üst Alt