Merhabalar nav destekli hayalet aldım yalnız !

Farklar şöyledir, ilk fark Mib2 yada Mib2.5 olması, bu ikisinin farkı biri 8" Ekran diğeri 9.2" Ekran destekler. Aralarında dönüşüm yapılabilir.
Diğer farklar ise, DAB yani digital radyo olması, sim kart yuvası ve dolayısı Telefon ve LTE olması şeklinde, ikisi de Türkiye de gereksiz.
Genelde bu özelliklerden bağımsız fiyatları aynı oluyor, en basiti olan sadece NAV özellikli olanıda alsanız yeterli yani.

merhaba,

bilmediğim için soruyorum

Mib2.5 pro veya Mib2.5 discovery pro hangisi iyidir? (versiyonlarını bilmiyorum)
Hangisinde nav desteği vardır.
9.2 hangisinde vardır.
Hangisi harman'a girer?
kronik sorunu hangisi az olanıdır?

yardımcı olabilir misiniz?

- Discover Pro ların hepsi Harman.

- Hepsinde Nav desteği var.

- Mib2.5 Pro veya Mib2.5 Discover Pro diye ayrı cihazlar yok.

- Mib2 Discover Pro ve Mib2.5 Discover Pro var.

- Mib2 Discover Pro 8" Ekran - Mib2.5 Discover Pro 9.2" Ekran Destekler.

- Yazılım değişikliği ile Mib2<->Mib2.5 arası dönüşüm yapılabilir, böylece ana üniteyi değiştirmeden 8" - 9.2" Ekran arası değişim yapılabilir. Düzgünce ne yaptığını bilen birinin yapması lazım yoksa takılma donma kasma olabilir.

- Hepsi aynı donanım üzerine kurulu ve Kronik sorunları olmayan son derece kaliteli cihazlar.

- Discover Pro ların hepsi Harman.

- Hepsinde Nav desteği var.

- Mib2.5 Pro veya Mib2.5 Discover Pro diye ayrı cihazlar yok.

- Mib2 Discover Pro ve Mib2.5 Discover Pro var.

- Mib2 Discover Pro 8" Ekran - Mib2.5 Discover Pro 9.2" Ekran Destekler.

- Yazılım değişikliği ile Mib2<->Mib2.5 arası dönüşüm yapılabilir, böylece ana üniteyi değiştirmeden 8" - 9.2" Ekran arası değişim yapılabilir. Düzgünce ne yaptığını bilen birinin yapması lazım yoksa takılma donma kasma olabilir.

- Hepsi aynı donanım üzerine kurulu ve Kronik sorunları olmayan son derece kaliteli cihazlar.
Teşekkür ederim Cem bey 021A , 043C ,035B son numaralı 3 harman cihaz varmış farketmez diyorsunuz birini istetiyorum o zaman üstad

Evet herhangi biri olur, DAB ve LTE kullanmayacağınız için cihaz içi daha rahat olsun ve rahat soğusun diye 043 alabilirsiniz.

Evet herhangi biri olur, DAB ve LTE kullanmayacağınız için cihaz içi daha rahat olsun ve rahat soğusun diye 043 alabilirsiniz.
Harman tuşlu çevirmeli ekran daha kullanışlı geliyor mib 1 harman cihaz is görür mü? Ekran dışında bir fark var mi? Bunun için ne dersiniz Cem bey,

Kesinlikle ekran konusunda aynı fikirdeyim :) Bende de 8" Tuşlu ekran takılı ve hem kullanışlılık hem mat olması dolayısı ile çok memnunum, diğeri hele sonradan takılmış tablet gibi duruyor bence :D

Mib1 hiç denemedim ama değiştiriyorsanız Mib2 olmasında fayda var, biçok ek donanımı desteklemediği gibi bildiğim kadarıyla CarPlay de yok Mib1 cihazda.

Kesinlikle ekran konusunda aynı fikirdeyim :) Bende de 8" Tuşlu ekran takılı ve hem kullanışlılık hem mat olması dolayısı ile çok memnunum, diğeri hele sonradan takılmış tablet gibi duruyor bence :D

Mib1 hiç denemedim ama değiştiriyorsanız Mib2 olmasında fayda var, biçok ek donanımı desteklemediği gibi bildiğim kadarıyla CarPlay de yok Mib1 cihazda.
Cem bey ben android kullanıcısiyim. Benim önceliğim ses, navigasyon ve hayalete yansıtma. Mib1 ekranla 300 euro mib 2 de 9.2 inc ekranla 700 euro fark oldukça fazla mib 1 de neler yok acaba lazım olabilecek sizce

Geri
Üst Alt