Merhabalar nav destekli hayalet aldım yalnız !

@forjust1day şöyle söliyim ünite yanımda değil ama ünitede yazan mib2std 2015 yazıyordu+dynaudıo ses sistemide destekliydi

@Rline21 menu tuşuna basili tutup yazılım guncelleme ekranından ulaşabilirsiniz yada ayarlar sistem bilgileri

@Rline21 bence siz parça kodlarını yazıp, tekrar araştırın derim. sizin medya sisteminin ekranının sağ üst kısımdaki tuş ta sanki "naw" yazıyor gibi

@Culture33 doğrudur nav var ama hayalete yansımıyor halletim yarın montajını yapıcaz

@Rline21 sanırım ara kablo ile halledeceksiniz. kablo dışında bir şekildeyse, nasıl yaptığınızı özel değilse belirtirseniz seviniriz. 

2000TL Farkla ancak 874 yada 876 gibi Navigasyonu hayalet'e verebilen Discover Media unite ile degistirecektir ki bence fiyat biraz yuksek ama fena değil, ucuz olmasa da kazık da değil gibi geldi bana.

Discover Pro 2 yada 2.5 unite için 3500-4000TL civari fark normal olur. Discover Pro video oynatir evet ama tek farki bu değil tabii ki :)  Harman unite ve ses kalitesi en başta farklidir. Daha hizlidir, icinde kendi diski vardir vs vs...

@Rline21 Bu  arada eğer 2000TL Farkla Discover Pro (2 yada 2.5 farketmez) yani Harman unite ile değişecekse hemen değiştirin :)  

@CemKhocam selam İçinde kendi diski vardır'ı anlayamadım. 

@CemK  simdi konustum cihazım olmuyor dedi dilersen mib 2.5 verebilirim 4.500₺ farkla karasız kaldım acıkcası vermek istemiyorum benim ünitem mib 2 std diydi

dynaudıo ses sisteminden dolayı yansıtmıyor malesef

@Rline21 Cihazım olmuyor ne demek anlamadım? DyAudio'dan dolayi olmuyor ne demek onuda anlamadım  :)

yapmak istediğim güzel retrofitlerden birisi eşime gerçek fiyatını söylesem önüme yemek koymaz r direksiyon ile mükemmel ötesi uygulama 

Geri
Üst Alt