GOLF DİJİTAL GÖSTERGE (HAYALET) HIRSIZLIĞI!

Buzzer falan çözüm değil maalesef nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama bu işi her gün yapan  usta 10 dk da söküyorsa bunlar 2 dk da söküyor . Yani siz alarmı duydunuz inene kadar çoktan gitmiş oluyorlar . Genelde tehlikeli oldukları içinde zaten kimse karışmak istemiyor cana geleceğine mala gelsin düşüncesiyle .  Bana kalırsa tek çözüm güvenli kitleme opsiyonu bu opsiyon sayesiyle anahtardan açılmadığı sürece içerden kapı açılmıyor .

Hareket sensörlü alarm olmasa bile mutlaka buzzer taktırın.. kapıyı açtığında devreye girer hırsız aküyü kesse bile çalmaya devam eder içerisinde dahili batarya bulunuyor:)
Aracımda buzzer var. Geçen gün bir işlem için araç kilitliyken kutup başlarını sökmek istedim ve Tuna’nın dediği gibi alarm ötmeye başladı. Kesinlikle tavsiye ederim. Caydırıcı olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2012 de düğünüme 1hafta kala evim komple soyuldu ,eve girdğimde sadece koli bantları vardı.Hırsızlar yakalanıp sözüm ona sehven serbest bırakıldı ve hala davam sürüyor eşyalarımın satıldı yere kadar herşey biliniyor ama mağduriyetim devam ediyor.Hırsızların yakalanması birşey ifade etmiyor.Kişiler kendi önlemini almadığı sürece olan emeklerimizle sahibi olduğumuz değerli menkullere oluyor.
Geçmiş zaman ama okuyunca kötü oldum, büyük geçmiş olsun. İnsan evine giren hırsız sonrası bu huzursuzluğu uzunca bir süre taşır, üstüne sizin bir de tüm deliller olmasına rağmen halen davanızın sürdüğünü söylüyorsunuz. Ne denir bilemedim, Allah korusun. 

[mention]tiesay [/mention] sormayın...evlenen birikim kısmını,soyulan da psikolojisini iyi bilir.Şimdi bir de arabalardan bahsediyorlar.O Arabaya da artık binemem diye düşünüyorum.

2012 de düğünüme 1hafta kala evim komple soyuldu ,eve girdğimde sadece koli bantları vardı.Hırsızlar yakalanıp sözüm ona sehven serbest bırakıldı ve hala davam sürüyor eşyalarımın satıldı yere kadar herşey biliniyor ama mağduriyetim devam ediyor.Hırsızların yakalanması birşey ifade etmiyor.Kişiler kendi önlemini almadığı sürece olan emeklerimizle sahibi olduğumuz değerli menkullere oluyor.
gecmis olsun, iceride olsalardi da gecen seneki aftan hepsi cikardi zaten.

gel de sovme.

Suçu kendinizde aramaniz gerekiyor hocam...

Hırsızın hiç suçu yok ondan eminiz yasalarimizda Bu yönde 

Siz ne yapmış olabilirsiniz onu araştırıyorlar dır...

Araştırırken de hırsızı neden tutuklu yargilasinlar kı...

O süreç te dikkatsiz vatandaş varsa hırsızlar onlarada ders versin die siz karakoldan çıkmadan onlar çıkar ellerini sallar size...

Benzer olay başıma geldi aynen yazmış olduğum gibi gerçekleşti detaylar çok can sıkıcı paylaşmıyorum...:( 

Kapıyı mı kitlemediniz pencere mi açık kaldı ne bileyim bi hatanız vardır da 

Hırsızin hiç suçu yoktur ki yapılan işlemler anlatmak istediğim mantığı destekliyor... Ne yazık ki :(

geçmiş olsun hocam...

Suçu kendinizde aramaniz gerekiyor hocam...
Hırsızın hiç suçu yok ondan eminiz yasalarimizda Bu yönde 
Siz ne yapmış olabilirsiniz onu araştırıyorlar dır...
Araştırırken de hırsızı neden tutuklu yargilasinlar kı...
O süreç te dikkatsiz vatandaş varsa hırsızlar onlarada ders versin die siz karakoldan çıkmadan onlar çıkar ellerini sallar size...
Benzer olay başıma geldi aynen yazmış olduğum gibi gerçekleşti detaylar çok can sıkıcı paylaşmıyorum...

Kapıyı mı kitlemediniz pencere mi açık kaldı ne bileyim bi hatanız vardır da 
Hırsızin hiç suçu yoktur ki yapılan işlemler anlatmak istediğim mantığı destekliyor... Ne yazık ki [emoji20]
geçmiş olsun hocam...
geçmiş olsun,korktum valla bir an :) hakikaten suçlu muyum diye

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biraz önce kanald haber de verdi, hem golf hemde passat, passat sahibi kameraya bakmış aracın camımı kırıp içeri camdan girişi hayaleti söküp çıkışı tam 2dk... tanımadığımız kişilerden bu tarz ürünler almamak lazım hırsız ürünü kesin sipariş üzerine patlattıkları kesin...

@metinkar zaten sipariş üzerine olmasa sadece kadranı değil multimedyayı vs. de sökeceklerini düşünüyorum. Sipariş üzerine yapıldığı dediğiniz gibi çok belli.

@sergentunc gecmis olsun. 2. El hayaletleri sorarken meetgarage online kodlama oldugu icin vwlerde hayalet hirsizligi pek olmuyor demisti, bmwlerdeki gibi. Bu durumda calinti olanlarda gayet rahat takilabiliyor?

Geri
Üst Alt