Jump to content

KaanU

Yeni Üye
 • İçerik sayısı

  49
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  Kaan
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. KaanU

  Merceksiz Far LED Önerisi

  Ama her türlü 5000+ para verip mercekli de olsa comfortline farı kullanmaktan iyidir diye düşünüyorum seçim sizin.
 2. KaanU

  Merceksiz Far LED Önerisi

  @Netrodo hocam replika farı 2600 olarak düşünmeyin genelde ampülsüz geliyor veya içindeki dandik ampül işinizi görmüyor iyi bir ampül seti de almanız gerekecek led alırsanız çok pahalı olmaz ama xenon alırsanız biraz tuzlu olur muayeneden geçmez fakat daha iyi aydınlatır.
 3. KaanU

  Otopark giriş çıkış sorunsalı

  @Alpyaman hocam yazılımsal açık değil bu. Arabayı dyno'ya çıkarırken yapılması için düşünülmüş bir sistem. Zaten geri vitese takınca vs geri devreye giriyor o yöntemle kapatıldığında.
 4. 5 liraya sattıkları plaka ampülünü söküp takmaya 76₺+ kdv alıyorlar yazıklar olsun en fazla 3 saniyesini almıştır sökmek.
 5. KaanU

  MK7 1.6 TDI vs MK7.5 1.0 TSI Kararsızlığı

  @srkns hocam normal bir kullanıcı olsanız ben de kullanıyorum 1.0 tsi alın derdim fakat yazılımlı araba kullanıyorum gazlıyorum diyorsanız sizi tatmin etmez ve 1.0 tsi'a yazılım bilemiyorum ne kadar sağlıklı olur. 1.4 tsi highline alırdım sizin yerinizde olsam. En azından xenon far vb donanımlar da olur.
 6. Hayırlı satışlar hocam. Yırtık olanın da fotoğrafını eklerseniz alacak kişi için daha iyi olur.
 7. KaanU

  Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

  Sorunu çözdüm arkadaşlar ampülü aldığım yere gittim orada denedik ampül sıkıntılıymış başka bir marka ile değişim yaptılar. Photon'un 41mm buzlu cam gibi olan sofit ledini alacak arkadaşlara farklı markalara yönelmelerini tavsiye ederim çünkü o seri sorunluymuş. Aynı sorunu yaşayanlar olabilir diye paylaşayım dedim.
 8. KaanU

  Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

  @fatihmyigit servisten almanıza gerek yok söküp ampülü değiştirmek çok basit ve iç aydınlatma olduğu için arıza da yakmıyor. Torpido için dipsiz t10 led, bagaj içinse sofit led almanız gerekiyor. Montajını yaptığınızda sorunsuz bir şekilde çalışır benim bagajdakinin benim şanssızlığım olduğunu düşünüyorum.
 9. KaanU

  Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

  @Kysr038 peki aldığım yerle iletişime geçeyim o zaman teşekkür ederim yardımınız için.
 10. KaanU

  Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

  @Kysr038 ters takmayı da denedim fakat işe yaramadı başka aracım da yok maalesef. Bir de asıl aklıma takılan ilk 3-4 saniye her şey normal sonra sıkıntı başlıyor bu işlerden pek anlamam fakat ledlerle ilgili sıkıntı olsa direk açtığımda başlardı diye düşünüyorum
 11. KaanU

  Led ampuller ( plaka, torpido ve bagaj için)

  Konuyu hortlatıyorum fakat bir konuda yardımınıza ihtiyacım var ve yeni konu açmak istemedim. Bagaj için photon sofit led aldım montajını yaptım bagajı ilk açtığımda gündüz gibi oluyor her şey çok güzel fakat 3-4 saniye sonra pırpır yaparak yanmaya başlıyor ve hiçbir şey göremiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
 12. KaanU

  GOLF DİJİTAL GÖSTERGE (HAYALET) HIRSIZLIĞI!

  @metinkar zaten sipariş üzerine olmasa sadece kadranı değil multimedyayı vs. de sökeceklerini düşünüyorum. Sipariş üzerine yapıldığı dediğiniz gibi çok belli.
 13. @Ts61 Gittiğiniz yola göre değişebilir yeni çalıştırıp daha yeni 60-70 derece olduğu zaman hava -6 civarında birkaç kere dik yokuş inerken sıcaklığın tekrar 50'ye düştüğünü gördüm benim aracım da 1.0 tsi 2017 model. Sizinki düz yolda yapıyorsa bir sorun olabilir.
 14. KaanU

  GOLF DİJİTAL GÖSTERGE (HAYALET) HIRSIZLIĞI!

  @ROTHMANSSS hocam kaputu salacak mandalı çekebilmek için kapının açık olması gerekiyor kapı engelliyor mandalın çekilmesini. Kaputu açıp aküyü de sökse onu yapana kadar kapı açılınca alarm her türlü öter.
 15. KaanU

  1.0 comfortlıne 110 beygir ve 115 beygir hakkında.

  @Wyt23 bana 115 daha sessiz geldi
×
×
 • Yeni Oluştur...