Golf 8 donanım seçenekleri

önce makyajlı tiguan sonra golf 8, pek söylemek istemiyorum ama artık vw modelleri beni heyecanlandırmıyor. beğenmediğimiz fransız araçları daha göze hoş gelmeye başladı..

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ahmet306 Bu durum benim için de geçerli oldu, yalan yok aldığım Fransız araç her geçen gün daha keyifli ve eğlenceli gelmeye başladı bana. Trafikte de henüz çok fazla olmadığından sanırım insanların bakışlarını fark edebiliyorum. 

@tiesay hocam ne aldınız merak ettim? 

[mention=7527]ahmet306[/mention] Bu durum benim için de geçerli oldu, yalan yok aldığım Fransız araç her geçen gün daha keyifli ve eğlenceli gelmeye başladı bana. Trafikte de henüz çok fazla olmadığından sanırım insanların bakışlarını fark edebiliyorum. 

208 mi?

@mufayu bence 308. Hadi ikinci tahmin c5 Aircross

@ahmet306 Bu durum benim için de geçerli oldu, yalan yok aldığım Fransız araç her geçen gün daha keyifli ve eğlenceli gelmeye başladı bana. Trafikte de henüz çok fazla olmadığından sanırım insanların bakışlarını fark edebiliyorum. 

@tiesay @HONEY Hshshsh cok güldüm yaw 😀 hatırladım konuyu hayırlı olsun tekrar hocam. pejoya bakışınız nasil peki uzun kullanimdan sonra ? 

@IBS6134 teşekkür ederim hocam. Uzun kullanım olmadı henüz daha 2500km civarındayım ancak dediğim gibi keyif veriyor. 2000km sonrası rodaj tamamlayıp sport modunda kullanınca 1.5tsi dan daha canlı motor. 

@IBS6134 teşekkür ederim hocam. Uzun kullanım olmadı henüz daha 2500km civarındayım ancak dediğim gibi keyif veriyor. 2000km sonrası rodaj tamamlayıp sport modunda kullanınca 1.5tsi dan daha canlı motor. 
Fransız motorlar wv den daha atik kesinlikle haklısınız bu konuda katılıyorum. Çalıştığım şirket araçlarının hepsi genelde reno pejo vs oluyor 3008 önceki kasasini biraz kullanmıştım bayağı keyifliydi. Güzel tercih.

Geri
Üst Alt