Golf 8 donanım seçenekleri

Vergi konusunda birde markaların uygulamaları konusunda cok kaliteli bir bilgisel... 

@IBS6134 180Km/s hızı geçemiyormuş. Golfçüler almaz bunu  :p

Moderatör tarafında düzenlendi:
@IBS6134 189Km/s hızı geçemiyormuş. Golfçüler almaz bunu  :p
😂😂Nasıl geçemiyor yazilim vs yapılır ona 😂 bendeki 1.5 yeni clio  ile 204 yaptim yaw bayir aşağı bugün İzmir İstanbul otobaninda 😂 hemde boş paketi ama cruze kontrol vs Standart 😂

40 dakika önce, IBS6134 yazdı:

Hiç katılmıyorum bu görüşe.Çin iç pazarı için üretilen bir aracı,Avrupa'da euro egemenliğinde üretilen bir araçla kıyaslamak tamamen yanlış.Ucuz olsun diye araçlarımızın ürünlerini Çin iç pazar üretimlerinden alıyoruz.Örneğin ben euro üzernden jant bakıyorum,Çin aliex'den  jant baksam tabi ki daha ucuz olacaktır.

Hiç katılmıyorum bu görüşe.Çin iç pazarı için üretilen bir aracı,Avrupa'da euro egemenliğinde üretilen bir araçla kıyaslamak tamamen yanlış.Ucuz olsun diye araçlarımızın ürünlerini Çin iç pazar üretimlerinden alıyoruz.Örneğin ben euro üzernden jant bakıyorum,Çin aliex'den  jant baksam tabi ki daha ucuz olacaktır.
Hocam tamam siz euro bazında bakıyorsunuz haklısınız.Fakat satılan araba s60 Volvo Ben xc40 için fiyat bakmıştım orda gördüm valla gayet kaliteli araçta şu olmamış dıyebıleceğin tek birşey bulamazsın ben şahsen passatla kıyaslamam bile :)

golf 1.0 life paketi ergo active koltuklu sipariş versem gelmesi ne kadar sürer sizce?

Şu life paketinin koltuklarını nolurdu biraz düzgün yapsalardı.
Koltuk insanı vazgeçiriyor resmen

Merhaba arkadaşlar
Sizce sıfır life paket golf mü (cam tavansız) ,yoksa 2022 style paket cam tavanlı 25 bin km 'de golf mü?. Fiyat ikisinin de aynı diyebiliriz. İlk defa sıfır araç alacağım. Ama diğer teklifleri de arkadaşların önerdi. Çok arada kaldım açıkçası. Fikirlerinizi iletirseniz çok memnun olurum.

Merhaba arkadaşlar
Sizce sıfır life paket golf mü (cam tavansız) ,yoksa 2022 style paket cam tavanlı 25 bin km 'de golf mü?. Fiyat ikisinin de aynı diyebiliriz. İlk defa sıfır araç alacağım. Ama diğer teklifleri de arkadaşların önerdi. Çok arada kaldım açıkçası. Fikirlerinizi iletirseniz çok memnun olurum.
Bana life yeter, sıfır olsun ilk sahibi olayım mantığındayım ben. Golf 8 donanım seçeneklerinden çok bilgim yok. Yerinizde olsam style ve life arasındaki farkları tek tek çıkartır yazardım. Eğer sonradan eklenebilenler varsa maliyetini araştırırım. Cam tavan benim için ne kadar gerekli gereksiz onu düşünür ona göre karar verirdim.

Sorunuz kişisel aslında, o yüzden çevrenizdekilerin kişisel görüşleri sizi çıkmaza sokar. Yola sıfır araç niyetiyle çıktıysanız, hayırlı olsun derim.

İnsanların donanım ihtiyacları üzerine tarot falı bakmaktan başka bi ise yaramaz burada yapılacak yorumlar

Sunroof aşkı sevdası takıntısı için herkes kendi obsesyonlarını yazar gecer .

Araç sahibi olacak kisiye
Sunroof böyle babadır şöyle tü kakadır desen kendi yorumundur kendi tercihindir.

Araç sahibi sunroof istiyormu istemiyormu olay bu kadar

Life üzerine gelecek diger donanımlar ??

Bunlarda herkesin kendi lüksü

Mesela ben
Xxx bir araçta
Sunroof/ acc/serit takip / trafik levhası okuma / otomatik park /360 derecede park

Bunların hiçbirine ihtiyacım olmadı olmayacak (mk9 golf alsamda)

Ortada bir sıfır araç
Birde 2. El araç var.

Buradan dolusunu al arkadaşım hayrını gör demek kolay.

Kolayda ?? Sonucta 2. El !!!

Mekanik / teknik hatasız oldugunu aracı alacak kişi 1001 kontrol expertiz teknik yeterlilik aşamalarından gecirip almalı

Buradan style sunrooflusunu al demek bedava!!!!

Cevaplar için çok teşekkürler. Bu tür durumlarda çok kararsız kalan birisiyim. O yüzden her yerden fikir almaya çalışıyorum. Hoş bu durum daha fazla kafa karıştırıyor ama yine de sormak daha mantıklı geliyor.
İkisi de 1.0
Araştırdığım kadarıyla farklar
Koltuklar (bence bariz fark bu)
Cam tavan
katlanır ayna
Jantlar (bir de bu )

Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Gelecek diğer cevaplara da açığım. Şimdiden teşekkürler

Geri
Üst Alt