Golf 8 donanım seçenekleri

Cevaplar için çok teşekkürler. Bu tür durumlarda çok kararsız kalan birisiyim. O yüzden her yerden fikir almaya çalışıyorum. Hoş bu durum daha fazla kafa karıştırıyor ama yine de sormak daha mantıklı geliyor.
İkisi de 1.0
Araştırdığım kadarıyla farklar
Koltuklar (bence bariz fark bu)
Cam tavan
katlanır ayna
Jantlar (bir de bu )

Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Gelecek diğer cevaplara da açığım. Şimdiden teşekkürler
Farlarda farklı.

Cevaplar için çok teşekkürler. Bu tür durumlarda çok kararsız kalan birisiyim. O yüzden her yerden fikir almaya çalışıyorum. Hoş bu durum daha fazla kafa karıştırıyor ama yine de sormak daha mantıklı geliyor.
İkisi de 1.0
Araştırdığım kadarıyla farklar
Koltuklar (bence bariz fark bu)
Cam tavan
katlanır ayna
Jantlar (bir de bu )

Zaman ayırıp cevap verdiğiniz için teşekkür ederim. Gelecek diğer cevaplara da açığım. Şimdiden teşekkürler
Life / Style paket donanım farkları;

-Koltuklar (life ile style paket koltukları arasında ciddi kalite farkı var)

-Led Performans “”Mercekli Led” farlar (koltuklardan sonra en önemli fark bu, Life paketin led farları merceksizdir. Farın mercekli olması gece yolculuklarında aydınlatmayı ciddi şekilde iyileştirir.)

-Cam tavan

- 17 inch jantlar (Life ‘ta 16 inch)

-Katlanır ayna

-Kör nokta uyarı sistemi ve dikey parktan çıkış kör nokta uyarı sistemi

-30 renkli ambiyans aydınlatması (Life pakette 10 renk)

-İç ve dış kısımda krom çıtalar

Şu Life pakete katlanır ayna koymamaları çok üzücü. Life paketin her şeyi tamam, bana göre full ama sadece katlanır aynası eksik. Aracı alırken 15 bin vermek koymazdı da sonradan taktırmak için 15 bin lira vermek koyar. Yoksa şeytan diyor git bayiye garantili taktır geç.

Katlanır ayna dışında Style ve Life farklarını ele alırsam;
  • Cam tavan çok aramam hatta orta vadede su alabilir, olmaması daha iyi
  • 17 jant biraz daha konforsuz olduğundan 16 inch jant daha çirkin olsa da ideal
  • Kör nokta ve ambiyans aydınlatma rengi artması gereksiz
  • Farlar halojen olsa mercekli LED isterdim ama standart LED de gayet güzel ve yeterli
  • Koltuk döşemesi benim için çok büyük fark değil
  • Krom çıtalar da takılabilir, arka difüzör satılsa taktıracağım ama bulamıyorum

Özetle aracı satın alırken 180 bin lira fark vermeye değmez diye düşündüm ben şahsen.

Cam tavanlı life mevcut bence. En önemli eksiklik herkesin yazdığı gibi katlanır ayna ve kör nokta uyarı sistemi. Bunlar da dışarıdan takılabiliyor.

Geri
Üst Alt