GOLF 8 ‘E GİTTİK BÖBREKLERİ VERDİK :)

Bir de koseli bir tasarimi var genel olarak 8 in ama on far grubunda yuvarlak hatlar hakim... Dusuk ve ince bir buruna koseli kasli karizmatik bir govde takmislar gibi...Yani neden acaba diyor insan.. :\

aracın önü de arkası da hoşuma gitti açıkçası. benzer yorumlar her yeni golf çıktığında söyleniyor. mk7 çıkınca da oldu bu durum, 7.5'lar gelince de :D   arka tampon tasarımının alta doğru indikçe dışa açılarak gitmesi hoş olmuş. mk5, mk6 ve mk7'de bu durumu sevmiyordum. jantlar konusu soru işareti oluşturdu kafamda :D  yıllardır dijon janta fazla gözümüz alıştı, artık iyice sıcak bakar olduk sanırım.  oranın kaplaması eksik, buranın malzemesi incelmiş, şuranın kapağı yok gibi şeylere mecbur alışacağız gibi duruyor. aksi takdirde fiyatları uçacak :/  

Geçenlerde yolda giderken limon sarısı r line önüme çıktı bir süre arkasında kalarak yolda duruşunu gözlemleme şansım oldu. Arkasını zaten beğeniyordum gerçekte de güzel  (sahte egzoz çıkışları bana göre çok abartı ucuz görünse de) gözüküyor. Başlangıç paketlerinde retrofit ile ön tarafın görselleri de iyileştirilir ama kaput amortisörünü kaldırmalarını bir türlü hazmedemiyorum.  Olurda ilerde ekonomik şartlar elverir de mevcut aracımı değiştirecek olursam golf 8'i kesinlikle tercih etmeyeceğim. 

Style + R Line gayet hoş duruyor. Çok şükür boş paket görmedik yoksa yine arabadan soğuyacaktık :)

bu plakalı araçlara yakında youtuberların test sayfalarında rastlarız...

imkansız paketli var mı acaba...

Bu araçlar bayilere tanıtım amaçlı giden lansman araçları., ön koltuk ısıtma, arka koltuk ısıtma, Harman-Kardon ses sistemi, Park Assist, Adaptive Cruise Control, 3 bölgeli Climatronic, Cam Tavan, kör nokta asistanı, IQ Light Matrix Led farlar vs..

Lansman araçlarında bu opsiyonlar eklenmiş şekilde geldi diye., doğuş oto'nun satışa çıkacak araçlarda da bu opsiyonların standart olacağını zanneden varsa., büyük hayal kırıklığına uğrar..

Moderatör tarafında düzenlendi:
bu plakalı araçlara yakında youtuberların test sayfalarında rastlarız...

imkansız paketli var mı acaba...
Kapı açılınca opsiyon düşen paket çoğu

harmankardon

körnokta

discover pro

arka koktuk ısıtma

mevcut test araçlarında gördüğüm Kadarıyla

@Sc3737 dusucek zaten bunu aylar once burada yazdim  ayrica suan ilanlarda 270 280 yazanlar fiyatlari coktan 230 240 bandina cekti o dahi yuksek

@Tsigolf az önce yeni leon’un sarısitede ilanlarına baktım da yüzde 50 dilimden satılan (231.000₺) stylplus Dsg leonların hepsi 255-260 dan ilanlarda. Neden bu duruma geldik diyor insan, bayide yok sarısitede liste fiyatının 30-40 lira fazlasına bir sürü araç var, aynı şey golf 8 de de bizi bekliyor bence.

@Tsigolf az önce yeni leon’un sarısitede ilanlarına baktım da yüzde 50 dilimden satılan (231.000₺) stylplus Dsg leonların hepsi 255-260 dan ilanlarda. Neden bu duruma geldik diyor insan, bayide yok sarısitede liste fiyatının 30-40 lira fazlasına bir sürü araç var, aynı şey golf 8 de de bizi bekliyor bence.
Hocam daha çok bekler o 255-260 yazanlar. Golf 7.5 Rline'a 350 felan yazanlar da daha çok bekleyecekler. Araçlar yakında gelir, yeni Leon almak isteyen her türlü alır. Aynı şekilde nakiti hazır olan Golf 8'i rahatlıkla alacaktır. Uzun vadede stok sorunu olacağını sanmıyorum.

Bu arada Polo aracınız hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@HONEY dediğim gibi yandan berbat bir görünüşe sahip arkadan gayet güzel önden ise ehhhh.... bu gün gördüm bir tane yorumum bunlardır. içine dikkat edemedim ama o da passat gibiyse at gitsin5 para etmez

Geri
Üst Alt