GOLF 8 ‘E GİTTİK BÖBREKLERİ VERDİK :)

Herkesin yorumu bireysel tabiki ancak ben r line dışındakileri beğenmedim açıkçası.  7,5 der geçerim şu anlık...

@ogzogz hocam life orta paket değil mi, en azından Kırom Ekzoz görünümü bekliyordum. 7.5 Comfourtline gibi 🤔
Benim düşüncem orta paket artık style olacak gibi duruyor. Üst paket r-line.. görmediğimiz bir 15 jantlı baz paket var mı bilmiyorum. Olursa dediğiniz gibi olabilir.

7.5 facelift, yani değerlendirmeye Golf 7 olarak bakarsak comfortline'da arkada krom yoktur.

Life paket olmasını da 16 jant olmasından anlayabiliriz. Golf 7 Comfortline 16 Dover jant misali..

Herkes sportif görünüm sevmeyebilir. Bu sebeple her kullanıcı için bir seçenek olması gayet iyi bir durumdur. 

Genel olarak Golf 8 paketlerinde, sade görünümlü olanı da var sportif görünümlü olanı da.. Ayrıca hangi rengin seçildiği de fark ettirir..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne güzel alışmıştık, Trendline, Confortline, Highline
Suyu mu çıktı. Gittiler Seat donanımlarını koydular.

Fiyat Tahmini olan varmı en boş paket için ben 220 Bin diyorum :)

Kac kere kaputu aciyoruz ki ya :s Varsin cubuk olsun amortisor yerine :)

Golf’ten güzel haberler var :)  

Nasip olur mu be... 

@ali_burkay iste burda bize dusuyor bazi seyler kimse almicak sari siteden kimse enayi degil bayide bugun yoksa yarin var yani 5 10 gun beklemekle kimse ölmez bizler ve diger markalari dusunen insanlarda bu sekilde yapsa oyle galeriden 10 liraya al getir 40 liraya sat  yapanlar ac kalicak ki kalsinda bence 

@AhmetCakmak Ben iyimser olarak yine 230 bin bandında bir otomatık birde manuel bekliyorum. Citroen c4 ve pejo 308 otomatikler hala 228 bindeler. O potaya golf model bırakmak zorunda dıye dusunuyorum.Bu yarın olmasada 1 ay ıcınde olmalı,arada ucurum var % 50 otv 230 bın % 80 otv 290 bın civarı. Sacma bir ülkede yaşıyoruz yaw :)  

Geri
Üst Alt