Forum içi öneri ve görüşleriniz nelerdir?

..Ek olarak kullanıcının profil sayfasında da böyle bir sekme olabilir. Satılık ürünü varsa örneğin "sattığı ürünler"  gibi, bu sekme altında görüntülenmesi faydali olabilir.

Bu sayede daha çabuk, daha ulaşılabilir ve daha güncel tutulabilir satılık ürünler.

Anasayfa üzerinde  "satılık" ürün başlıklı konuların ayrı bir sekme üzerinden görüntülenmesi daha faydalı olabilir. 

Böylelikle anasayfaya girince aynı satılık ürünlerin yukarı çıkmasının önüne geçilir.

ilgisi olan ihtiyacı olan da satılık sekmesinden faydalanabilir.

Ne konular satılık ürünleri aşağı iter, ne de satılık ürünler konuları.. 
%100 katılıyorum 

@ogzogz Oğuz hocama kesinlikle katılıyorum.

Sadece fikir;

• Forum istatistikleri aşağı kaydırılıp yerine "satılık" / "Alınık" konuları konulabilir
  • Bir kişinin sadece bir satılık konusu olabilir(Sattığı şeyleri tek ilanda belirtebilir)

Böylelikle yardımlaşma konuları arada kaybolmaz.

Benimki Fikir.

Forumdonanım sitesinde bu uyguluma yıllardır var oraya bakılarak yapılabilir. Hatta 2. el ürünlerde referanslı satıcı kavramı gelmeli. Kim kimden ürün alacak bu sayede güven konusu biraz daha çözülür. 

..Ek olarak kullanıcının profil sayfasında da böyle bir sekme olabilir. Satılık ürünü varsa örneğin "sattığı ürünler"  gibi, bu sekme altında görüntülenmesi faydali olabilir.

Bu sayede daha çabuk, daha ulaşılabilir ve daha güncel tutulabilir satılık ürünler.

Ek olarak. Forum ana sayfası "Sahibinden.com" a döndü.
İlanima güncel cekecektim

Korkudan çekemiyorum

@Terms Hocam bu konuda haklı bu konu şu şekilde çözülebilir. Forumdaki herkese bir pop-up gönderilir. İlgi alanları sorulur mesela 2. el ilanlarını takip etmek isteyenler o alanı seçerler ve foruma girdiklerinde o alanla ilgili olanlar önlerine gelebilir. Tabi bunları yazmak kolay ama icraati zor olabilir. Öneri sadece :)

İlanima güncel cekecektim

Korkudan çekemiyorum
Satılamayan (her ürün) her ilan günceldir :)

Genel olarak ayrı bir sekmede olursa, kullanıcılar takip edip satılınca da satıldı yazabilse ya da direkt olarak silebilse, hem kullanıcılar güncel yazmak durumunda kalmaz, hem de araştıran için de kolaylık olur,  hem de kimin sattığı belli olur..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Satılamayan (her ürün) her ilan günceldir[emoji4]

Genel olarak ayrı bir sekmede olursa, kullanıcılar takip edip satılınca da satıldı yazabilse ya da direkt olarak silebilse, hem kullanıcılar güncel yazmak durumunda kalmaz, hem de araştıran için de kolaylık olur,  hem de kimin sattığı belli olur..

Oda forumdonanım’da var. Satış yapana bir sekme açmışlar güncel butonuna tıklayarak 24 saatte bir güncelleyebiliyorsun. Satıldığında bir sekme var satıldı olarak işaretliyorsun. Forum içi biri satın aldıysa onu referans olarak etiketliyorsun felan

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@AhmetCakmakForumda bazı konulara ulaşmak için mesaj sınırı var. Ancak yine forumda flood yapmak serbest (ardı ardına mesaj atmak) en azından uygulamada. Bence bu tezat bir durum. Üst üste 10 mesaj atan gördüm. Arada tek tük bende yapmış olabilirim ama çok eski bir forumcu olarak yapmamaya dikkat ederim. Forum yönetimi bu konuda bir düzenleme yapmayı düşünüyor mu? Ya da fikirleri nedir merak ediyorum? Teşekkürler. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt