Doğan Kabak'ın modifiye ettiği golf mk7

@yunusaktas91 hocam bu araba ikinci el. Tüm vergileri ödenmiştir diye düşünüyorum. Ne vergisi alacak ki daha ? Bence noter masrafı alırlar devir için 😀
Hocam verginin arabayla alakası yok, çekilişle kazanılıp bedeli 7060 lirayı geçen her şey vergiye tabii. Canınız sıkılsın istiyorsanız şu sayfayı bir okuyun:   :)  

http://vergidoktoru.com.tr/hangi-cekilislerde-vergi-var/

Spoiler: “Babadan oğula dahi olsa; miras yoluyla veya bağış-hediye olarak geçen taşınır, taşınmaz kıymetlerin hemen hepsi için vergi var.“ 

Valla bu devirde çekiliş kazanabileceğini düşünen varsa katılsın, güzel duygular.. Eskiden herkes " ya çıkarsa " derdi. Şimdi şans oyunuymuş, devir etmişmiş takan yok. Anca yılbaşından yılbaşına o da ufak ikramiyeler için. Maksat çıkarsa 1-2 parça bişi alınır telefon değiştirilir diye..

Valla bu devirde çekiliş kazanabileceğini düşünen varsa katılsın, güzel duygular.. Eskiden herkes " ya çıkarsa " derdi. Şimdi şans oyunuymuş, devir etmişmiş takan yok. Anca yılbaşından yılbaşına o da ufak ikramiyeler için. Maksat çıkarsa 1-2 parça bişi alınır telefon değiştirilir diye..
Hee dogru dediniz.. memlekette bu sayısal / piyango vsvsvs inanan kaldı mı ki hakkaten ?  

Git Lunaparkta penaltı at

Bakırköy sahilde denize gerilmiş balonlara 3 atış yap tüfekle 

2 paket uzun malbora kazanırsın en azından  

Çok güzel bir çekiliş bence tutkunu olduğumuz aracın baştan sona modifiye edilişi, aracın bir hikayesi olması güzel bir tıraş bıçağı alıyorsunuz ve çekilişe katılıyorsunuz çıkarsa 200 bin tl niz oluyor aşa yukarı. Beğenmeyen arkadaşlara anlam veremedim 0 bir araç vermekten daha güzel duyurdular ve süreci zevkle izlettirdiler.

Replika tamponlara gelince çizgiler vs tam oturmuş duruyor eski replikalar kadar sırıtmıyor bence göze batmıyor en azından

Tek kafama takılan discover pro orjinal mi değilmi arkadaşlar eğer replika ise linkini atarmısınız golf 7,5 un multimedyasını çok beğeniyorum replika falan ne denk gelirse taktırcam :)

Tek eleştirim ise zaten aracın heryerini değiştirdin ne diye 2012 full paket alıyosun 2016 2017 boş paket al araç en azından modelli olsun zaten değişecek tüm parçalar birde döşeme olayı çok kaliteli olmadı araçta..

Çıkan kişiye hayırlı olsun herşeye rağmen güzeldi bence :)

bu arabaya bu fiyatı verenin aklını seveyim. ederi 200.000 lira. bana çıksaydı 200-210 gibi bir rakama satardım. bir de ev almak için satıyoruz diye kolpa bir yalanı söylemiş. :D

hem ev almak için satıyor, hem de takas olur diye yazmış.  :D  böyle sahte ve yapmacık insanlardan nefret ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt