Doğan Kabak'ın modifiye ettiği golf mk7

Herşeyi geçtim o kadar retrofit yaptığınızı öve öve anlatıyorsunuzda o direksiyon nedir öyle ya.

Kazanan arkadaş ihtiyacı vardır satıyordur, satıp yaya gezecek değil sonuçta. Bu yüzden takas da kabul ediyorum yazmış doğal olarak.

Nardo gri + 19" Pretoria duruşu hakikaten çok başka. :)  

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adam açıklamaya ev alacağım diye yazmış ya okumuyor musunuz? gerçekten ev alacak adamın takasla işi olur mu hiç? kolpacının önde gideni başka bir şey değil.  her şey yapmacık. 

Adam açıklamaya ev alacağım diye yazmış ya okumuyor musunuz? gerçekten ev alacak adamın takasla işi olur mu hiç? kolpacının önde gideni başka bir şey değil.  her şey yapmacık. 
Kendim için düşündüm, arabamı satıp tüm parayla ev almak istemem. En azından ayağımı yerden kesecek bir şey ile takaslayıp üzerine nakit de kabul ederim. 

İsteyen istediğini yazar sonuç olarak, yapmacık veya değil bir anlamı yok. Hayatta şans bazen kapımızı çalabiliyor, bunu değerlendirmek gerek. 

İlanda 173.000 km yazmak isine gelmemis 173 yazmis

Fiyatta rakkamlari acimasizca yazarken cesur km deki sifirlari yazmaya korkmak

Ya da ilan km gore sirala diyince ilk sayfalarda cikmak icin de olabilir

Pek ilan fiyatlarina yorum yazmam

Bu araca bu parayi hayatta vermem

@HONEY ilk sayfada araç 200.000km lerde yazısı geçmiş, hayalet ekranı değiştirince güncelemediler herhalde

@AhmetCakmakahmet hocam ben adama niye satıyor diye kızmıyorum ki. araba teslimatındaki ve ilan açıklamasındaki sahteliklere kızıyorum. bana çıksa ben de satardım, ne işim olur bitik canı çıkmış Golf ile? ha bu fiyata değil ama 200 liraya satardım.

meşhur golf'ün fiyatı düşmeye devam ediyor.

270 binden düşe düşe 257 bin oldu. ama hala yüksek. 200-205 binden fazla etmez.

Daha çok düşecektir. Al-satçı tayfa yana yakıla paylaşım yapıyor. Yok fiyatlar düşer mi sanıyorsunuz yok DSG Cam Tavan araçlar şöyle paraya gelecek. Akabinde kendi arabalarının fotoları. Şöyle bebek, Şöyle cincık :)  

@AhmetCakmakahmet hocam ben adama niye satıyor diye kızmıyorum ki. araba teslimatındaki ve ilan açıklamasındaki sahteliklere kızıyorum. bana çıksa ben de satardım, ne işim olur bitik canı çıkmış Golf ile? ha bu fiyata değil ama 200 liraya satardım.
Sahtekar vs doğru ithamlar değil. Adamı tanımam etmem, ama acımasız da olmamak lazım. Sizlerden sonra muadillerine bakayım dedim boş düz araçlar 170-205 bandında geziyor. E adamın aracı güzel modifiyelerle dolu, fiyat bulmaya çalışıyor gibi duruyor. Biliyorsunuz ki retrofit işi para işi, ama bizim piyasada ederini bulmuyor maalesef....

@yavuzbattal ben adama sahtekar mı dedim? sözümü neden çarpıtıyorsun? konuşmaları yapmacık, sahte diyorum. piyasa şişmiş durumda, o 170 yazanlar satabiliyor mu sanıyorsun? 

@yavuzbattal ben adama sahtekar mı dedim? sözümü neden çarpıtıyorsun? konuşmaları yapmacık, sahte diyorum. piyasa şişmiş durumda, o 170 yazanlar satabiliyor mu sanıyorsun? 
Uzatmayacağım... “sahtekar, sahtecilik yapan kimseye denir”  adamın konuşmaları yapmacık ve sahte ise sahtekar oluyor tabirine göre. Ayrıca neden bu kadar agrasifsin.... ilginç.

@yavuzbattal Agrasif değil agresif. Ayrıca böyle cevap vereceğini biliyordum. Şunu diyeyim sahtekar deseydim genel kanı şu olacaktı: bu adam yaptığı her şeyde sürekli sahtecilik yapıyor. 

halbuki ben sadece bu ödül arabanın teslimatındaki konuşmalarını ve ilandaki açıklamalarını inandırıcı, doğru bulmadım. kolpa yapmış dedim. sahte davranmış dedim.  

ama bu adam hayatındaki diğer kısımlarda gayet düzgün ve doğru olabilir. sahtekar diye itham edemem yani. umarım meramımı anlatabilmişimdir.

Geri
Üst Alt