Doğan Kabak'ın modifiye ettiği golf mk7

bu arada biz aramızda atışırken, golfün fiyatı düşmeye devam ediyor. son fiyat 255 oldu. 

Güncel fiyat 240.000 lira oldu. 200 den fazla bir rakama satamaz.

Aracın üzerindeki herşeyi satıp orjinale çevirirse belki biraz istediği paralara satar. Aksi durumda bir allahın kulu buna 240K vermez. 

Aracı parça parça satar mısın diye yazdım. Jant ve disco pro alırım dedim bakalım ne yazacak 🤣🤣

arkadaş fiyatı yine düşürdü 225.000 yaptı ama hala çok yüksek. ben 200e satardım demiştim ama şu anda 200e bile satılmaz. 175e ver kurtul.

93B0B3B6-EA95-4BEB-BF63-3A9E2A6BFDC1.jpeg

Golf 8 bu aracı da vurmuş. :)   Bence bu saatten sonra kısa bir pazarlıkla 200 bine bırakacaktır. 200’den fazla etmez diyen arkadaşların bilgisine...

Hala söylüyorum, Jant, yay, disco herşeyi boşaltması lazım. Bu paralara çok zor satar.

@IBS6134 Piyasasını 200 bin olarak belirleyenler için söyledim hocam, ben de araba alcak olsam farklı araçlara yönelirim ama herkesin zevki farklı. İlla ikinci el Golf almayı düşünen biri için piyasa şartlarına göre max 200 bine kadar değerlendirilebilir. Golf harici Clio tarzı araçların sıfırları daha makul elbette. 

Hayaletin km si ayarlanmamış sanki baktım şu an 173 binde gözükmüyor galiba yoksa yanlış mı görüyorum :)

Bugün Golfturk 2.el'de 170.000'e 2013 9X.XXX Hatasız 1.2 TSI DSG Comfort satıldı. Bu araba dizel ama trammer var ve km'si de 2 katı, satılan kadar temiz de değil. Ekstralarının hepsini görmezden gelerek 170K bandında fiyat etiketi var gözümde maksimum. Üzerindekileri ekstra satsın, aracı 170e satsın ancak öyle 190K bandında para etmiş olur bence.  

koskoca Derby markasının hediye olarak layık gördüğü arabaya bak.  utanın be. 

Adamlar göstergeyi bile çıkma almış. Kim bilir  başka neler çıkar. Bence 200 bin bile fazla. Neredeyse 10 yaşında araba. 

Geri
Üst Alt