Golf 8 ile ilk deneyimim

@metinkar Dokunmatik klima paneli konusunda Metin abi de yorum yapabilir, kullandıkça alışılıyor mu yoksa eskisi halen daha mı rahat? 

@Recep Gül Emeklerinize sağlık hocam.
Her ne kadar hayalde kalacak gözükse de birde gün ışığı görselleri görebilsek.

@Terms Teşekkürler hocam, bulduğum ilk fırsatta gündüz çekimi de yapacağım detaylı ve daha kullanışlı bir şekilde. 

Harika bir inceleme olmuş hocam zevkle okudum ve izledim 

Söylediğinizin aksine videoda da aracı ilk kez deneyimliyor olmanıza karşın oldukça güzel bir anlatım olmuş

Sadece küçük bir noktaya değinmek istiyorum gündüz de video çekerseniz; video yatay şekilde çekilmiş olursa çok daha güzel olacaktır 

@Recep Gül koca marka hiç mi düşünmemiş: bu kadar üyesi bulunan ve hemen hemen her övgü ve yergisini tecrübelerine dayanarak paylaşan ve tutkusu golf olan bu platformdan görüş almayı!?

Gerçekten de düşündüğüm gibiyse yazıklar olsun.

Bu arada değerlendirme ve tecrübeleriniz için çok teşekkürler hocam.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@guvenc Platformdan görüş almayı akıl edememiş hocam, büyük ayıp etti zaten bu konuda. Bizzat bana en yakın şubesine gidip konuşacağım, formumuzdan haberleri olmalı. 

23 saat önce, Recep Gül yazdı:

LÜTFEN ÖNCE OKUYUN

Arkadaşlar tekrar tekrar özür diliyorum, çünkü hiç istediğim şekilde bir anlatım yapamamışım, hazırlıksız olmanın etkisinden kaynaklı, Öyleki başlarda merhabalar bile dememişim ve videoyu tek bir kişiye anlatır gibi çekmişim....

Videoyu izlerken " Hadi be abartma, yok o kadar da değil, kötülemek için elinden geleni söylemişsin" tarzında yorumlar gelebilir, gelsin sorun değil fakat ben araca oturup kullanmaya başladıktan sonra ne hissettiysem onları aktarmaya çalıştım, sözü daha fazla uzatmadan özrümü de dilediğime göre video ile başbaşa bırakıyorum sizleri.

Hocam fazla tevazu göstermişsiniz ama sizin yaptığınız şey, mahallede kimsede yokken Atari alıp oynayan ve diğer çocuklara gösteren çocuğun durumuna benziyor, biz de diğer çocuklar gibi heyecanla ve merakla izliyoruz. :)  Bence de samimi ve objektif bir video olmuş. Bir de gündüz çekimiyle daha üst paket bir araç videosu gelirse tadından yenmez.  (y)

Merhabalar arkadaşlar, Çokca tartışılan bir konu oldu. Şansa kadere bugün Berlin'de bulunan SIXT Share firmasına ait yoldan araç kiralama uygulamasında gezinirken Golf 8 'in de kiralanabildiğini gördüm. Hemen gittim tabii ki....

Arkadaşlar şimdiden kusura bakmayın, kendimce 1-2 video çekmeye görüşlerimi anlatmaya çalıştım fakat bu konularda pek becerikli olmadığım için konuşma kısmında çoğu zaman tökezlemiş olabilirm, kendimi tekrar etmiş olabilirim. Tabii bunda golf 8 'i  aniden bulmanın daha doğrusu hazırlıksız yakalanmanın etkisi de var. 

Videoda; Kullanım, sürüş ,görünüş açısından görüşlerimi aktarmaya çalıştım. çektiğim videoyu şuanda Render' lıyorum biter bitmez yükleyeceğim. Video kısmını şimdilik erteliyorum,render kısmında problem çıkıyor başka metodlar deneyip videou ekleyeceğim. Şimdilik çektiğim  fotoğrafları ekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 39684

Ekli dosyayı görüntüle 39685

Ekli dosyayı görüntüle 39686

Ekli dosyayı görüntüle 39687

Ekli dosyayı görüntüle 39689

Ekli dosyayı görüntüle 39690
Emeğinize sağlık hocam.  (y)

Videoları da izledim, biz ufak tefek retrofitlerle arabamıza binmeye devam edeceğiz muhtemelen. :)

Yine bir akşam, yine golf takibi  :lol:

Golf 8 Variant'lar geliyor  [emoji28]....

/monthly_2020_11/6444AAA9-90DD-4475-BBCF-E99FD39A1A99.thumb.jpeg.2c922eec36b360c6021937385afb0c66.jpeg
/monthly_2020_11/EA84E0D0-E684-4167-8073-64CF27DA853C.thumb.jpeg.e31f98fe96743688d4e08646a441f3dd.jpeg
Bunlar lütfen gelmesin ya. Resimlerden gördüğüm kadarıyla Ford Ka’dan sonraki gördüğüm en kötü tasarım diyebilirim benim için.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Hsmpsn variant zaten gelmiyor hocam bize. Diğeri de gelmese olur.zaten alacak hal mi kaldı vatandaşta. 

@Hsmpsn +1

Passat Variant ve arteon shooting brake gibi şaheser station wagon modellerin yanında Golf Variant nasıl bu denli çirkin olabiliyor anlamış değilim. Demek ki station wagon araç min. D sınıfı olunca kendini gösteriyor.. 

Geri
Üst Alt