@silvershadow dün altur a gittim makyajlı golf kesinlikle bu yıl gelmeyecek diyorlar ve satış temsilcisi diyor ki ağustos ayından sonra araçların 2017 şasi ile gelmesi mümkün değil 2016 yılı sonuna kadar 2016 şasi ile gelir diyor ve ayrıca makyajlı kasa ağustos ayında gelecek olsa bize eğitim verirler di diyor ne diyorsun bu işe.
Satış temsilcileri bir şey bilmiyorlar maalesef. Bizim 1 Temmuz 2009'da teslim aldığımız aracımız mekanik olarak 2010 modeldi. Şasi kodundan da kontrol ettim. Yanlış hatırlamıyorsam 1  Haziran'dan itibaren üretilen araçlar yeni model yılına giriyor ve bizim göremediğimiz ufak mekanik iyileştirmeler yapılıyor.

Edit: Mesajım neden gri görünüyor? Zor okunuyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Satış temsilcileri bir şey bilmiyorlar maalesef. Bizim 1 Temmuz 2009'da teslim aldığımız aracımız mekanik olarak 2010 modeldi. Şasi kodundan da kontrol ettim. Yanlış hatırlamıyorsam 1  Haziran'dan itibaren üretilen araçlar yeni model yılına giriyor ve bizim göremediğimiz ufak mekanik iyileştirmeler yapılıyor.

Ya zaten satış temsilcisi cahilin teki bir de yok diyor olur mu öyle şey mümkün değil diyor. Altur da heralde torpille işe alım yapıyor. 

Hocam ayarlarda (üstteki butonlar) En sondaki buton arka plan rengi butonudur. Buna basarak değiştirebilirsiniz.

Sizin de yazınız turuncu görünüyor. Forumda bir gariplik mi var?

bütün Avrupa gtd, gti, 2.0 tdi dolu

ben bi tane tsi goremedim

bizim ülkedeki saçma sapan motor hacmine göre vergilendirme oldugu sürece bu araçlara binecegimizi zannetmiyorum. 

adam 5 serisi alıyor. neymiş, 1.6 aptal motorla alinca az ötv, 2.0 dizel alinca çok ötv

5 aynı 5

1.6 alan fakir, 2.0 alan zengin. versin devlete

bravo. çok zekice...
@maniax

hocam bu durum için devlete müracaat eden dava açan vs örnek birileri var mıdır ? Gerçekten çok saçma. Benim gibi araba olaylarından hiç anlamayan adamlar mı düzenliyor bu araba ile ilgili kanunları/vergileri ? Ağlanacak haldeyiz gülüyoruz.

946aa9ee064a331fe63af96dd3c9ae30.jpg
makyajı zaten sewmem.bu ne böyle bmv 1 serisimi audimi.böyle gelirse golf sewdam biter.sempati duyduğum bir abimden alıntı yapacam:elin gavuru tenekeyi büküp büküp önümüze koyuyor bizde hoplayıp zıplıyoruz.

golf6 satıldı.
@slck hocam paylaşım için teşekkürler ancak bu tasarım. A3, A1 ve BMW 1 serisini andırıyor bana. Daha öncede arkadaşın bahsettiği gibi Golf'ün o C sütunu olayı burada yok.

bu şekilde bir tasarım değişikliği yapacaklarını sanmıyorum. Geleneksel C formu bozulmadan bu tarz köşeli bir yapı eklenirse daha tercih sebebi olur giib geldi bana.

Diğer arkadaşlar nasıl düşünüyor fikirleri bizim için önemli.

@slck hocam paylaşım için teşekkürler ancak bu tasarım. A3, A1 ve BMW 1 serisini andırıyor bana. Daha öncede arkadaşın bahsettiği gibi Golf'ün o C sütunu olayı burada yok.

bu şekilde bir tasarım değişikliği yapacaklarını sanmıyorum. Geleneksel C formu bozulmadan bu tarz köşeli bir yapı eklenirse daha tercih sebebi olur giib geldi bana.

Diğer arkadaşlar nasıl düşünüyor fikirleri bizim için önemli.
Bende bu şekilde bir değişikliğe gidileceğini sanmıyorum. Bu fotoğraf yeni kasa highline passat'ın photoshop'ta sündürülmüş ve hatchback formu verilmiş hali gibi  :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bende bu şekilde bir değişikliğe gidileceğini sanmıyorum. Bu fotoğraf yeni kasa highline passat'ın photoshop'ta sündürülmüş ve hatchback formu verilmiş hali gibi  :)
Hocam zaten passat ile golf arasında alışveriş hep olmuştur ;)  

Fotoğraflardaki değişim resimleri gerçekleşecekse sayet benim hoşuma gitmedi. Bende Golf 7 ye en az 5 yıl binerim artık :)  

martta çıkacaksa spy photoların çıkması lazım deılmıydı bütün modellerde spyphoto yakalanmıştı.?

Şimdiye kadar çıkan tüm fotolar basit ve aşırı amatör Photoshop'tan ibaret ne yazık ki, yeni makyaj Hakkında büyük elle tutulur birşey yok.

Daha öncede söylemişimdir, gelmesi gereken modellerin sırası var ve bunlar dahi aksadı, Vw öncelikle yeni tiguan kesin fotoları yayınlandı ve 2016 ilk çeyreğinde satışta denildi ancak subat ayına geldik ses yok, haziran ayına kaldığı haberi geldi.

Üzerine makyajlı cc duyuruldu, ancak emisyon skandalından sonra bu da gecikti.

Ben bu arada, cok satıyor ama olsun, hiç yapmadığımızı yapalım bir kumar oynayıp golfü makyajlayalim diyeceklerini hiç ama hiç sanmıyorum. [emoji106]

Tahmin ediyorum ki bu dedikoduları vw de takip ediyordur, ve tepkileri ölçüyordur.

Yine ilk söylendiği gibi 2017 ekim ayında makyaj degil de gerçek golf 8 tanıtılacağı fikri bana daha mantıklı geliyor.

7 acayip başarılı bir model oldu ve cok sevildi. Bakalım ilerleyen günler de neler göreceğiz ? [emoji5]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Şahsen ben Golf 8 den çok ümitliyim... Birçok değişim ve Gelişim bekliyorum... Hatta şimdiden kendime Golf 8 e hazırlıyorum :)  umarım ben ve benim gibi beklentisi yüksek olanları Yanıltmaz VW 

Geri
Üst Alt