o kadar makyaj haberi var ama 1 tane bile spyphoto olmayınca sanki makyajlanmayacak gibi gelıo.

@CanerBu makyajlı kasa haberini duydukça hop oturup hop kalkıyorum birden bi heycana kapılıyorum iletinizdeki linkte yeni 1.5 lt lik yeni motor ünitesinden bahsediliyor artık bi spyshot fotorafları çıksada rahatlasak biz de ona göre yol haritası çizsek @Ender hocam golf 8 den  çok beklentisi olduğundan bahsetmiş golf 7 ye bindikten sonra ister istemez beklentisi artıyor açıkcası benimde golf 8 den beklentilerim çok fazla 

@CanerBu makyajlı kasa haberini duydukça hop oturup hop kalkıyorum birden bi heycana kapılıyorum iletinizdeki linkte yeni 1.5 lt lik yeni motor ünitesinden bahsediliyor artık bi spyshot fotorafları çıksada rahatlasak biz de ona göre yol haritası çizsek @Ender hocam golf 8 den  çok beklentisi olduğundan bahsetmiş golf 7 ye bindikten sonra ister istemez beklentisi artıyor açıkcası benimde golf 8 den beklentilerim çok fazla 
Aynen hocam birde işin başka bir tarafı var ki canım acıyor gerçekten. ben sırf indirimden faydalanmak adına deli gibi istediğim opsiyonların hepsinden vazgeçip standart model bir highline aldım. şimdilerde de böyle haberler denk geldikçe içim bir garip oluyor. yani yeni motor falan beni biraz üzer ama tabi diğer yandan yeni araç alacak arkadaşlar için çok güzel olacağına eminim. birde en önemlisi bu emisyon olaylarından sonra Volkswagen'in yeni modeli çok karizma yapmasını ve eski performansını geri kazanmasını bekliyorum. Bu yüzden benim beklentilerim çok daha büyük aslında :)

Volkswagen C Coupe GTE 

vw-c-coupe-gte-spy-photo.jpg

Audi jantı var değil mi üstünde?

Aynen hocam birde işin başka bir tarafı var ki canım acıyor gerçekten. ben sırf indirimden faydalanmak adına deli gibi istediğim opsiyonların hepsinden vazgeçip standart model bir highline aldım. şimdilerde de böyle haberler denk geldikçe içim bir garip oluyor. yani yeni motor falan beni biraz üzer ama tabi diğer yandan yeni araç alacak arkadaşlar için çok güzel olacağına eminim. birde en önemlisi bu emisyon olaylarından sonra Volkswagen'in yeni modeli çok karizma yapmasını ve eski performansını geri kazanmasını bekliyorum. Bu yüzden benim beklentilerim çok daha büyük aslında :)
Hocam hiç canınızı sıkmayın  golf golftür. Golfün modası geçmez bu arabaya bindikten sonra diğerleri pırasa gibi geliyor. İnanın yeni astra, İ30  vb. türevleri hatcback araçları alacağıma gider golf 6 ya binerim. Benim aracımda standart  highline sıkıntı yok inşallah yeni kasa da daha özellikli alırsınız eğerki highline almasaydınız üzülebilirdiniz. 1 bilemedin 2 sene  biner makyajlı kasaya geçersiniz :)

Bence makyajli golf gelmeyecek. Mart ayindaki fuarda tanitilacak aracin spyshotlari simdiye kadar coktan duserdi. 1.5 motorlar en iyimser ihtimalle 2017'de kullanima hazir olacak onlar da buyuk ihtimalle mk8'le gelecektir.

Sent from my iPhone using Tapatalk

https://www.youtube.com/watch?v=DWmAjH4CdGc

Yukarıda görüldüğü gibi Golf'ün Touran'ı 2016 model. Ben makyajlı Golf'ün buna benzer bir şey olacağını düşünüyorken bir anda şu video ile karşılaştım;

https://www.youtube.com/watch?v=vCwzzRuIBFg

Burada MK8 denilmiş ama makyajlı olanının bu olması muhtemel bence. Siz ne dersiniz bilmem ama, bu arada konusu da şurada;

http://www.autobild.de/artikel/golf-viii-2018-vorschau-5266049.html
Hocam böyle büyük değişiklik olmayacak bence. Spy foto da bu yüzden çıkmıyor. On arka far passattan gelecek. Hayalet ekran gelecek ve tampon da ufak değişiklikler. Başka da birşey yok ;)

Serdar Hocam plaka Ingolstadt, bu araç kesinlikle bir Audi. %90 yeni A6 olacak aracı yakalamışlar. A3 Sedan da makyaj bekliyor ama bu kasa çok büyük ve yan çizgiler A3 ve A4 ten uzak. Zaten A4 de yeni çıktı. Bu araç  %90 - A6 dır. 
Arkadaşlar şimdi bir haber denk geldi http://otomobil.mynet.com/haberler/vw-motor-degistiriyor-847 @silvershadow @MSE @Orhan Hoca @Negatiwe @yusuf @maniax @erkanz
katılıyorum hocam. resmi yakınlaştırınca bijon kapağı da audi

Büyük ön ızgara tasarımlarını sevmediğim için Auto Bild'deki olası yeni Golf'ün ön yüzünü hiç beğenemedim. Dilerim şu anki gibi yakışıklı bir Golf gelir :)  

http://www.autobild.de/artikel/golf-viii-2018-vorschau-5266049.html Aracı sevdim :)  ister inanın ister inanmayın foto açıldığı anda kalp ritmimde bir değişiklik oldu :)  far grubunun ızgaralara olan adaptasyonunu sevdim. Bölünmez bütünlüğü hissettiriyor insana. Rengi falan böyle sokağın köşesinden dönerken görenlere pat diye tokat atacakmış gibi duruyor :)  çok rüzgar yapar bu araba ;)  

@Caner ; Golf'ün bu yüzle geleceğini hiç zannetmiyorum. Her ne kadar Autobild'de haber yapılmış olsa da spekülasyon yaratmak amaçlı olabilir. Schulte'nin photoshop çalışmaları gelmeye başladığı anda fikir edinebiliriz.

Bu aracın yüzü bildiğimiz Ford Focus - Mondeo kırması olmuş. Onlar Aston Martin 'den almıştı VW onlardan alirsa karbon altı karbon :))

Bu yüze sahip bir Volkswagen'in satma şansını görmediğimi de eklemek istiyorum. Şahsen ben almam. 

Geri
Üst Alt