teşekkürler @Ender hocam...
Etrafta ve Nette birçok bilgi kirliliği mevcut. ve kimsede garanti ve kesin bilgi yok malesef. Aslında buda normal Çünki Koskoca bir otomotov devinin haberleri elbette Gizli olmalıdır.Zamanı Geldiğinde onlarda açıklamasını bilir :)  Ben de diğer arkadaşlar gibi Edindiğim bilgileri yalın olarak burda paylaştım hepsi  bu . Ben Teşekkür ederim.

makyajlı goldf de buna benzermi acaba.?

golf.png

@NektarSiz bahsettikten sonra yeni Touran'ı bulup inceledim. Ön farlar yeni Passat'ınkinin formunda. Yeni Golf o far tasarımına sahip olursa şaşırmam [emoji4]
Vallahi olabilir. Diyorum ya ilk defa bu kadar gerçekçi geldi bana. Diğerleri hep photoshop gibiydi. Touran birde gerçek elimizde olan ve Golf ön adıyla çıkan bi model. Neden böyle olmasın ki diye sormadan edemiyor insan:) Bakalım zamanla göreceğiz.. :)

Bugün aldığım net bilgilere göre Golf 8 bu olacak [emoji23][emoji12][emoji12][emoji23][emoji12]

6ca25a38c37dcc529b3f2c93729c0242.jpg

Nette gördüm ve koptum yaw [emoji23][emoji12]

Sent from my iPhone using Tapatalk

vwturkiye facebook sayfasında yazan bilgi; R-Line bodykit highline donanım için siparişe açıldığı, Golf için makyaj veya kasa değişikliği söz konusu olmadığı.

vwturkiye facebook sayfasında yazan bilgi; R-Line bodykit highline donanım için siparişe açıldığı, Golf için makyaj veya kasa değişikliği söz konusu olmadığı.
Kasa değişikliği olsaydı bence bu zamana kadar duyurulurdu. R-line ile uzun bi süre gider diye düşünüyorum

Hocam zaten bizimde burada vardığımız ortak kanı, tamponlar, stoplar, ön farlar ve hayalet ekrandan yana. Bunlar bir nevi makyaj oluyor. Haksız mıyım

Opsiyondan Makyajlamamı olurmuş yahu... Kesin onuda bi dünya paraya satarlar. tahminim 4000-6500 arası bady kir R-Line parası isterler :)   :mad:

Geri
Üst Alt