@Onur , @Ender

Arkadaşlar R Line iç ve dış ayrı paketler olarak satılıyor. Bir de direksiyon ile yürür aksama etki eden 3.bir paketi var. İsmini eve gidince bakıp yazabilirim. Bunlardan sadece dış R Line GOLF için 3.500-TL yi geçmez ( Murat Hocam beni düzeltti 3.816-TL imiş ). İç Dış 7.000-TL rahat bulur ( Bu kalem de 8.000-TL yi bulabilir ) . Ancak müşterilerin çoğunun sadece dışı tercih edeceğini varsayarsak 3.800-TL pek de yüksek bir rakam sayılmaz. Bu rakam Audi A3 için iç dış S Line ayrı ayrı 7.500-TL dolaylarında, Passat içinse 5.500-TL.

Moderatör tarafında düzenlendi:

tahminlerim ortalama olarak doğruymuş :)  

@Onur , @Ender

Arkadaşlar R Line iç ve dış ayrı paketler olarak satılıyor. Bir de direksiyon ile yürür aksama etki eden 3.bir paketi var. İsmini eve gidince bakıp yazabilirim. Bunlardan sadece dış R Line GOLF için 3.500-TL yi geçmez ( Murat Hocam beni düzeltti 3.816-TL imiş ). İç Dış 7.000-TL rahat bulur ( Bu kalem de 8.000-TL yi bulabilir ) . Ancak müşterilerin çoğunun sadece dışı tercih edeceğini varsayarsak 3.800-TL pek de yüksek bir rakam sayılmaz. Bu rakam Audi A3 için iç dış S Line ayrı ayrı 7.500-TL dolaylarında, Passat içinse 5.500-TL.
İç R-line fiyatını yurtdışı fiyatıyla oranlarsak 2300TL gibi bir rakam çıkıyor. Dış R-line 1100 euro, iç ise 670 euro.

İç-dış R-line 6000TL civarı olacak.

Bir de R-line sport package diye bir paket var. O da 450 euro. Paket içeriğinde; progresif direksiyon, spor süspansiyon ve karartılmış arka camlar yer alıyor. Araçta karartılmış calar standartsa bu paketin fiyatı 280 euro oluyor. Kabaca 950TL'ye spor süspansiyon ve progresif direksiyon geliyor.

40d7fba0c77696e95e3cc4b97e433591.jpg

By mertesref via Samsung S5

1.4tsi motora R dokunuşu yapıp şöyle 188hp bir güç, çift turbo‼️

@M.L.Crassus Tarık hocam bir türlü görüşemedik,şu küçücük istanbulda. Ben sizi ziyarete geleceğim anlaşılan s=friendship

@M.L.Crassus Tarık hocam bir türlü görüşemedik,şu küçücük istanbulda. Ben sizi ziyarete geleceğim anlaşılan s=friendship
Her zaman beklerim hocam. 5 dk yürüme mesafesi aslında sizin oraya. Geçenlerde sizin diğer dükkana uğradım ayak üstü. Nasip olursa en azından bir çayınızı içmeyi çok isterim.  s=aşk s=aşk s=aşk

@Onurhocam yanıtını sımdı gordum aslinda nıçın oynuyorlar araçla anlamıyorum insanların aklını bocalıyorlar değiştir kasayı ne makyajı ?

@M.L.Crassus Değerli hocam hafta içi saat 15:00 gibi taksimdeyim, herzaman beklerim.. Akşam 21:00'a kadar bölgedeyim :'(

Yemek yeriz,karadeniz pidesi,kaşarlı dürüm,hamburger,kokteyl içeriz s=drunkard

@Newerdais ; saat dilimini yazdım hocam kafaya  s=approve  ben tam öğle paydosu gibi uğramıştım. Buna dikkat etcem bir daha ki sefere  :'(

Herkese merhaba...

Cenevre fuarı bugün itibariyle sona erdi diye biliyorum.Lakin fuarda da makyajla alakalı bir şey olmadı galiba...Sevgili hocalarım bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Makyajı bekleme konusunda düşünceleriniz değişti mi ?

Herkese merhaba...

Cenevre fuarı bugün itibariyle sona erdi diye biliyorum.Lakin fuarda da makyajla alakalı bir şey olmadı galiba...Sevgili hocalarım bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz ?

Makyajı bekleme konusunda düşünceleriniz değişti mi ?
Değerli Hocam, 

Paylaştığım dergideki  Golf fotoğrafı ve haberde Las vegas ta görücüye çıktığından bahsediyor. 

Şahsen kendi haber kaynağımdan net bir yanıt almadan bir şey söyleyemiyorum  

IMG-20160313-WA0038.jpg

IMG-20160313-WA0037.jpg

IMG-20160313-WA0036.jpg

IMG-20160313-WA0035.jpg

IMG-20160313-WA0034.jpg

Geri
Üst Alt