Cagri dedi:
sa iyi akşamlar. makyajlı golfün mart ayında cenevrede tanıtılacagı söyleniyor acaba bir bilgisi olan varmı.?
Sene sonuna kadar gelecek orası kesin bence. Ama mayıs olur eylül olur orasını bilemem :)

http://m.ototeknikveri.http://m.ototeknikveri.com/haber/6494/makyajli-vw-golf-2016-cenevreye-gelebilir/haber/6494/makyajli-vw-golf-2016-cenevreye-gelebilir.     M. Konuştuklarımız gerçekleşiyor gibi martta muhtemelen cenevrede sergilenecek makyajlı golf.

Almanya’dan gelen haberlere göre Volkswagen önümüzdeki Mart ayında makyajlı Golf’ü ve makyajlı Golf’ten kısa bir süre sonra güçlü Golf R420 modelini tanıtmaya hazırlanıyor. Daha önce ortaya çıkan haberler yenilenen otomobilin yılsonunda ortaya çıkacağını gösteriyordu, ancak Alman otomobil dergisi Auto Bild’in son haberi makyajlı Golf’ün Mart ayında düzenlenecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtılacağını iddia ediyor. Yenilenen otomobilin daha köşeli hatlara sahip olacağı söylenirken, otomobilin bütün versiyonlarının şu anda yalnızca tamamen elektrikli e-Golf’te sunulan tamamen LED farlara kavuşması bekleniyor.

Otomobilin iç mekanının yeni materyallere ve renk seçeneklerine sahip olacağı söylenirken, Passat’tan ödünç alınacak tamamen dijital gösterge panelinin opsiyon listesinde yer alacağı söyleniyor. VW’nin ayarlanabilir 9.2 inçlik dokunmatik ekrana ve sesle komut desteğine sahip yeni MIB infotainment sisteminin de makyajlı Golf’te sunulacağı tahmin ediliyor.

946aa9ee064a331fe63af96dd3c9ae30.jpg
makyajı zaten sewmem.bu ne böyle bmv 1 serisimi audimi.böyle gelirse golf sewdam biter.sempati duyduğum bir abimden alıntı yapacam:elin gavuru tenekeyi büküp büküp önümüze koyuyor bizde hoplayıp zıplıyoruz😆😆😆😕

golf6 satıldı.

@slck hocam güzel bir render olmuş diyelim ama dediğiniz gibi tam bir anlam karmaşası bu [emoji23] Golf'ün tasarımındaki bir numaralı değişmez ve karakteristik yapısını vurgulayan geniş formlu C sütunu olmayan bir konseptin hayata geçmesini şahsen imkansız görüyorum. Sırf bu sebepten içinizi ferah tutabilirsiniz [emoji4]

iPhone using Tapatalk

4 ila 10 bin arasında değişir diye tahmin ediyorum.

Ben ekstra donanımların fiyatlarının uçacağını düşünüyorum.

Elbette tamamen tahmin bunlar, bir kısmı da Passat'tan alınma fiyatlar

Midline ve comfortline donanım için; U led bugün 3.315 TL ise Full Led 5 binden aşağı olmaz.

Hayalet ekran yaklaşık 11 bin lira

R line body kit iç ve dış toplamda 15-20 bin

Led stoplar Şu anda 1800 lira ise yeni nesil olan tüp ledli stoplar 2500'liradan aşağıya olmayacaktır.
GTD de gelirse tadından yenmez dizel golf :)

bütün Avrupa gtd, gti, 2.0 tdi dolu

ben bi tane tsi goremedim

bizim ülkedeki saçma sapan motor hacmine göre vergilendirme oldugu sürece bu araçlara binecegimizi zannetmiyorum. 

adam 5 serisi alıyor. neymiş, 1.6 aptal motorla alinca az ötv, 2.0 dizel alinca çok ötv

5 aynı 5

1.6 alan fakir, 2.0 alan zengin. versin devlete

bravo. çok zekice...

bütün Avrupa gtd, gti, 2.0 tdi dolu

ben bi tane tsi goremedim

bizim ülkedeki saçma sapan motor hacmine göre vergilendirme oldugu sürece bu araçlara binecegimizi zannetmiyorum. 

adam 5 serisi alıyor. neymiş, 1.6 aptal motorla alinca az ötv, 2.0 dizel alinca çok ötv

5 aynı 5

1.6 alan fakir, 2.0 alan zengin. versin devlete

bravo. çok zekice...
Tamamen katılıyorum,hatta kibar bile konuşmussunuz Murat hocam...

Daha çoooook level atlamamız lazım çoooook......

Sevmiyorum abi ben makyajı. Hayalet gostergeyi koy eyvallah, dashboarddaki medyayı da büyült eyvallah. Ama bu arabayı değistirip kimyasıyla oynama. Tamponu da koy R tampona benzer bisey. Caddynin tamponu bile R tamponu gibi yapmışlar :)

Sevmiyorum abi ben makyajı. Hayalet gostergeyi koy eyvallah, dashboarddaki medyayı da büyült eyvallah. Ama bu arabayı değistirip kimyasıyla oynama. Tamponu da koy R tampona benzer bisey. Caddynin tamponu bile R tamponu gibi yapmışlar :)
Hocam bu yazdıklarınız olacak bence zaten. Bir de passattaki led stop gelecek. Başka şey olmaz ;)  Tamponlar değişir sadece bir de. 

benimde 72 bin tl aldıgın araç 1 ay geçmeden 75 oldu bence beklemeye gerek yok

@silvershadow dün altur a gittim makyajlı golf kesinlikle bu yıl gelmeyecek diyorlar ve satış temsilcisi diyor ki ağustos ayından sonra araçların 2017 şasi ile gelmesi mümkün değil 2016 yılı sonuna kadar 2016 şasi ile gelir diyor ve ayrıca makyajlı kasa ağustos ayında gelecek olsa bize eğitim verirler di diyor ne diyorsun bu işe.

@silvershadow dün altur a gittim makyajlı golf kesinlikle bu yıl gelmeyecek diyorlar ve satış temsilcisi diyor ki ağustos ayından sonra araçların 2017 şasi ile gelmesi mümkün değil 2016 yılı sonuna kadar 2016 şasi ile gelir diyor ve ayrıca makyajlı kasa ağustos ayında gelecek olsa bize eğitim verirler di diyor ne diyorsun bu işe.
O satış temsilcisi çok saf açık ve net. Ağustos sonrası gelen araçların modeli bir yıl sonrası görünür ;)

Geri
Üst Alt