Ön Cam Filmi

@CemK Beyaz araca çok hoş oluyor da benim araç Tungsten gri.. Canlandıramıyorum :)  Aynı endişe ile yaklaşıyorum bakalım. Antalya da bi an önce bu işi yaptırmam gerekiyor, Nirvanaya ulaşmaya az kaldı.. Geçen hafta bi çare arayışa girdim, klima vs konfor açısından da faydası nasıl olacak merak ediyorum, ısı farkı olduğundan bahsediyorlar.. Bakalım ilk kez aracıma film yaptıracağım, sonuç için sabırsızlanıyorum (=

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tekrardan fiyat aldım :)  1350 TL.. ATR35 / AIR 80

PP serisi için de ATR den farkı %8 - -10 derece gibi bi değer olduğunu ilettiler

5Cam için 900 TL, Ön cam için yine fiyat gelirse paylaşırım

@Franquaz Sunroff haric 1350 oldu heralde, dahilse şimdi atla git yaptır :)  Fiyat iyi yere gelmiş ama dikkat et dedikleri malzemeyi kullandıklarına...

Bana bide kredi kartı şeklinde garanti karti verdiler.

Yaz geliyor Araçların Sıcak ve Güneşli havada vazgeçilmez bence . Film uygulaması. Fiyatlar uygunsa ve kaliteli ürünler varsa yaptırmakta fayda var. ellerinde olan ürünler şuan eski fiyatlı olabilir Yeni sipariş edilecek olanlar mutlaka artış bekleniyor.

@CemK Maşallah Beyaz araca Cam filmi ayrı yakışıyor  :masallah: (y)

Arkadaşlar aracımda atr 35 mevcut, fikir vermesi açısından aşağıda görseli paylaşıyorum. Özellikle gece ışıksız ortamda herhangi bir sorun yaşatmıyor. Önceki aracım leonda da sadece ön camda atr 50 vardı. Çok koyu bir görüntü istemeyenler için Atr 35in ideal olduğunu düşünüyorum. Geçen sene nakit 450 tl ye yaptırmıştım.

881d4f3d2667b6701de5e7472a4204e0.jpg

615472dd129e2b3530807b47fd1a9f19.jpg

6802b668c96c12cbacb3e3ad54f71fd7.jpg

894d7649c652a23deb2bff54046eb6cc.jpg

Üstadlar herkese selamlar. Aracima llumar air 80 cam filmini taktirmak istiyorum. Fakat Diyarbakir'da llumar bayiisi bulunmamakta. Nasil yapabilirim filmi siparis versem burda taktirsam olur mu ? Yardimci olursaniz çok sevinirim. 🙂

@CemK Aynen sunroof hariç oldu.. =) Bayram sonrasına bitireceğim umarım.  Stek serisi yaptıran var mı forumda ? Fikir olması açısından onu da paylaşayım.

İyi bayramlar herkese,

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

image.png

Benim sadece on iki cam vw yesili filmli, on cama atr 35 cektirsem ton farki olur mu kotu durur mu acaba.

@ZITIPAŞA Ton farki olur kesin, ama ön cam Atr vs hem koyu olur hem gece görüşünüzü etkiler, tehlikeli bence. Nasıl yaptiriyorlar anlamıyorum :)  Sadece kendiniz değil karşı tarafı var bu işin, bu yuzden kaza yapsanız nasil hissedersiniz? 

Benim amacim görüntüyü etkilemeden mümkün oldugunca ısıyı kesmekti, Air80 de sanki bu konuda en iyi üründü. Tercih meselesi :)

@CemK  bende air80 dusunuyorum hocam ama hafif karartmali da guzel duruyor diye aklim gitmisti. Bencede en mantikli urun air80 onemli olan sicaktan bunalmak falan degil guvenlik.

Geri
Üst Alt