5D Paspas takımı

Bence gayet güzel, en azından sıradışı bir tasarım. 4. fotoğrafta rengi siyah gibi çıkmış, belki siyah daha güzel olabilirmiş ama ürünü alıp ilk denediğinizde kendi kendinize “olmadı bu” demeyip kullandığınıza göre sizin de içinize sinmiş. Bundan gerisi de fasa-fiso. O onu demiş, bu bunu demiş... :)  

Valla ben paspaslardaki boyut olayını anlamıyorum. Kimi 4 d kimi 5 d. Benim bildiğim 3d boyut var. En boy derinlik. Kalanları ne acaba ? 
Görsel zekamız ve beynimiz 3 boyuta göre şekillenmiş ama paspaslar 5 boyut olabiliyor :) Üretenler üstün zekalı insan üstü varlıklar herhalde.

@sergen38 

uzaktan, kadınların pahalı çantalarının desenlerini andırıyor. Kötü değil, iş görür. yumuşakmış gibi duruyor. üzerine basınca uzun yolda ayakları yormaz. Ben beğendim.

Paspasın ana görevi bildiğiniz gibi tozun yanı sıra çamur, su gibi kirleri de havuz gibi tutması. Şimdi bu paspasta yanal yükseklik yok, yapısı da dikişler arasından su geçirir gibi duruyor. 

Ne derece kullanışlı bilemedim. 

Kardeş bence desenli olması yakışmamış üstüne üstük kahverengi de gitmemiş ben olsam sade siyah tercih ederdim ama bence en iyisi yazın sade orijinal keçe pas pas kullanmak.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben çok yakıştıramadım bu tarz şeyleri beğenmiyorum zevk meselesi tabiki.Siz beğenip kullanıyorsanız bize güle güle kullanın demek düşer.En güzel paspası orjinal halı paspası kışında 3d havuzlu paspaslardam kullanabilirsiniz.Kendi kauçuk olanları kapatmıyor altına toz toprak taş kaçıyor.

bende begenıyorum bu modellerı ama renk bıraz uyum saglamamıs hocam. 

YORUMLARA ALDIRIS ETMEYIN SIZIN HOSUNUZA GITTIKTEN SONRA GERISININ ÖNEMI YOK 

GULE GULE KULKANIN

Şahsen ben de tercih etmezdim, ama insanlar bunlara niye kötü yorumlar yapiyor ki. İsteyen şahine çevirir isteyen ferrariye. Herkes ayni seyi begenmek zorunda degil [emoji2373]

Arabaya ev halisi gibi desenli haliflex döşeyen de gördüm, bana kalırsa bi tek tavanda avize eksikti [emoji2] ama arkadaşım seviyo ve mutlu. Konu kapanmıştır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt