Replika j Far

@Musaaksoy şöyle izah etmeye çalışayım reis. Bende de bi zenon yok çift u far. 
Benim daha önce bu şekil aydınlatma işleriyle pek alakam olmadı. Astra j cosmo vardı. Onun uzunları gibi değil. Aracıda yeni aldım sayılır 2ay oldu. Aldığımdan beri ışıksız karanlık bir yola girmedim. Şehir içi kullandığım için uzunları yakmadım gibi bir şey ama iş görür gibi. Asıl performansını karanlık yolda denemek lazım. 
Peki milestoneler kısalarda iş yapıyor mu? Yada niken kısalarda iş yapar mı? 

@Rx7 kısalarda iyi milestone LED ampul seviyesinde iş görüyor, nikenler uzunlarda iş yapmıyor fakat kısalarda nasıl olur bilmiyorum ayrıca 6000k seviyesinde ışık verdikleri için yağmurlu havada aydınlatma sıfıra düşüyor neredeyse

@Musaaksoy benim ürünüm değil sonuçta tüketiciyiz. Beklenti nedir önemli olan o. Benim için halojenden sonra çok iyi geldi 👍

Led 360 ile bikac foto koydum asagidaki konuya. Karanlık bi alan bulamadım ki video da cekeyim. Sadece Sag'da Led 360 var, Sol'da Photon Acorn var. Xenon daha iyi görünüyo kesin, ama değer mi bilemedim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ledler yağmurda görüşü çok düşüyor onun yerine orta kalite bi xenon takmak daha makul halojen farınızı değiştiriyorsunuz replika far koyuyorsunuz o kadar uğraş emek var muayne öncesi takın halojenlerinizi gidin bence, bu ay bitmeden umarım çift j ye kavusurum bende :D

Bugün iş yerinin otoparkına girdiğimde radyoda biraz cızırtı vardı, arabayı stop etmeden önce farları kapattım ve cızırtı kesildi. Sonrasında birkaç defa aç-kapa yaptım ve farlar yanıyorken radyoda cızırtı oluştuğuna emin oldum.

Bu problemi daha önce yaşayan oldu mu acaba? Nedeni ve çözümü nedir merak ediyorum.

Bugün iş yerinin otoparkına girdiğimde radyoda biraz cızırtı vardı, arabayı stop etmeden önce farları kapattım ve cızırtı kesildi. Sonrasında birkaç defa aç-kapa yaptım ve farlar yanıyorken radyoda cızırtı oluştuğuna emin oldum.
Bu problemi daha önce yaşayan oldu mu acaba? Nedeni ve çözümü nedir merak ediyorum.
Bende bu cizirti olayını gece cide virajlarinda kesfettim biraz daha degisik durum bendeki

Sellektor e sislerde bağlı gece uzunlari actigimda radyo da cızırtı oldu uzunlardan saniyordum ama tek basina sisleri acinca cızırtı yaptığını duydum

Benim sislerde niken led var o yaptiriyor cizirtiyi açınca

Bende bu cizirti olayını gece cide virajlarinda kesfettim biraz daha degisik durum bendeki

Sellektor e sislerde bağlı gece uzunlari actigimda radyo da cızırtı oldu uzunlardan saniyordum ama tek basina sisleri acinca cızırtı yaptığını duydum

Benim sislerde niken led var o yaptiriyor cizirtiyi açınca
Enteresan bir şey Bülent Abi, yeni mi farkettim yoksa yeni mi olmaya başladı bilmiyorum. 

Ampulleri mi değiştirmek gerekir yani?

Geri
Üst Alt