Replika j Far

@frknyldrm bence yeni fark etmişsinizdir hocam ilk kullanımda benimkinde aynı sorun oluştuğuna göre büyük ihtimalle aynı ampülü kullanan herkeste var bu sorun.

@frknyldrm bence yeni fark etmişsinizdir hocam ilk kullanımda benimkinde aynı sorun oluştuğuna göre büyük ihtimalle aynı ampülü kullanan herkeste var bu sorun.
Hocam kısalarda da, uzunlarda da, sislerde de aynı sıkıntı var. 

Yani farklı ampullerde de aynı şey oluyor. Çok ilginç bir durum gerçekten.

Manyetik dalga değil de başka bir şey mi acaba sebebi, çözemedim.

@frknyldrm Bugün bi garaj da aynini yasadim 😳

Replika U-Led bendeki, farin birinde Stark 360 Led birinde Başka Led takili. Sislerde de biri fansız bi led diğeri fanlı bi led takili.

Çekim zayıf oldugunda oluyor bende muhtemelen. Sisler açık sorun yok, farlar yandigi anda kanal baya dinlenmez hale geldi. Denedim bi kac farkli kanalda ve far ac kapa sis as kapa vs, Far yaninca yapti hep. Sonra garajdan çıktım, tekrar baya denedim herhengi bir fark duyamadim, sadece çekim zayifken bi etki yaratiyor gibi yani bende.

@frknyldrm Bugün bi garaj da aynini yasadim 😳

Replika U-Led bendeki, farin birinde Stark 360 Led birinde Başka Led takili. Sislerde de biri fansız bi led diğeri fanlı bi led takili.

Çekim zayıf oldugunda oluyor bende muhtemelen. Sisler açık sorun yok, farlar yandigi anda kanal baya dinlenmez hale geldi. Denedim bi kac farkli kanalda ve far ac kapa sis as kapa vs, Far yaninca yapti hep. Sonra garajdan çıktım, tekrar baya denedim herhengi bir fark duyamadim, sadece çekim zayifken bi etki yaratiyor gibi yani bende.
Dün akşam tekrar denedim ben de, seyir halinde iken problem olmadı. 

[mention=16324]frknyldrm[/mention] Bugün bi garaj da aynini yasadim [emoji15]
Bende de çekim zayifken yapıyor niken h11 led sislerde

Ben çekim zayıf iken ( zaten her kanal hep zayıf :D  )  hem sisi denedim hem 360 ledi denedim hiç değişme olmadı. Sesi açtım öyle denedim yine değişme olmadı

acaba bendeki bu sürekli cızırtılılığın sebebi çift J lerden dolayı mı :)  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben çekim zayıf iken ( zaten her kanal hep zayıf :D  )  hem sisi denedim hem 360 ledi denedim hiç değişme olmadı. Sesi açtım öyle denedim yine değişme olmadı

acaba bendeki bu sürekli cızırtılılığın sebebi çift J lerden dolayı mı :)  
Zannetmiyorum hocam ama soketleri söküp bir deneyin imkan varsa.

Arkadaşlar bende de çift u led var ve 7.5 tip rcd330 cihaz var. Şimdi siz deyince bende olan bir durum aklıma geldi. Bende de farlar açıkken zayıf çeken ya da hiç frekans olmayan kanalları buluyor ve acayip cızırtı yapıyor. Daha önce böyle bir sorun yoktu ama multimedyada mı sıkıntı yoksa farlarda mı bilmiyorum. Bu arada ben sislere niken led i yeni taktım. Takmadan önce de vardı. yani sislerle ilgili bir sorunum yok.

Merhaba arkadaşlar, herkese iyi akşamlar.

Yazacağım yazı bir satış değil de takas teklifi olduğu için buraya yazmaya karar verdim.

Geçtiğimiz ocak ayında golf 7.5 aracıma replika çift j led far taktırdım. O günden bu güne kullandığım kadarıyla aslında farlardan gayet memnunum, ancak farların replika olması kafamın bir yerinde hep soru işareti oldu çünkü replika parçaları çok sevmem. Bu nedenle de bugün aldığım bir kararla orjinal fara dönmeye karar verdim. Ancak replikaları takarken kendi farlarımı satmıştım. Bu yüzden Ankara içinde comfortline far ile takas yapmak isteyen arkadaş varsa takas etmek istiyorum. Sisleri de led ampülle değiştirmiştim, onları da takas edebiliriz.

Farlarda herhangi bir sorun, çizik bulunmamaktadır. Farların içinde Stark 360 H7 led ampul bulunmakta, sislerin içinde ise Stark night gun H11 led ampul bulunmaktadır. Bana toplam maliyetleri 4800 TL olmuştu. Faturasını saklıyorum, led ampuller için kullanılabilir. Takas üzerine ufak bir miktar talep ederim onu da eğer alıcı çıkarsa arkadaşla konuşuruz.

Bu yazı gerek görülürse başka başlığa taşınabilir :)  

A3C40CA5-4B2B-4295-BA21-F365BA54242A.jpeg

Geri
Üst Alt