2020 OTOMOBİL FİYATLARI

@kralmali sarı sitede 60 bin hasar kayıtlı bir tane 1.6 golf r line paket dizel araç var 2018 35 bin kmde dün 164 yazmıstı bugün 174 de çıkarmıs fiyatı sizce bu aracın ederi nedir alınırmı .

çamurluk kaput değişimi ve air bag açmış ahır hasar kaydı yok ama 60 bin hasar kaydı var
hocam ben o paraları verip asla hele ki 60 bin hasar kayıtlı bir araç almam.

emsallerine göre eder mi bu aralar piyasa çok şişkin ne kadara gidiyor inanın hiçbir fikrim yok.

@firatkavcu o aracı bilmem ama 175 bin tl rakamla ilanı olan bir 2017 tsi dsg highline hatasız boyasız bir araç var şuan sahibinden de.

Cam tavan

Çift j adaptif led far

Koltuk ısıtma

Acc gibi artı donanımları var.

renk indiyum gri, bu araç varken bahsettiğiniz araç alınır mı siz karar verin.

@Serkanasn ben zaten tsi den baska araç kullanmam . İş sebebiyle sürekli uzun yok  yapılacak o yüzden tdi ye yöneldim. Ben kişisel olarak tsi 150 hp den yanayım. Ama eve dediğiniz gibi trameri yüksek ve bahsettiğiniz k araçta alınabilir fiyat uygun piyasaya göre

87 bine Bentley ayarında araç ! 

Engelli raporluya  47  bine falan gelir!!!

Çankırı Çorum Yozgat havzasından petrol fışkırsa bu kadar sevinmezdik!

Ben en az 4 tane alırım ! 

Lunaparkta tüfekle ördek vurup viski/TV/buzdolabı laptop kazanmak ? Kazananlar? Ben çok gördüm kazananı ? (Askerde Kanas keskin nişancıydım /sniper)

Ama ben hiç vuramadım ? (Vurulmuyor abi)

Umarım yerli araba için  milletin her ferdine 3 atış hakkı verirler) 

Audi fiyat listesi açıklanmış. A3 için baktım, aralık başındaki fiyatlarla yeni fiyatlar arasında neredeyse fark yok. VW fiyat listesinin pazartesi açıklanmasını bekliyorum. Onda da fiyat farkı olmayacaktır.

Bakalım kasım ayı başında 190 bin tl dediği arabaya VW şimdi kaça satacak? Eğer yine 190-200 civarına satarsa bu balon piyasa olması gereken fiyatlara döner ve piyasa düzelir. Geçen ay 190'a aldığı arabaya şimdi 240 yazanları görmekten sıkıldık.

Bu arada Audi A3'te dizel seçeneği yok, Golf'te de dizel görmeyeceğiz muhtemelen.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@AhmetCakmak bayi yine 192-195 arasında bir fiyat verir metalik/opak renk farkına göre, ama asıl sorun yeteri kadar araç gelip gelmeyeceği, yoksa bayi 180 dese ne olur, araç varmı diye soruyorsun yok cevabını alıyorsun😊

@AhmetCakmak

Araç getirmedikten sonra isterlerse 

A5  e 100 bin

A3 e 50 bin yazsınlar

Sarı siteye / piyasaya  iniş trendi olarak etki etmeleri imkansız

@Serkanasn @Savatage Ocak ortası gibi yeni araçlar gelmiş olur mu acaba. :)  Biraz önce sordum 2019 Golf 1.5 TSI ACT 150 PS Highline DSG Atlantik Mavisi Vosmer Bornova, Saf Beyaz Elazığ Polat, İndiyum Grisi İstanbul Mez otomotiv stoklarında gözükmekte dedi canlı destek. Opsiyonlu da olabilirmiş. Fiyat söylemedi, güncelleniyormuş. :)   :)  

@AhmetCakmak

Qaşgai satıldı mı?

A3 design line işi yattı mı?

Tekrar golf mü bakılıyor? 

Golf ?

Sadece dsg/ 1.5 TSI olarak zora kosmalarıda garip (mk8 de de böyle olacak sanırım)

Tektip motor ve DSG 

Koskoca forumda halen 1.5 TSI yakıt tüketimi tecrübeleri yok halen ...o da garip

• Beğen
Tepkiler: SCC
@AhmetCakmak

Qaşgai satıldı mı?

A3 design line işi yattı mı?

Tekrar golf mü bakılıyor? 

Golf ?

Sadece dsg/ 1.5 TSI olarak zora kosmalarıda garip (mk8 de de böyle olacak sanırım)

Tektip motor ve DSG 

Koskoca forumda halen 1.5 TSI yakıt tüketimi tecrübeleri yok halen ...o da garip
Nissan duruyor hocam.

Bir diğer garip olan şey de ST sana hangi donanım bakıyorsunuz diye soruyor ama araba yok ortada. :)  

• Beğen
Kasim i da oldurduler, hadi bakalim. Dolar etkisi nolur acaba :s

Ben bir duyum aldım

251 bin cam tavansız 1.5tsi dsg highline 2020 model

Ben bir duyum aldım

251 bin cam tavansız 1.5tsi dsg highline 2020 model
Liste fiyatıysa normal. Aralıkta aynı araca 243bin lira fiyat çekip 193bine veriyorlardı. Esas olan iskontolu hali. Yalnız gelecek olan araçlar 2020 MY olmayacak.

Ülkemizde son yıllarda en çok sayısı artan meslek galericilik olabilir mi acaba? Bir de sıfır araç satışlarına galerici ve kişisel kullanım için satılan araç istatistikleri de tutulsun. Sıfır her 10 araçtan 4’ünü galericiler, 3’ünü rent a car filoları, geriye kalanı da şahıslar alıyordur gibi sanki... Fiyatları en yükselten şey de bu diye düşünüyorum.

9AFDE2A3-3B08-4B6B-958C-F21571C4E770.jpeg

• Beğen

Sözde bir şahıs 1 sene içerisinde en fazla 3 araç üzerine alabiliyor.

Bu şahsın 

Biraderi

Babası

Anası

Nişanlısı

Bacanağı 

Dayısı

Kirvesi

Cici (süt) annesi 

Ebesi

Yok mu ? 

Yani +10 araç çok rahat alır satar bu şahıslar üzerinden

Zaten öyle oluyor !

Sarı sitede gördüğünüz her 10 adamdan 8 i bu işten ekmek yiyiyor....galeri logosu olmasına gerek yok yani! 

Ne diyelim Allah bereket versin....

Ben de yapsam ? 

4. Al satımda alıcı kılığına giren maliyeciler suç üstü yapar bana bide hapis yatarız kesin...

Geri
Üst Alt