Amerikan Park

Hayır Hocam, ledlerin kanalını bulamadım. Eski U ledin olduğu kanalda veya ön sinyallerin olduğu kanalda değiller. Leuchte 35 gelmiş ama ona da 17.8 kabloyla bağlanıp denemesim, 17,1 ile değişikliğe izin vermiyordu. 
ben 17.8 35 kanalı görmedim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

@yusuf @fcsrn hocam 2016 haziran üretimi golfte parlaklık 100 ayarlanırsa duy yanma gibi bir problem olur mu ? 41 e ayarlıydı normalde ama arkadaşlarımın ısrarı ile 100 yaptım şimdi çok daha güzel görünüyor eğer sıkıntılı durumda düşürücem.

[mention=2]yusuf[/mention] [mention=22]fcsrn[/mention] hocam 2016 haziran üretimi golfte parlaklık 100 ayarlanırsa duy yanma gibi bir problem olur mu ? 41 e ayarlıydı normalde ama arkadaşlarımın ısrarı ile 100 yaptım şimdi çok daha güzel görünüyor eğer sıkıntılı durumda düşürücem.
Hocam 100 fazla bence. Tavsiyem. Max 50 olur

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk

Leuchte 0 ın oralarda olması lazım 
ec0148e27a0a970ecc1586e85637f7e2.jpg

hocam acaba yeni golfte u led kanalı bumu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aracımda satın aldığımdan beri Amerikan park açıktı ancak ay başı muayene var.  O bahaneyle kapatmak yerine forumda kodları bulunan ambiyans ışığı ile açma kapamayı yapayım dedim.  

Ama açma kapama işlemi yapmıyor.  Sabit yani. 

Slnyal verince 30-100-0-100-0 yapıyordu.  Şimdi 30-100-30-100 yapıyor. 

sadece park ve kısalar açıkken yanıyordu.Gündüz farum açıkken yanmıyordu.  Bunları Nası eski haline getirebiliriz    

Merhabalar herkese 2017 Golf Comfortline kullanıcısıyım Adana’dan yardımcı olabilecek var mıdır acaba? Teşekkürler 

Yanıtla

Bunu yaptım. Bence gayet güzel düşünülmüş emeğinize sağlık

aracımda satın aldığımdan beri Amerikan park açıktı ancak ay başı muayene var.  O bahaneyle kapatmak yerine forumda kodları bulunan ambiyans ışığı ile açma kapamayı yapayım dedim.  

Ama açma kapama işlemi yapmıyor.  Sabit yani. 

Slnyal verince 30-100-0-100-0 yapıyordu.  Şimdi 30-100-30-100 yapıyor. 

sadece park ve kısalar açıkken yanıyordu.Gündüz farum açıkken yanmıyordu.  Bunları Nası eski haline getirebiliriz    
Hocam eğer kodlamayı yaptıysanız kapı ambiyans aydınlığını 0% a getirin. O zaman amerikan parklar da sönecek. Muayeneden sonra tekrar açarsınız

@Onur Boz yok hocam kapatma konusunda sorun yoktu da benim sıkıntı sinyal verince ampul tam sönmüyordu. Yarım sönüp tam parlaklık yanıyordu. Sonra hallettim onu da

@mustafacagri Benim de öyle şu anda. Mesela 30% a ayarlamışsam, 30 - 100 - 30 - 100 yapıyor. Aslında ben bir çözümü yoktur diye fazla irdelememiştim. Nedir acaba çözümü?

@Onur Boz kodda bahsi geçen maximize minimize değerlerini kontrol ederseniz düzelecektir diye tahmin ediyorum. Şu anda parklar açıkken %80 farlar açıkken %30 yanacak şekilde ayarladım. İki türlü de tam yanıp sönüyor sinyaller. Yine daha deneyimli arkadaşlar yardımcı olacaktır. 

Yarın sabah muayene var. Şimdi amerikan parkı kapatayım diye oturdum. Direkt 3.kısım kodlamasını yapayım dedim. Ambiyans ışığı devre dışı oldu. Media cihazından açılmadı. Aracı kilitleyene kadar amerikan parklar sönmüyor. Pc nin şarjı da bitti. Allah sonumu hayretsin. 

Geri
Üst Alt