Amerikan Park

@SATURNUS2015 Hocam merhaba emeğine sağlık 

Denileni sırası ile yaptım amerikan parklar oldu ancak ekrandaki kapı ambiyans ve ayak bölmesi aydınlatması düğmeleri işlevlerini kaybetti artık kısamıyor ve kapatamıyorum nerde yanlış yapmış olabilirim. Başka kodlamalarda yaptım. Ledlerin sinyalle çakar çakılması gibi 

Yardımcı olabilitmisiniz. 

Golf MK7.5 comfortline

Merhabalar amerikan parkı ayak aydınlatmasına kodlattım ama ayar en yüksekteyken (%100) bile sönük yanıyor arkadaşlar. Ayarsız düz yaptırsam daha parlak yanar mı?

@yusuf  merhabalar öncelikle. Golf 7 1.2 tsı var. Farlarım sıfır konumdayken ön uzun farlarım yanıyor sinyal verdiğim de ise sadece  o yondeki far sönüyor ama sinyal aktif durumda çalışıyor. Normal gündüz farları actığımda ise kısa farlarım ön sinyal lambalarım (hafif açık )arka stop lambalar da yanıyor açık oluyor. sinyal verdiğimde de arka stop ve sinyal sırasıyla bir sinyal bir stop yanıp sonuyor. Şimdi sormak istediğim bu şekilde muayeneden geçiyor mu bunlar amerikan park mı oluyor. İkinci sorum ise programı nasıl atılıyor biz bilgisayara yükleyip kendimiz de yapabiliyor muyuz? Yoksa elektrikçiye mi gitmem gerekir. Şimdiden teşekkür ederim

@Sami84 

kodlama yaparken sadece bir değişikliğe odaklanın

yani bir değişiklik yaparken tamamlayın

olup olmadığını teyit ettikten sonra diğer adımlara geçin

yoksa maalesef işler karışabiliyor

@yusuf  merhabalar öncelikle. Golf 7 1.2 tsı var. Farlarım sıfır konumdayken ön uzun farlarım yanıyor sinyal verdiğim de ise sadece  o yondeki far sönüyor ama sinyal aktif durumda çalışıyor. Normal gündüz farları actığımda ise kısa farlarım ön sinyal lambalarım (hafif açık )arka stop lambalar da yanıyor açık oluyor. sinyal verdiğimde de arka stop ve sinyal sırasıyla bir sinyal bir stop yanıp sonuyor. Şimdi sormak istediğim bu şekilde muayeneden geçiyor mu bunlar amerikan park mı oluyor. İkinci sorum ise programı nasıl atılıyor biz bilgisayara yükleyip kendimiz de yapabiliyor muyuz? Yoksa elektrikçiye mi gitmem gerekir. Şimdiden teşekkür ederim
Hocam belirttiğiniz özellikler açık olarak 2 kez muayeneden geçtim ben. Ama çoğunlukla geçirmiyorlar. Program için vagcom kablosu almanız gerekiyor aliexpress vb. üzerinden ya da bulunduğunuz şehirde gizli özellikleri açan bir kuruluş veya kişi vardır, sosyal medyadan araştırırsanız ulaşırsınız diye düşünüyorum.

Merhabalar amerikan parkı ayak aydınlatmasına kodlattım ama ayar en yüksekteyken (%100) bile sönük yanıyor arkadaşlar. Ayarsız düz yaptırsam daha parlak yanar mı?
Yanlış bilmiyorsam, Multimedya ekranından ayak aydınlatmanın şiddetini ayarlıyorsanız bu vagcom üzerinden belirlenen parlaklığın açıldığını belirtir örnek ile daha iyi anlatabilirim sanırım,
vagcom üzerinde ayak aydınlatma şiddetiniz %50 ise siz multimedya ekranından parlaklık ayarını %100 yaptığınızda aslında parlaklık %50'ye alınmış oluyor. Yani vagcom üzerinden ayak aydınlatmaların max. ve min. ne şiddette yanacağını ayarlamak gerekiyor.

@SATURNUS2015@SATURNUS2015 selamın aleyküm 

Jetta mk6 da Amerikan kodlaması ı yapmak istiyorum ama 31347 olan kodu kabul etmiyor Jetta da kod farklı mı yardımcı olursanız sevirim teşekkür 

Öncelikle merhaba 

Benim ön Amerikan parkları açtırmıştım fakat ön amerikan parklar sinyal vermiyor u LED’ler ile çakarlı yapmıştık Amerikanlar yanıp sönmüyor u LED’ler kısılıp açılıyor 

amerikan parkların orjinaline dönmem icin orijinal kodları lazım yardımcı olabilecek var mı ?

arkadaşlar merhaba halojen farda amerikan park kodladım anca gündüz farları ile yanmıyor. day light kısmında üsttekini kodladım ancak yinede olmadı. coming home kodladım gündüz farlarını onlarla birlikte yanması lazım ancak yanmıyor.

yada gündüzleri gündür farlarına bağlamadan sadece amerikan parkları yakmanın bir kodlaması var mı acaba ?

normal gece farları ile birlikte yanıyor. gündüz sadece amerikanlar yansa daha güzel olur du :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar merhaba halojen farda amerikan park kodladım anca gündüz farları ile yanmıyor. day light kısmında üsttekini kodladım ancak yinede olmadı. coming home kodladım gündüz farlarını onlarla birlikte yanması lazım ancak yanmıyor.

yada gündüzleri gündür farlarına bağlamadan sadece amerikan parkları yakmanın bir kodlaması var mı acaba ?

normal gece farları ile birlikte yanıyor. gündüz sadece amerikanlar yansa daha güzel olur du :)
@yusuf hocam var mı öneriniz acaba ? 

Arkadaşlar ikitane sorunum var.

1.sorun

benim arabamda sinyal verince amerikan park yanıp sönmüyor sadece şiddeti artıp azalıyor. Ben sönüp tekrar yanmasını istiyorum. 

2.sorun

Ayna sinyallerim ile on sinyaller zıt yanıyor nasil düzeltebilirim.

Benim şu an american park u led te yani far anahtarı 0 konumundayken yanmıyor far anahtarını auto ya getirince yanıyor bunu nasıl kapatabilirim?

Geri
Üst Alt