Amerikan Park

Muhteşem bir kodlama olmuş. Ellerinize sağlık. Belki yazılmıştır. Ama ben yine de yazacağım. 3. kısım Ambiyans 3 yerine footlight yani ayak ışıklarına verirsek böylelikle amerikan parkı kapatınca sadece ayak ışıkları sönüyor. Yani kapıdaki muhteşem ışığı kaybetmeden kullanabiliyoruz :)

Herkese merhabalar, vagcom 18.2 sipariş verdim aliexpressten. Fotoğrafını paylaştığım J led farım var golf grubunda bir arkadaş sisleri açınca amerikan parkların açıldığı bir kod yapmış. Bunun nasıl yapıldığıyla ilgili yardımcı olabilecek var mı acaba lütfen şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle DSC_4449.JPG

Herkese merhabalar, vagcom 18.2 sipariş verdim aliexpressten. Fotoğrafını paylaştığım J led farım var golf grubunda bir arkadaş sisleri açınca amerikan parkların açıldığı bir kod yapmış. Bunun nasıl yapıldığıyla ilgili yardımcı olabilecek var mı acaba lütfen şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyayı görüntüle 18589
Sinyal kanalına fog light kodlamış. Yukarıdaki kodu Aynen uygulayın sadece standtlic alignment  yerine fog light yapın.

Arkadaşlar bu amerikan park kodlamasını yapmıştım ben hatta ön ambiyas diye yeni bir kanal açıp kapı ve ayaklar haricinde amerikan parkı oraya kodladım ekranda ön abiyans ayarı çıkıyor şiddetini oradan yapabiliyorum fakat farlar açıkken veya park konumunda çalışıyor bu amerikanları ben far anahtarı auto konumunda iken gündüzleride yanmasını istiyorum böyle bir kodlama yapabilir miyiz ben kurcalamıştım bulamamıştım.

Arkadaşlar bu amerikan park kodlamasını yapmıştım ben hatta ön ambiyas diye yeni bir kanal açıp kapı ve ayaklar haricinde amerikan parkı oraya kodladım ekranda ön abiyans ayarı çıkıyor şiddetini oradan yapabiliyorum fakat farlar açıkken veya park konumunda çalışıyor bu amerikanları ben far anahtarı auto konumunda iken gündüzleride yanmasını istiyorum böyle bir kodlama yapabilir miyiz ben kurcalamıştım bulamamıştım.
Daytime set etmek lazım hocam. 

Öncelikle foruma hoş geldiniz. Kodlama da bir yanlışlık olmuş. Tam nasıl olduğunu videoya çekin ve ya telefon numaranızı yollayın yardımcı olmaya çalışırız.
@yusuf hocam bende de ayni problem oldu yardımcı olur musunuz banada?Kodlamayi kapatmaya çalışıyorum..ayna ve arka sinyaller normal fakat ön sinyaller bunlarla çakarli yanıyor..yani bi biri yanıyor bi biri şeklinde..hangi kodlama hatalı olabilir

@yusuf hocam bende de ayni problem oldu yardımcı olur musunuz banada?Kodlamayi kapatmaya çalışıyorum..ayna ve arka sinyaller normal fakat ön sinyaller bunlarla çakarli yanıyor..yani bi biri yanıyor bi biri şeklinde..hangi kodlama hatalı olabilir
Ön sinyaller dunklapse ise hllphase yapılacak. Hellpase ise dunklapse 0blk ve 1blk kanallar.

@yusuf hocam.size video gondersem yardımcı olur musunuz??

Değerli hocam. 1. kısımı aynen gördüğünüz gibi tekrar kodlayın seri bir şekilde. gündüz de amerikanlar yansın istiyorsanız 2. kısmı da yapın.

3. kısımdaki kodlamaları yapmayın. yaptınız mı yoksa?

vw ye gitmeyin burada hallederiz sıkıntı yapmayın. yaşadığınız yer neresi?

@SATURNUS2015 @SATURNUS2015 hocam kolay gelsin sormak istediğim bir soru var fotoğrafını paylaşıyorum farlar normal yanarken sinyallerimde sürekli yanıyor ama sinyal versiğimde yada dörtlü yaktığımda yanıp sönüyor anahtar sofır konumundayken sadece u ledler yanıyor parklarda da sürkeli ysnıyor sormak istediğim bu şekilde muayeneden geçermi araç gerçi daha var muayeneye ama merak etmekteyim şimdiden teşekkürler 

188A1AA3-C804-428F-917A-25E0E417E31C.jpeg

@yusuf Çok iyi fotoğraf çekemedim henüz ama gözle görünümde çok daha iyi duruyor ledler. Çok teşekkürler yardımcı olduğunuz için. Daha iyi fotoğraflar isterseniz çekince atarım.

IMG_20190205_180647.jpg

Geri
Üst Alt