Amerikan Park

Hocam pek bilgim yok ancak benim aracım geçti kusur dahi işlemediler rapora.

Bu aralar denetimler hayli fazla Tüvtürk te.. kesinlikle Geçmez diyorum ben. Risk almaya gerek yok hocam hem zaman hem maddi kayıp yaşamayın bence. Selamlar :'(

arkadaşlar yarın aracı muayeneye götüreceğim istanbul anadolu yakasında amerikan parkı kapatmak için yardımcı olabilecek var mı ?

arkadaşlar yarın aracı muayeneye götüreceğim istanbul anadolu yakasında amerikan parkı kapatmak için yardımcı olabilecek var mı ?
Hocam gün içinde yazsaydınız bu akşam yapardık. 1 hafta İstanbuldayım yapardık iki dk. Eğer ambiyansa bağladıysanız yaparken, menüden kapı ambiyanslarını kapatın öyle girin muayeneye, çıkınca geri açarsınız. 

Hocam gün içinde yazsaydınız bu akşam yapardık. 1 hafta İstanbuldayım yapardık iki dk. Eğer ambiyansa bağladıysanız yaparken, menüden kapı ambiyanslarını kapatın öyle girin muayeneye, çıkınca geri açarsınız. 
Sanırım kapı ambiyansına bağlı değil , istanbulda hangi semttesiniz muayene akşam 16:30 da eğer sizin için uygunsa yanınıza gelebilirim.

Amerikan parkla muayeneden hafif kusur olarak geçmişler öyle yazmış arkadaş;

ff2505cd-99d1-4486-a7ba-74f82b1da3fc.jpg

Sanırım kapı ambiyansına bağlı değil , istanbulda hangi semttesiniz muayene akşam 16:30 da eğer sizin için uygunsa yanınıza gelebilirim.
Hocam otel ümraniye tarafında ancak gün içinde ev arayacağımız için sürekli yer değişikliği olacak. Siz neredesiniz? 

Amerikan parkla muayeneden hafif kusur olarak geçmişler öyle yazmış arkadaş
Hocam geçiren de var geçirmeyen de. 

Kimisi diyor ki, "Sinyal verdiğinde o turuncu lamba tam olarak yanıp sönsün yeter, gerisi önemli değil." 

Kimisi de gıcıklığı tutuyor geçirmiyor. Belli bir standartı yok yani. Şansınıza kalmış biraz da. 

arkadaşlar bugün muayeneye götürdüm aracımı amerikan parklar açıktı hiçbir sıkıntı olmadı. 

bu arada muayeneye giderken app plakaları söktüm orjinal plakaları çift taraflı bantla yapıştırdım eskiden vidayla tutturulmuştu teknisyen vida deliklerini kapatman lazım bu şekilde ağır kusur ama ben git-gel yapma diye geçirdim dedi bilginiz olsun :)  

Aynı kodlamayı arkadaşımın comfortline aracında yaptık ancak sola sinyal verince ön sağ sinyalde yanıp sönüyor. Amerikan park devreden çıkıyor. Sağa sinyal verince sorun yok. Amerikan park çalışıyor. İki tarafında değerlerini karşılaştırdım aynı. Sorunu çözemedik yardımlarınızı bekliyoruz. ? 3 kısım hariç midline aracımda yaptık sıkıntı yok.

Aynı kodlamayı arkadaşımın comfortline aracında yaptık ancak sola sinyal verince ön sağ sinyalde yanıp sönüyor. Amerikan park devreden çıkıyor. Sağa sinyal verince sorun yok. Amerikan park çalışıyor. İki tarafında değerlerini karşılaştırdım aynı. Sorunu çözemedik yardımlarınızı bekliyoruz. ? 3 kısım hariç midline aracımda yaptık sıkıntı yok.
Sağa yapmanız gereken Blinken Rechts Dunkelphase değerini Blinken LİNKS Dunkelphase yaptığınız için öyle oluyor. Kodlamayı kontrol edin göreceksiniz. 

Sağa yapmanız gereken Blinken Rechts Dunkelphase değerini Blinken LİNKS Dunkelphase yaptığınız için öyle oluyor. Kodlamayı kontrol edin göreceksiniz. 
Allah razı olsun. Gözden kaçıyor çok teşekkür ederim. Düzeldi. 

Geri
Üst Alt