Araç Muayenesi ve araç bakım genel paylaşım konuları

Orhan dedi:
güzel yorum için teşekkür ederim. gerçekten bu açıdan değerlendirme yapmaya ve ortaya çıkarmaya ihtiyaç vardı.

evet geçerli. :'(
Teşekkürler Hocam.

Dün ben de ilk muayeneden geçtim. Uydurma Coming/Leaving home sorun çıkarır mı diye biraz endişelendim @yusuf ama bir şey demediler :)

Lastik yanaklarında kılcal çatlaklar

1 reflektör eksik

Farlar ayarsız

hafif kusurları ile onayladılar.

download.png

Golf7 TDI 2012 Highline aracım var. Merak ettiğim konu yapacağımız kodlamalardan hangileri vize zamanı sıkıntı yaratır?

Amerikan parklara aynalardaki sinyalleri de bağlayabiliriz miyiz?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Değerli Hocam 

Aydınlatma sistemine yapılan müdahaleler.

Ana sisteme yapılan müdahaleler; söz gelimi ESP iptali gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Amerikan parklara aynalardaki sinyalleri de bağlayabiliriz miyiz?Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kodlama ile mümkün değil hocam. Tadilat yapılarak yakılabilir.

Peki Amerikan park yanarken park ampülüm de yanıyor onu söndürebilir miyiz sadece Amerikanlar yansın istiyorum

Söndürülür hocam. menüde gündüz farını kapatma seçeneği varsa o da işinizi görür [emoji6]
Gündüz farını kodla söndürdüm ama park ampülü sönmüyor

Ben gündüz farı olarak sis+Amerikan park kullanıyorum şu anda park ampülü de sönsün istiyorum

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Gündüz farını kodla söndürdüm ama park ampülü sönmüyor

Ben gündüz farı olarak sis+Amerikan park kullanıyorum şu anda park ampülü de sönsün istiyorum

Park ampulu hangisi oluyor çözemedim. Sinyal var gündüz farı var ve kısa far var. Orada başka var mı?

Park ampulu hangisi oluyor çözemedim. Sinyal var gündüz farı var ve kısa far var. Orada başka var mı?
Gündüz farı olan yerde üç çeşit yanıyor ampül

1 park ampülü (klasik tüm araçlarda olduğu gibi kısık)

2 gündüz farı şeklinde

3 uzun hüzmeli far olarak

Gündüz farını kodla söndürdüm ama park ampülü sönmüyor Ben gündüz farı olarak sis+Amerikan park kullanıyorum şu anda park ampülü de sönsün istiyorum

(8) ya da (9) leuchte 4 ve 5'te "Standlich vorn" fonksiyonunu "not active" yapmanız lazım hocam.

Gündüz farı olan yerde üç çeşit yanıyor ampül

1 park ampülü (klasik tüm araçlarda olduğu gibi kısık)

2 gündüz farı şeklinde

3 uzun hüzmeli far olarak

Gündüz farını hiç kapatmadığım için o kısıklığı pek farketmemişim hocam. Kodlama ile kapatılır muhtemelen.

(8) ya da (9) leuchte 4 ve 5'te "Standlich vorn" fonksiyonunu "not active" yapmanız lazım hocam. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Teşekkür ederim işte aradığım bilgi buydu [emoji106]

Geri
Üst Alt