Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Bu ekranda ses düşüyor denildi. Birçok araç ekranı yok. Kadrandan numara arama iptal oluyor denildi. Cihazda sıcak havalarda takılma-donma yaşayan olmuş. 

Sizin tecrübeleriniz neler ? Bu ekranı sırf carplay için alacaksak ama aracın kendi özellikleri doğru düzgün çalışmayacaksa bence pekde bir artısı yok. Keşke öncesi-Sonrası ses testi alsaydınız.

Merhaba arkadaşlar,

Ben bu cihazın mirrorlinkli olanını yaklaşık 1 senedir kullanıyorum. İki kere tamamen güç kesti. Bir tanesinde sigorta gitmişti, diğerinde ise ne olduğunu anlamadım ama bir arkadaşım arabayı resetleyeceğim çalışacak dedi ve hakikaten çalıştı.

Ses konusunda orjinaline göre zayıf. 

Bir de soru sormak istiyorum, cihazı aldıktan 3-4 ay sonra MFA ekranım ALMANCA oldu ve düzelmiyor. Bunu nasıl yeniden Türkçe yapabilirim ?

@e2e@Furkanalkis@Cucu13 5GG035280C kodlu çin multimedya cihazımda bugün Car menüsünden ayarları seçtiğimde lastik menüsünü göremediğimi fark ettim. Benzinlikte lastiklere hava bastım , basıncı set etmek için menüden bu şekilde aradım fakat yok. Sizde de benzer durum mu var ? 

@golfmk7fan setup yazan yerden lastik basinç bende cikiyor dostum

Moderatör tarafında düzenlendi:
@e2e@Furkanalkis@Cucu13 5GG035280C kodlu çin multimedya cihazımda bugün Car menüsünden ayarları seçtiğimde lastik menüsünü göremediğimi fark ettim. Benzinlikte lastiklere hava bastım , basıncı set etmek için menüden bu şekilde aradım fakat yok. Sizde de benzer durum mu var ? 
5GD035280C lastik basınç bende de yok. Ama carplayerde varken bunda olmaması ilginç, araç ayarları bölümünde(aydınlatma ışık vs ayarların yapıldığı ekran) görmüştüm ben de bazısında. Kodlama ile ilgili olabilir mi acaba ?

@seferhasdemir @erty VCDS kablom olmadığı için ben deneyemiyorum , kablosu olan deneyebilirse çok sevinirim. 

@zulalyolabi de bir araştıracağım demişti. 

Gelişme olursa bilgilendiririz herkesi. 
Cihazı aldığım Ersin Çakır ile görüştüm ben de hocam, kodlama ile ilgili dedi, Müsait vakitte halledeceğiz.

@ali_burkay Merhabalar, 

Radyo logoları eklenmiyor mu acaba, aşağıdaki linkte olduğu gibi ?

https://www.youtube.com/watch?v=4m1wNYJi_PM&t=2s

Herkese merhaba konuyu en baştan beri takip ediyorum. Bende geçen yaz aynı uniteyi vagcom’da taktırdım. Fakat ses kalitesinin bu kadar kötüleşeceğini bilmiyordum. Şuan carplayli ekranımı satıp, kamera destekleyen rcd330 almayı düşünüyorum. Bu konuda tecrübesi olan varmı merak ediyorum açıkcası saygılar

Ses kalitesiyle ilgili olarak farklı konularda parametre değerlerini düzenleyerek ses kalitesinin arttığını belirtmişti. 

Bu parametre düzenlemesini 6.5'lik Çin'li cihazlarda da deneme şansımız olur mu acaba @CemK ? Bu şekilde belki ses kalitesini arttırabiliriz bir nebze olsun. 

Geri
Üst Alt