Golf 7' ye Golf 7.5 Teyp Aldım Çin'den :)

Hocam sizde de 280C kodlu media vardı sanırım. Şimdilik media kanalı altında sadece byte 11'i değiştirip farkı deneyimleyebilirsiniz. Mevcut hali 01'di bende de, 00 yaptım. Ses olumlu yönde farketti. Haftasonu biraz daha kurcalayacağım, bakalım. 🙂
@erty deneme şansınız oldu mu ? Belirttiğiniz kodlama ile ses kalitesi net olarak artıyor sanıyorum hem radyo , hem carplay , hem de bluetooth'ta.

@erty deneme şansınız oldu mu ? Belirttiğiniz kodlama ile ses kalitesi net olarak artıyor sanıyorum hem radyo , hem carplay , hem de bluetooth'ta.
Hocam, dahili radyoda ses değişimi öyle farkedilmeyecek gibi değil, boğukluk gitti, net tizler ve baslar geri geldi. Kendi radyosunu kullanıyorum artık şehiriçinde. kulaktan kulağa farkeder belki denilecek bir husus dahi değil. 1,5 senedir kendi radyosundan aldığım sesini tanıyorum cihazın. boğuk, android cihazların radyosu gibiydi. şu an orijinal üniteye yakın ses alıyorum. carplay ve bluetooth ile aldığım seste bariz bir fark hissetmedim. zaten iyiydi onlar.

merhaba

5GD 035 280 C kodlu bir cihaz geçti elime. Carplay ve Android Auto mevcut.
Bununla ilgili kodlamaları bu çevrede yapan yok sanırım. Yapsalar da kalıplaşmış şeyleri açıp kapatıyorlar. Yakınlar da var mı acaba bu işleri yapan ?
Yoksa artık yolumuz Ankara yada İstanbul'a düştüğünde yaptıracağız...
Birde bu kodlama Passat 'da da aynı mı yoksa değişiyor mu ?
Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

Aracıma bugün cihazı taktırdım. Anladım ki bana da bir çerçeve gerekiyormuş. Uzun aramalar sonucunda çerçeve siparişi de verdim.
Şu an şöyle bir sorunum var. Park pilotum çalışıyor fakat ekrana gelmiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim ?

Geri
Üst Alt