2021 Yeni Leon fiyatları

Benim anlamadigim 230.000 tl leon icin ucuz mu ? Neden herkes ucuz gibi davraniyor.

25.600 euro ediyor bu arac . 7 yil once 21.000 euroya aldigim 1.2 tsi 105 lik comfortline golf ile 1.4 140 act fr leon alabililyordum. O zaman otv %40 idi simdi %50. Arac zaten   otv harici  2.500 euro civari zamlanmis. Biz 230.000 az diyoruz. Golf 1.0 tsi orta paket bu fiyattan giris yapacak euro artmadigi surece. E tsi golfler 350.000 400.000 tl cikacaktir. 

@mbonat aynen :)  artık boş alıp doldurma vakti. Retrofitlerin para edeceği dönem geldi :D  

Vag grubunda 1.5 TSI - DSG - cam tavan yoksa at çöpe . O kadarda ölmedik.

Benim anlamadığım madem bunda donanim yok. Donanim ekleyince fiyat 280e cikacak. Ben alirim 230a cam tavan haric hepsini tamamlarim bana gelir 250ye . Bayide donanim ekletip otv ödemek sacma oluyor ozaman ? Dogru mu anladim 

Yine klasik vergi ayarlı Türkiye paketler gelmiş. Dsg yok cam tavan yok, metalik renk yok jantlar 17 vs vs . Bunlar eklendıgınde birde ust vergi dilimine gırınce fiyatlar 300+ olacak. Aynı şey scalada oldu. 

Türkiye'de ucuza donanımlı araca bınmeyı hayal eden arkadaslar varmış onuda gorduk :)
Yalnız style plus dsg 1.0 230 bine gelecek

@Semsam  Style plus diye isme takılmayın. Skoda scalada Elit donanım manuel klimayla geliyor. Donanım listesi paylaşsinlar bakalım hep beraber.

Az önce bayi ile konuştum. ellerinde yokmuş. pazartesi 2 tane gelicek salı günü teslim edilecek. pazartesi gün içinde gelip inceleyebilirsiniz dedi. otomatik isterseniz 1,0 tsi style paket var onunda fiyatı 231 bin tl dedi. oda şubat ayının ilk haftası gelecekmiş. yoğunluk çok olduğu için önceden gelip sipariş verirseniz iyi olur diyor. yani şubat ayı içersinde 1,0 tsi syele paket leon ile 1,5tsi 130bg lik manuel cam tavansız FR aynı fiyat olacak. araç almak isteyenler büyük ikilemde kalacak. 

280 e gelecekmiş arkadaşlar resim feyk sanırım bayiye sordum 

Geri
Üst Alt