2021 Yeni Leon fiyatları

AhmetCakmak

Yönetici
İsim
Ahmet Çakmak
Yeni Leon fiyatları belli olmuş. Bazı kaynaklarda okuduğum kadarıyla Mart Nisan gibi de 1.5 dsg gelecekmiş.

Fiyatlar alıntıdır, bayilere bakan arkadaşlar varsa onlar da fiyat paylaşabilir.

Yeni Leon;

1.5 TSI 130hp FR manuel: 231.500 TL

1.0 TSI 110hp Style manuel: 209.000 TL

1.0 eTSI 110hp DSG Style Plus: 231.000 TL

41E641F3-F44A-4E0E-9E5A-C593F070216B.jpeg

A38C9432-C0C5-4724-AB79-8B25FA1B092B.jpeg

Hocam bu fiyatlarla bizim golfler yerler 1 olabilir herkes seatçı olur 🤔🐶

Manuel-DSG farki 15 bin lira, %50 ötv ile 22500 lira, arti %18 kdv= 26550, euro 8.50 altina düser, belli bir süre orada sabit kalirsa, yaz-yaz sonu 1.5 fr 130 bg dsg %50 ötv dilimine girebilir, hatta bugünkü dsg style  fiyati bile domino etkisi yapar, pejo-honda-toyota sacma sapan fiyatlarini geri cekmek zorunda kalir. Seat Leon dsg style 230 bin lira iken kim pejo 308'e 250 bin lira verir, veya tüplü civic'e 290 bin...

Anlayacaginiz bu aralar araba almak cok riskli, alsan düsebilir almasan cikabilir ama ben 1-2 ay daha bekliyecegim, bence düsmeye devam eder

Malum pandemi dolayisiyla araba lazim olmuyor, arabami sattigimdan bu yana 2 ay gecti, eksikligini hissetmedim

Fiyatlar guzel de bu otv dilimleri tam bi sacmalik oldu.

simdi Golfu satip %80 otvli bi Suv almak iyice zorlasti. Makas iyice acilmis olacak.

Fiyatlar guzel de bu otv dilimleri tam bi sacmalik oldu.

simdi Golfu satip %80 otvli bi Suv almak iyice zorlasti. Makas iyice acilmis olacak.
Hocam senin alacagin ve zarar ettirme ihtimali  en az olan tek suv Seat ateca, hemde en baz olani, zaten cok dolu, iyide kampanya yaptilar, 335 bine veriyorlar sanirim (kasko+trafik falan yaptirilirsa) acelen varsa ateca, yoksa duruma göre beklemeni tavsiye ederim

Elinde eski kasa Leon olan Al-Satci tayfa dogus otonun önünde protesto yapacakmis, arabalari elinde patlamissss :)
Biraz Leon gruplarına baktım Facebook'ta. Fiyatlar yeni paylaşıldığından henüz ağlama duvarına dönmemiş olsa da 1-2 haftaya döner muhtemelen.  :lol:  Umarım Golf'ün giriş ve orta paketi de ötv sınırında tutulur da bu abartı fiyatlar normale döner. Golf orta yani Life paket için en azından manuel ötv sınırında olabilir diye düşünüyorum.

Şimdi gruplara bakarken denk geldiğim bir paylaşım. Herifler utanmasa Seat'ın sitesindekiler yalan, öyle şey mi olur, yeni Leon en az 400k eder diyecekler. İlanlara da baktım biraz, manuel Leon FR'lara 200-250 yazanlar dolu.

image.png

@krym teşekkür ederim tavsiye için.

Ateca'ya bir türlü ısınamadım, Golf'un üzerine bi ton para verip geçmeye değer gelmedi açıkcası.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt