Sıfır Araç Teklifi Alanlar

İlginç.
Sahibindendeki 2. ellerden ucuz.
Evet, sahibinden kafayı yemiş durumda bence.

Kendi aracım satışta şu an. Bu A3 için kapora verdim, bununla birlikte 90’a yakın muadil araç favoriye ekledim. Hem alacağımın hem satacağımın.

İlandan düşenlerin ilan süresi doluyor araç satılmıyor. Satılmadıkça fiyat arttırıyorlar 😀

Evet, sahibinden kafayı yemiş durumda bence.

Kendi aracım satışta şu an. Bu A3 için kapora verdim, bununla birlikte 90’a yakın muadil araç favoriye ekledim. Hem alacağımın hem satacağımın.

İlandan düşenlerin ilan süresi doluyor araç satılmıyor. Satılmadıkça fiyat arttırıyorlar 😀

Oooo Ali hocam

Listeye simdiden yazdimmmmn :)

Hayırlı olsun

Bugün aldigim fiyatlar
2022 model,1.5 150bg, advance-standart paket-camtavansiz-metalik sportback 750 bin lira
q3 sportback+özel renk (lacivert) camtvan+2 paket (deri koltuklu) 1.350
Bu fiyatı nereden aldınız paylaşmanız münkün mü?

Golf 8 RLine gırtlak dolu(1.5 eTsı) yarış mavisi için 760 bin tl fiyat verdiler.

Bu piyasada güncel fiyatlarla en mantikli arabalar:

*Audi A3 Sportback

*Pejo 3008

Sacma sapan fiyatlariyla uzak durulmasi gereken arabalar:

Bir numara passat, fiyati aklin mantigin cok ötesinde,

Sonra Polo-Golf geliyor, ondan sonrada Tiguan, kisaca VW araclarinin fiyatlari cok sacma.

Skoda'da VW'den assagi kalir degil, bosuna VW ve Skoda'dan fiyat almak icin vakit kaybetmeyin

VAG Grubunda suan en mantikli fiyatlar inanmasi güc ama AUDI'de, bu forumda birkac ay icersinde yeni Audi sahiplerini görmeye baslariz.

Bence o bile olmayabilir hocam. Premium Led paket Rline siyah için (1.5 TSI) 835.000 Fiyat almıştım Vosmer’den.

Türkiye paketi R Line araçlar sunroofsuz gelmiyor

Son düzenleme:

Bence o bile olmayabilir hocam. Premium Led paket Rline siyah için (1.5 TSI) 835.000 Fiyat almıştım Vosmer’den.
Gırtlak dolu ne hocam? Head-up mı var? Harmann? Disco?
Yani şöyle söyle söyleyeyim,sürüş modu,sunroof,ambians aydınlatma Discover Pro,aliminyum pedallar,hayalet ekran,kör nokta,ısıtmalı spor direksiyon,IQ light far sistemi,18 inç r jantlar,spor süspansiyon,ayna altı aydınlatmalar,anahtarsız giriş,r bodykit gibi ve daha fazlası araçta mevcut.Ha benim bulduğum araçta head up display gibi özellikler mevcut değil.Hatta benim bir tanıdık aldı aynı aracı 750 bin TL'ye.

Geri
Üst Alt