Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Yani şöyle söyle söyleyeyim,sürüş modu,sunroof,ambians aydınlatma Discover Pro,aliminyum pedallar,hayalet ekran,kör nokta,ısıtmalı spor direksiyon,IQ light far sistemi,18 inç r jantlar,spor süspansiyon,ayna altı aydınlatmalar,anahtarsız giriş,r bodykit gibi ve daha fazlası araçta mevcut.Ha benim bulduğum araçta head up display gibi özellikler mevcut değil.Hatta benim bir tanıdık aldı aynı aracı 750 bin TL'ye.

Tam olarak demek istediğim bu hocam. Araç “gırtlak dolu” değil. Bahsettiğiniz araç

Golf 8 Rline Türkiye Paketli standart araç. Tabi kendi içinde dolu ama, dolu dendiği zaman ekstra eklenen opsiyonlar devreye giriyor. IQ led’den de emin değilim (ki Premium Led Paket opsiyonu ile geliyor, standartta yok). O yüzden kavram karmaşasına mahal vermemek için sordum.

Yani şöyle söyle söyleyeyim,sürüş modu,sunroof,ambians aydınlatma Discover Pro,aliminyum pedallar,hayalet ekran,kör nokta,ısıtmalı spor direksiyon,IQ light far sistemi,18 inç r jantlar,spor süspansiyon,ayna altı aydınlatmalar,anahtarsız giriş,r bodykit gibi ve daha fazlası araçta mevcut.Ha benim bulduğum araçta head up display gibi özellikler mevcut değil.Hatta benim bir tanıdık aldı aynı aracı 750 bin TL'ye.
Hocam saydıklarınızın çoğu Rline'da standart olduğu için gırtlak dolu tabiri yanlış anlaşılabiliyor.

Son 3 gün içerisinde alınmış alıntı fiyatlar.

Cupra Formentor 1.5 tsi dgs 2022 + deri koltuk +elektirikli bagaj +ekran opsiyonları ile birlikte 877 TL

Vosmer, audi a6 4 ceker, sport, 45tfsi mitoz siyah, 2.320.000-TL

Peugeot 3008 1.5 Bluehdi EAT8 Allure+ Güvenlik Paketi 765.000 TL
Peugeot 3008 dizel otomatik, Active Prime+güvenlik paketi: 735.000 TL (nakit alımda 715.000 TL)
Peugeot 3008 dizel otomatik, Allure: 759.000 TL
Seat Ateca FR 1.5 TSI DSG: 751.000 TL

2022 Honda Civic Eco Executive 590.000 // Antalya Eysa

2021 1.5 182lik Civic Executive Plus 604bin

HRV fiyatı 740 civarı söylendi

2021 Peugeot 208 GT Mavi 510bin

2021 1.2 155lik C4 Suv Shine Bold 590bin

Son 2 gün içerisinde alınmış alıntı fiyatlar.

Yeni makyajlı Seat Arona Experience Plus paket 558 bin - Full donanım

VW T-cross style paket 600 bin

T-Roc R line Beyaz + Siyah Tavan - 787.000₺

Tiguan Life Derin Siyah - 760.000₺

Tiguan Elegance Aytaşı Gri - 885.000₺

Superb Prestige 1,5 TSI ACT 150 PS DSG + Cam tavan+ gümüş renk+ bej döşeme 820.000 TL

1.0 fabia premium 486 bin tl erel skoda Atasehir

crossland essential 1.2t 130hp otomatik 490 bin TL

corsa edition 1.2 100hp otomatik 402 bin TL

CROSSLAND 1.2 130 HP AT6 EDITION Siyah Tavan & Cam Tavan 510,000 tl

Yeni skoda fabia 1.0 Premium 110 BG DSG 459.900 TL

Bence fiyat normal.Hafif lux arabalarin fiyati 1 milyina yaklasmis bunu pazarlikla 1.300 e bırakırlar belki.Ama beni düşündüren vergi ve yakit...
Açıkçası o parayı verebilsem yakıtını düşünmem. Bir cep telefonunun 20 bin lira olduğu ülkede, yılda 20 bin lira vergi vermek adama koymaz.

Golfe 1.5 milyon TL versem hayatta hiçbirseyi düşünmem herhalde. Düşünürsem kahrolurum çünkü :)

Herkese merhabalar , malum bayilerde araç bulmak mümkün değil. Araçların geliş tarihi için net bir tarih söylemiyorlar yaklaşık 1 aydan bahsediyorlar , şu an ki kurda yaklaşık %5-%10 arasında zam olacağını döviz kuru daha fazla artarsa zamlarında artacağını söylüyorlar. T-ROC araçların daha çabuk ve fazla geleceğini GOLF araçların geç ve daha az geleceğini söylüyorlar.

Maalesef ne kadar istemesek de stok yapan galericilerden araç almak zorunda kalacağım gibi görünüyor.

2022 T-ROC Style paket ekstra olarak Cam tavan ve Elektrikli bagaj opsiyonu olan bir aracın dün bayideki fiyatını sorduğumda zamsız olarak şu anki fiyatının 820-830 bin TL'lerde olduğunu söylediler. Yeni zam ile birlikte muhtemelen araç bulabilirsek 900 bandına yaklaşacaktır.

Yukarıda bahsetmiş olduğum aynı aracı aynı paket ve opsiyonlarıyla birlikte bir aracın sıfır olarak galerilerden 870-900 bandında şu an bugün almak mantıklımı yoksa bayiye gelecek araçları beklemek mi mantıklı.

Teşekkürler.

Herkese merhabalar , malum bayilerde araç bulmak mümkün değil. Araçların geliş tarihi için net bir tarih söylemiyorlar yaklaşık 1 aydan bahsediyorlar , şu an ki kurda yaklaşık %5-%10 arasında zam olacağını döviz kuru daha fazla artarsa zamlarında artacağını söylüyorlar. T-ROC araçların daha çabuk ve fazla geleceğini GOLF araçların geç ve daha az geleceğini söylüyorlar.

Maalesef ne kadar istemesek de stok yapan galericilerden araç almak zorunda kalacağım gibi görünüyor.

2022 T-ROC Style paket ekstra olarak Cam tavan ve Elektrikli bagaj opsiyonu olan bir aracın dün bayideki fiyatını sorduğumda zamsız olarak şu anki fiyatının 820-830 bin TL'lerde olduğunu söylediler. Yeni zam ile birlikte muhtemelen araç bulabilirsek 900 bandına yaklaşacaktır.

Yukarıda bahsetmiş olduğum aynı aracı aynı paket ve opsiyonlarıyla birlikte bir aracın sıfır olarak galerilerden 870-900 bandında şu an bugün almak mantıklımı yoksa bayiye gelecek araçları beklemek mi mantıklı.

Teşekkürler.
Merhaba,

Suanda buldugunuz arabayi alin, araba yok, gelecekleri de bize yar etmezler.

Bu zamanda Marka-Model-Suv-Hb bakmadan fiyat olarak en mantiklisini almaniz lazim, sonra piyasa bollasinca satar gönlünüzdeki arabayi alirsiniz.

Troc o fiyata pahali gelebilir ama Rline Tiguanlar bayide 1.2 üstüne satildi, ama T-roc yerine Pejo 3008, Tucson hatta Golf-A3 fiyat-performans olarak ne bulursaniz onu alin, illede T-roc'a sartlamayin kendinizi.

Teşekkürler.
Aynı aracı nisan ortasında incelemek için bayiye gitmiştim, cam tavansız 750₺ gibi bir fiyatı vardı ancak ben Golften inip o arabaya binmeye değer bulmadım. kalite algısı Golfle kapışacak seviyede değil, ayrıca bana hiç SUV hissiyatı da vermedi. O yüzden tekrar yeni Golfe yöneldim ama malum araç gelmiyor, nasip artık. Siz hangi araçtan geçeceksiniz bilmiyorum tabi bu şahsi düşüncem.

Sizin sorunuzun cevabına gelirsem, o stokçulardan almazdım.

Alternatif olarak yeni Qashqai var o fiyatlara, her ay da düzenli olarak araç geliyor şu an. Onlara da bakabilirsiniz. Bayilere numaranızı bırakmaya başlayın.

• Beğen
Tepkiler: SCC

Geri
Üst Alt