Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Aynı aracı nisan ortasında incelemek için bayiye gitmiştim, cam tavansız 750₺ gibi bir fiyatı vardı ancak ben Golften inip o arabaya binmeye değer bulmadım. kalite algısı Golfle kapışacak seviyede değil, ayrıca bana hiç SUV hissiyatı da vermedi. O yüzden tekrar yeni Golfe yöneldim ama malum araç gelmiyor, nasip artık. Siz hangi araçtan geçeceksiniz bilmiyorum tabi bu şahsi düşüncem.

Sizin sorunuzun cevabına gelirsem, o stokçulardan almazdım.

Alternatif olarak yeni Qashqai var o fiyatlara, her ay da düzenli olarak araç geliyor şu an. Onlara da bakabilirsiniz. Bayilere numaranızı bırakmaya başlayın.
Dediklerinize katılıyorum eski aracım 2015 Golf 7 idi. Golf konusunda da size katılıyorum bayi çalışanlarıda aynı şekilde Golf ile Trocun kalite olarak kıyaslanmayacağını söylüyor. Fakat bayiler Golfün üretim yerinin farklı ülke olduğu için ülkeye girişinin geç ve az olacağını söylüyor.
3008 düşünmüştüm ama bana VW kadar kalite hissiyatı vermedi özellik olarak 3008 çok daha iyi olsada.

Dün galeriden baktığım araçların %90'ını bugün fiyat yükseltmeye başladılar maalesef 20-70 bin tl arası fark eklediler. Dün 860 bin tl olarak görüştüğüm TROC için bugün istedikleri fiyat 880 bin.

819 bin style Golf için görüştüğüm galeride bugün fiyatı 870 bin tl yaptı.

• Beğen
Tepkiler: SCC

Dediklerinize katılıyorum eski aracım 2015 Golf 7 idi. Golf konusunda da size katılıyorum bayi çalışanlarıda aynı şekilde Golf ile Trocun kalite olarak kıyaslanmayacağını söylüyor. Fakat bayiler Golfün üretim yerinin farklı ülke olduğu için ülkeye girişinin geç ve az olacağını söylüyor.
3008 düşünmüştüm ama bana VW kadar kalite hissiyatı vermedi özellik olarak 3008 çok daha iyi olsada.

Dün galeriden baktığım araçların %90'ını bugün fiyat yükseltmeye başladılar maalesef 20-70 bin tl arası fark eklediler. Dün 860 bin tl olarak görüştüğüm TROC için bugün istedikleri fiyat 880 bin.

819 bin style Golf için görüştüğüm galeride bugün fiyatı 870 bin tl yaptı.
Bayiler elinde ne varsa onu satmak için yalanın dibine vuruyorlar.,

(Golf ‘ün üretim yerinin farklı ülke olduğu için TR ‘ye girişinin geç ve az sayıda olduğunu söyledi) demişsiniz daha doğrusu size öyle söylemişler.,

Volkswagen ‘nin en çok ürettiği aracın her zaman Golf olduğunu dünya alem biliyor, neden çünkü en çok sattığı araç bu araç., Ama satış temsilcisi ne diyor..? Golf ‘ün (üretim yeri ülkesi farklıymış) ondan dolayı sınırlı adet gelicekmiş mişş.,

Almanlar ani bir karar ile Golf ‘ün üretim yerini Estonya ‘ya mı taşıdı..?

Satış temsilcisinin söylediğinden şu sonuç çıkıyor; T-Roc denilen araç o kadar çok sevilen bir araç oldu ki.., VW ‘nin de göz bebeği olduğundan Almanya’nın 4 bir köşesinde 5 farklı fabrikada mı üretiliyor…??

Ben söyliyeyim T-Roc denilen Portekiz’in adı sanı duyulmamış 70 bin nüfuslu Palmela denilen bir şehirde üretiliyor.,

Dünya nın en çok üretilen ve en çok satılan araçlarından biri Golf nerede üretiliyor..? Wolfsburg ana fabrika, Emden, Mosel, Neckarsulm, Ingolstadt, Dresden olmak üzere bizzat Almanya ‘nın göbeğinde üretiliyor.,

Araç fiyatlarının uçup gittiği bu zor ekonomik şartlarda bile Golf, Octavia, Corolla gibi araçlara satışları düşüşte olsa da bir şekilde her zaman talep olur ama T-Roc öyle milletin kuyruğa gireceği kadar ciddi taleb gören bir araç değil.,

Yahu madem elinizde kalan araçları vatandaşa kakalama derdindesiniz, çünkü Golf ‘leri toplu şekilde galericilere ve filo kiralama şirketlerine satmanın derdindeler,

Golf ‘ün üretim yeri farklı ülke olduğu için az sayıda gelicek öyle mi..? İnsan biraz ölçülü sallar ayıp bee kardeşim… Ziyaa ziyaaa

Bayiler elinde ne varsa onu satmak için yalanın dibine vuruyorlar.,

(Golf ‘ün üretim yerinin farklı ülke olduğu için TR ‘ye girişinin geç ve az sayıda olduğunu söyledi) demişsiniz daha doğrusu size öyle söylemişler.,

Volkswagen ‘nin en çok ürettiği aracın her zaman Golf olduğunu dünya alem biliyor, neden çünkü en çok sattığı araç bu araç., Ama satış temsilcisi ne diyor..? Golf ‘ün (üretim yeri ülkesi farklıymış) ondan dolayı sınırlı adet gelicekmiş mişş.,

Satış temsilcisinin söylediğinden şu sonuç çıkıyor; T-Roc denilen araç o kadar çok sevilen bir araç oldu ki.., VW ‘nin de göz bebeği olduğundan Almanya’nın 4 bir köşesinde 5 farklı fabrikada mı üretiliyor…??

Ben söyliyeyim T-Roc denilen Portekiz’in adı sanı duyulmamış 70 bin nüfuslu Palmela denilen bir şehirde üretiliyor.,

Dünya nın en çok üretilen ve en çok satılan araçlarından biri Golf nerede üretiliyor..? Wolfsburg ana fabrika, Emden, Mosel, Neckarsulm, Ingolstadt, Dresden olmak üzere bizzat Almanya ‘nın göbeğinde üretiliyor.,

Araç fiyatlarının uçup gittiği bu zor ekonomik şartlarda bile Golf, Octavia, Corolla gibi araçlara satışları düşüşte olsa da bir şekilde her zaman talep olur ama T-Roc öyle milletin kuyruğa gireceği kadar ciddi taleb gören bir araç değil.,

Yahu madem elinizde kalan araçları vatandaşa kakalama derdindesiniz, çünkü Golf ‘leri toplu şekilde galericilere ve filo kiralama şirketlerine satmanın derdindeler,

Golf ‘ün üretim yeri farklı ülke olduğu için az sayıda gelicek öyle mi..? İnsan biraz ölçülü sallar ayıp bee kardeşim… Ziyaa ziyaaa

ÇOK HAKLISINIZ ARADIGIM YORUM BUDUR.

Ahahaha, hak vererek ve katılarak çok güldüm :)

Diyelim ki bayi çalışanının yemini yuttuk (veya farkına varıp daha nasıl saçmalar diye) mevzuyu uzattık...

+ Aaa, hangi ülkede üretmeye başladılar?
- ... (sessizlik. Bir süre düşünüyor...) Burkina Faso?...

Bu millet birbirine böyle bilerek yalan ata ata daha çok çeker çok...
Ya da "akıllı" bir üstü, bu çalışana "böyle böyle diyeceksin" dediyse bu arkadaş neden hiç sorgulamaz, doğrunun peşine düşmez ve saçma sapan (hatta yalan) olsa da böyle şeyler söylerler...

Golf 8 leri Dod’ta satıştan çekmişler.monte carlo’da dubai’de ya da farklı bir zengin ülkede mi yaşıyoruz.Alım gücünün araç fiyatlarına oranla eksi yönde daha hızlı hareketle bu kadar düştüğü bir piyasada nereye gidiyoruz merak ediyorum.Yalan yuva yaptı

• Beğen
Tepkiler: SCC
Golf 8 leri Dod’ta satıştan çekmişler.monte carlo’da dubai’de ya da farklı bir zengin ülkede mi yaşıyoruz.Alım gücünün araç fiyatlarına oranla eksi yönde daha hızlı hareketle bu kadar düştüğü bir piyasada nereye gidiyoruz merak ediyorum.Yalan yuva yaptı
Antalyada bayide de yoktu golf8. T-cros- Tiago var sadece

Hocam şu an TL'nin bir değeri olmadığı için insanlar borçlanarak araç alıyor, çünkü bugün 10 bin lira taksit çok gelebilir ama seneye ve sonrasında öyle olmayacak. Bunu yapan inanın bu ara çok fazla herkes bir üst modele geçmeye çalışyor.

27 Mayis itibari ile yeni fiyatlar yayında. Geçtiğimiz hafta neredeyse 420den verecektim aracim. İyisi satilmamis. Fiyatimi güncelledim.

Bir arkadaşıma mk 7,5 Golf bakıyorduk. İki hafta önce yakınlarda bir galerinin ilandaki araba kriterlere uyuyordu, aradık. “Merhaba. İlandaki Golf için” dediğim anda “Abi o arabanın fiyatı 525 oldu” dedi. “Ne oldu da bir günde 45 bin arttı?” diye sordum, “Piyasada araç yok, bayiiler de fiyat yükselttiği için biz de mecburen yükseltiyoruz” dedi. Bu görüşmeden sonra bi 20 bin daha eklemişler. Durduğu yerde iki haftada, bir senelik asgari ücretten daha fazla arttı fiyatı. İmkanı olup araç almayı düşününenler fazla düşünmesin…

149BAF55-1210-4106-BCD9-D6ECFCA80C43.jpeg

Katlı otoparklar sıfır araç deposuna dönüştü son 3-4 yılda.

Ekli dosyayı görüntüle 58491
Genelde bireysel şahısların aldığı araçlar sanırım.
Plakaları Google a yazınca sahibinden ilanları çıkar muhtemelen.

Ne zamanki sıfır araca plaka takıldığı an değeri 10 bin 20 bin düşerse o zaman ülkece normale dönüyoruz demektir.

Geri
Üst Alt