Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Ekim araliktan iyi aralik oocaktan iyi ocak şubattan oof nasil bir cumleydi oyle bişi olacak:)tam tersimiydi ki

Vavacars araçlara verilen tekliflerine zam yaptı.Daha yüksek fiyata alıyor şuan
Arabami satma niyetim oldugu icin irtibata gectim (Satmaktan vazgectim)
Yüksek fiyat teklif ediyorlar gibi geliyor ama isin asli öyle degil, araba olmadigi icin gercek piyasa fiyatini bilmiyoruz

Örnek olarak benim arabaya 520 bin teklif ettiler, ama bayide benim arabanin muadili yok uzun zamandir, sahibindende 540-550 bin istiyorlar, ben sifirinin 570 bin olmasini bekliyorum, 6 bin kmlik arabada 50 bin lira amortisman bu durumda cok fazla.

Bana göre yabanci sermayeli Vavacars saglam istatistik-hesap yapmis ve vurgun pesinde, hammadde ve chip sorunu tahmin ettigimizden cok daha büyük olacak ve tedarikte zengin ülkeler ön plana cikacagi icin araba fiyatlari nereye gider siz tahmin edin. Araba satmak önümüzü görene kadar, yani en erken önümüzdeki yaz aylarina kadar cok gerekmedigi sürece ertelenmeli.

520 bin teklif edilen araba:
passat.jpg

Yüksek fiyat teklif ediyorlar gibi geliyor ama isin asli öyle degil, araba olmadigi icin gercek piyasa fiyatini bilmiyoruz

Örnek olarak benim arabaya 520 bin teklif ettiler, ama bayide benim arabanin muadili yok uzun zamandir, sahibindende 540-550 bin istiyorlar, ben sifirinin 570 bin olmasini bekliyorum, 6 bin kmlik arabada 50 bin lira amortisman bu durumda cok fazla.

Bana göre yabanci sermayeli olan Vavacars saglam istatistik-hesap yapmis ve vurgun pesinde, hammadde ve chip sorunu tahmin ettigimizden cok daha büyük olacak ve tedarikte zengin ülkeler ön plana cikacagi icin araba fiyatlari nereye gider siz tahmin edin. Araba satmak önümüzü görene kadar, yani en erken önümüzdeki yaz aylarina kadar cok gerekmedigi sürece ertelenmeli.

Ekli dosyayı görüntüle 51995
Şaka gibi gerçekten hocam bu fiyatlar. Dediğiniz gibi sağlama almışlardır her şeyi, çip krizi 2022’de pik yapacak diyor yabancı kaynaklarda. Elde nakit varsa sıfır araç almak şu vakitte bile güzel yatırım fırsatı. Ben 2.el hothatch kıvamında bir şeylere bakıyorum ama denk gelmedi henüz 100-120 bin tl civarı.

Bana göre yabanci sermayeli Vavacars saglam istatistik-hesap yapmis ve vurgun pesinde, hammadde ve chip sorunu tahmin ettigimizden cok daha büyük olacak ve tedarikte zengin ülkeler ön plana cikacagi icin araba fiyatlari nereye gider siz tahmin edin. Araba satmak önümüzü görene kadar, yani en erken önümüzdeki yaz aylarina kadar cok gerekmedigi sürece ertelenmeli.

Ekli dosyayı görüntüle 51995
Acikcasi buraya yazma amacim araclara daha da zam gelecegini buradan anlayabiliyoruz amaciylaydi.Uc gun once verdigi fiyatla suan 20 bin kusur uzerinde fark var.Tabii ongordukleri bir seyler var.Ulkenin suanki hali adamlar icin cennetten farksiz.

İlk ciktiklari zaman anormal fiyatlara arabalari aliyorlardi mesela.Bu sekilde saglam reklam yaptilar hem de araci biraz ellerinde tutsalar karin anasini aglatmis oluyorlar.

Makyajlı kasası gelince 600 mü yazacaklar acaba? :) 500 bin liraya 2.elde kaliteli seçenek çokken sırf sıfır diye Troc almam şahsen.
Rezillik yaw o arabaya 500 değil 300 bin bile çok fazla. Hocam ben mühendisim kazancım ortalamanin bir tik üstü eşimde eğitmen eve giren para Allah'a şükür iyi diyebilirim. bir oğlum var ayriyetten 2 dairem var kirada ve oturduğum yerede kira vermiyorum. Bu durumda bile nakit param var iken ben bu paralari bu arabaya vermem vermemem derken bunlari kim nasil aliyor artik akil sir ermiyor vallahi bizim millet tuhaf...

Rezillik yaw o arabaya 500 değil 300 bin bile çok fazla. Hocam ben mühendisim kazancım ortalamanin bir tik üstü eşimde eğitmen eve giren para Allah'a şükür iyi diyebilirim. bir oğlum var ayriyetten 2 dairem var kirada ve oturduğum yerede kira vermiyorum. Bu durumda bile nakit param var iken ben bu paralari bu arabaya vermem vermemem derken bunlari kim nasil aliyor artik akil sir ermiyor vallahi bizim millet tuhaf...
Hocam şuan o parayı veren yok ama belki 2-3 ay sonra rahatça veren olacak, çünkü malum bugünün fiyatı yarın ucuz kalıyor. Geçenlerde tanıtılan yeni kasa Civic fiyatları 375-440 bin tl ile bence şuan en alınabilir araç. Hatta al satçı ve galericilerin Honda bayilerinde sıraya girdiğine eminim.

https://www.golftutkusu.com/topic/16338-2022-yeni-honda-civic-tuerkiye-fiyatlari-aciklandi/

Hocam şuan o parayı veren yok ama belki 2-3 ay sonra rahatça veren olacak, çünkü malum bugünün fiyatı yarın ucuz kalıyor. Geçenlerde tanıtılan yeni kasa Civic fiyatları 375-440 bin tl ile bence şuan en alınabilir araç. Hatta al satçı ve galericilerin Honda bayilerinde sıraya girdiğine eminim.

https://www.golftutkusu.com/topic/16338-2022-yeni-honda-civic-tuerkiye-fiyatlari-aciklandi/
Ama mantık hatasi var hocam nereye kadar böyle gidecek bunun bir kirilimi muhakkak olacaktır. Bu kadar pump ile anca buraya gelirdi diye düşünüyorum. Yaw hondanin city ye 300 + fiyat yazmışlar akıl kârı değil.

200-300 tane araba satmakla bu sektörü döndüremezler.

Varmı yeni leon la golfle karsılaşan yollarda sokaklarda avmlerde

+ Gün gelecek mahalle alsatçıları da isyan edecek. Bu isten ekmek yiyebecek bi tane osman bey / halit bey kalmayacaktır.

Vava cars gibi büyük abiler bu sektöre tamamen çökecektir. (Bayiden sıfır araç çıkartma)

Alsatcı galerici avcunu yalar tez zamanda.

Zaten sarı sitedeki ilanların çogu dod' un / vava nın paravan adamları.

Degilse bile dedigim gibi olacak.

Elindeki külahtan çekirdek çitleyen otopazarı esnafına yedirmezler artık alsat sıfır araçları.

200-300 tane araba satmakla bu sektörü döndüremezler.

Varmı yeni leon la golfle karsılaşan yollarda sokaklarda avmlerde

+ Gün gelecek mahalle alsatçıları da isyan edecek. Bu isten ekmek yiyebecek bi tane osman bey / halit bey kalmayacaktır.

Vava cars gibi büyük abiler bu sektöre tamamen çökecektir. (Bayiden sıfır araç çıkartma)

Alsatcı galerici avcunu yalar tez zamanda.

Zaten sarı sitedeki ilanların çogu dod' un / vava nın paravan adamları.

Degilse bile dedigim gibi olacak.

Elindeki külahtan çekirdek çitleyen otopazarı esnafına yedirmezler artık alsat sıfır araçları.

Biz kullanicilar icin bisey farketmez

Duzen degisir düzülen ayni kalir

@HONEY
İbret alan yokki
Düzdürmesinler kendilerini ?

25 yıllık doğanslx ini yan peronda yıkayıp parlatan +50 yaş bey abiyi görünce benim araca +30 yıl biçtim.

Aynı hanıma 50 yıl katlanan insanlık bir arabayla 4 yıl geciremiyor.

2001-2016 astra G ile 15 yılım geçti.

Son düzenleme:
@HONEY
İbret alan yokki
Düzdürmesinler kendilerini ?

25 yıllık doğanslx ini yan peronda yıkayıp parlatan +50 yaş bey abiyi görünce benim araca +30 yıl biçtim.

Aynı hanıma 50 yıl katlanan insanlık bir arabayla 4 yıl geciremiyor.

2001-2016 astra G ile 15 yılım geçti.
Benzetme çok iyiydi 😂😂😂

Youtuba Togg yapım aşaması yazıyosun.

Belki biseyler çıkar diyorsun.

Devasa robotlar şasileri tasıyor. Kapıları montajlıyor.
zekeriya usta logo yu yapıştırıyor.
Zeynep usta 20 metreden robotun indirdiği ön camı monte ediyor falan (wolfsburg filmlerindeki gibi)

Eee çıktı

Age of empires muadili android oyun gibi bişey koymuşlar.

Togg fabrika canlı diye bişey buldum
Tamam heralde gece vardiyasında live canlı canlı seri üretimi görücez.

Dışarıdan gece karanlığında güvenlik kamerasını izliyorsun.

Geri
Üst Alt