Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Bende araç arıyorum. Vagçıyız dedik. Paramız poloya yetiyor. Ancak polo yok. Tanıdık olmadan araç bulmanız şans tamamen. 3 büyük firma harici, Vw grubu başta ülkenin kötü durumundayken bütün bayiler fırsatçılık yapıyorlar. Polo satacak üzerine 7 8 bin tl seramik cam filmi dayıyor. Zihniyet değişmeli zihniyet..

Parası olana araba yok mus artık al satçı arkadaşım dedi...

Konuştuğunuz danışmanla samimi olup araba bulursan sana bin tl veya 2 bin tl derseniz araç veriyor mus...

3 aydır sıfır araba arıyorum yok maşallah o ayda bi alıp 20 30 koyup satıyor :)

Alan da var :)))

Golf ve Polo’da stok sıkıntısı var.(Polo daha sıkıntılı)Tiguan ve T-Roc var.(T-Roc’ları 400den veriyorlar.) 😂

6 ay önce araba alirken bu arabayi sormustum, hatirladigim kadariyla 292 bindi, camtavanli-metalik 315 bindi (euro 9.35), 6 ayda 100 bin, euro %12-14 artti son 6 ayda, döviz kurunun cok üstünde artiyor arabalar, emtia-navlun-cip sorunun etkilerini hissediyoruz.
Temmuz sonu 400 bine aldığım A3 sportback sline paketli araç için dün arkadaşım fiyat aldı, gelecek araç var ve fiyatı 480 bin tl dedi bayi . Ayrıca kur artarsa fiyatı daha da artabilir diyorlar . Acaip uçuyor fiyatlar.

Zam kapıda

Ekli dosyalar

• 3AF9ACBB-AAAC-4986-A5FE-1A07EC80ED42.jpeg
    3AF9ACBB-AAAC-4986-A5FE-1A07EC80ED42.jpeg
    308.4 KB · Görüntüleme: 30
İnsanlar,fiyatlar daha yukarı çıkacağı için hep saldırıyordu da bu eşiğin sonu neresi acaba?..

Son düzenleme:
Bugünün, yarından ucuzmuş gibi göründüğü ancak her şeyin birbiriyle paralel olarak artması durumu ile insanlar maalesef bugününü yaşayamamaya doğru yol alıyor.

"Sıfır" adı altında neredeyse üçüncü, dördüncü el araba alınır oldu.

Bu arada sahibindende 130 civarı yeni Polo var. 3 tanesi style , geri kalanı life.. 266 bin ile 350 bin aralığında.
Şu dolandırıcılığa bir de ekmek parası diyorlar.

Son düzenleme:
insanlar istediği arabayı alamaz oldular
hep bi dayatma
style cam tavan golf 8 370e verildi madem veriliyor isteyen herkese ver. elde kalan lifeları 360a kakalayacaklar ya..
polo da aynı madem style ı 275e verebiliyorsun neden isteyene vermedin!
257lik life metalikleri 275lere kadar resmi vw bayileri satmak için uğraştı. çılkı çıktı bu işin irin akıyo artık....

insanlar istediği arabayı alamaz oldular
hep bi dayatma
style cam tavan golf 8 370e verildi madem veriliyor isteyen herkese ver. elde kalan lifeları 360a kakalayacaklar ya..
polo da aynı madem style ı 275e verebiliyorsun neden isteyene vermedin!
257lik life metalikleri 275lere kadar resmi vw bayileri satmak için uğraştı. çılkı çıktı bu işin irin akıyo artık....

Volkswagen dedim Alman dedim böyle katekulli yapmaz dedim. Onlarda yaptı🤣

Piyasa illa ki düzelecek. Nolacak bakalım.

Vw sever olarak yeni aracımı Ford alıyorum.

Vw gözümden düştü..

Yalniz stokta hic sifir arac olmayinca ikinci elleri fena ucurmuslar, bu fiyatlara satiliyor mu bilmiyorum ama sifir arac liste fiyatlarindan daha yuksek 0-1 yasinda ikinci el arac dolu ilanlar.

Volkswagen dedim Alman dedim böyle katekulli yapmaz dedim. Onlarda yaptı🤣

Piyasa illa ki düzelecek. Nolacak bakalım.

Vw sever olarak yeni aracımı Ford alıyorum.

Vw gözümden düştü..

bro adamlar size niye sıfır satsın? normalde seat leon bayide 400-410 bin tl olan paketi sana satmayıp galeriye veriyor. galeri 475 e satıyor. e bence o aradaki 65 ide kırışıyorlar bir şekilde. gidipte niye kullanıcıya satsın?

alacaksan sıfır leon var bro :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-hp-dsg-0-km-cam-tavan-18-kdv-966226800/detay

bro adamlar size niye sıfır satsın? normalde seat leon bayide 400-410 bin tl olan paketi sana satmayıp galeriye veriyor. galeri 475 e satıyor. e bence o aradaki 65 ide kırışıyorlar bir şekilde. gidipte niye kullanıcıya satsın?

alacaksan sıfır leon var bro :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vas...-hp-dsg-0-km-cam-tavan-18-kdv-966226800/detay

Bro markalara güvenim kalmadı pek. 267 olan leon içinde aynı şeyi yaptılar galerilere verdiler.

Yeni araç için anlaşma yaptım zaten. Aralık ayında teslim olacak umarım sıkıntı çıkmaz :) vw almıyorum bu sefer :)

Vw yine başka...

Bende sinirlendim Vw defterini kapattım dedim...

Reno'ya gittim sonra Kia'ya sonra Ford derken koşa koşa Vw'ye geldim :)))

Başka bir dünya olmuş benim için göz yaşı değil ki gözüm olmuş silip atamadim wv ne devam...

Almanlara suç bulmuyorum ben euro olmuş 11 kusur onlar ne yapsın celladimiza aşık olmuşuz celladina aşık olan millet olmusuz...bırakın da dış güçlerde biraz uğraşsın diyecem de uğraşan yok bizimle:))

Bizi Kendi halimize bıraktılar durum bu 4.5 litre yag 56 lira oldumu sıraya girer olduk bunun devletle veya iktidarla alakası yok her millet hak ettiği gibi yönetilir...

Araba fiyatları aynı hatta daha da düşen modeller var dünyada fakat biz bize yettik olan bu çobansiz sürüde olur böyle şeyler çok akıllı millet olduğumuz için 200 e al 250 ye sat derken bakalım seneye yiyecek ekmek bulabilecek mi o alan satan... kazandığı parayı kemirir artık...

Gerçi satana da suç bulmuyorum...

Bayide araba 229 bin gözü görüyor bayide yok diye gidiyor 255 bine 2. Ruhsat sahibi olmayı kabul eden model varya işte ona akıl sır erdiremedim neymiş arabası sıfır olacak mis iyi oldu sende 20 kazan üstünden hadi size hayırlı işler...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Milletin arayıp bulamadığı arabaların hepsi galericilerde adetli olarak var. Toplam 30 tane ilanı olan basit bir galerici bile 3 tane makyajlı yeni Polo'yu çekiyor dükkana.

Noterdeki araç satış verilerinin dili olsa da konuşsa. Sıfır araçların %60 %70'i galericilere satılıyor dese mesela.

1635102628957.png

Geri
Üst Alt