İlginç Sarı Site İlanları

@MrEngineer Aracın bütün jantları aynı pozisyonda sağ ve sol hepsi aynı bence photoshop yapılmış gibi hepsinin aynı pozisyonda olması çok zor.

@tgun89 3. resimdeki ön arka jant açıları perspektif olarak tutmuyor. Satıcı biraz alavere dalavere peşinde.
3. Fotoğraftaki sıkıntı, jant haricinde, çamurluklarda da var.

Geniş açıyla yakından çekim yapmanın perspektif hatasına sonuç doğurmasıyla alakalı aslında.

Fotoğraf işiyle uğraşanlar bilir, hatları daha doğru ve düzgün çekmek için uzaktan çekim yapmak gerekiyor.

Yani bu yüzden fotoğrafta düzenleme olmadığını düşünüyorum.

Jantların kollarının aynı pozisyonda olması da düşük olasılıktır ama imkansız değil.

Ama haklısınız baştan, evet araç iğreti duruyor, ön far grubu kırmızı çizgili olmasa yine bir parça kurtarırmış.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@MertHaktan Doğrudur hocam yurtdışında setler hazır satılıyormuş. Range Rover'ların bu şekilde dönüşümleri çok hoşuma gidiyor şahsen. :)  

@AhmetCakmak Hocam ben işleme tanık oldum çamurluk vs vs ölçüye göre kesilip biçiliyo müthiş luxury car dönüşüm yapan biryer işçilik muazzam ben ilk gördüğümde 2 si aynı arabamı dedim ilerde range roverım olursa düşünürdüm  :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt